Információkra van szüksége a NEP-ről

Kuistot

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 23, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Üdvözlöm vegyész és tudós kollégáinkat.

Jelenleg kísérletezem magamon és néhány barátom és önkéntes segítségével néhány RCS-t vásároltam az emberektől ezen a weboldalon. Ennek oka az, hogy vágyom a tudásra, és a magamfajta számára az RCs jelenet teljesen lenyűgöző.
Ahogy elkezdtem tovább menni, mint a szintetikus kannabinoidok, és megkóstoltam néhány édes NEP-et, megpróbáltam összegyűjteni a tudást erről a termékről (nincs recept, nincs kémiai kötődési séma vagy bármi, amit nem akarok, mivel nem tervezem a terméket, sem eladni, megértem, hogy azok az emberek, akiknek ezek az információk vannak, inkább megtarthatják maguknak, csak adatokat akarok).

Ebben a pillanatban döbbentem rá, hogy olyan kevés információ van bizonyos RC-kről (beleértve ezt is), hogy a fejembe nőtt az ötlet, hogy magam dokumentáljam, és ezt kezdtem el csinálni. Jelenleg van egy dokumentumom az összes információval az adagokról, a toleranciáról, a rövid és hosszú távú hatásokról, a biztonsági szabályokról, mindezekről a 2 ROA, a szippantás és a dohányzás (csak fólia, szükségem van adatokra a vaping nep). Ezt a dokumentumot nem teszem ide, mivel egyelőre azt akarom, hogy a lehető legpontosabb és legteljesebb legyen. És úgy érzem, hogy i'ts nem.

Ezért kérem ma a segítségeteket.
Ha van bármilyen tapasztalatotok ezzel a termékkel kapcsolatban vagy információtok, például arról, hogy hogyan hat a testre és az elmére vagy bármi másra (megint csak nem recept és egyéb), nyugodtan osszátok meg itt vagy privátban, mindent, ami csak eszetekbe jut. Még a legjelentéktelenebb részlet is segíthet. Ugyanez vonatkozik arra is, ha tudtok egy útleírást adni, nagyon hálás lennék, mivel ezek az információk igazi aranybányái.
Mindez természetesen oktatási célokat szolgál.

Remélem, hogy kapok néhány választ, és biztosan közzéteszem a dokumentumot, ha elégedett vagyok vele. Ha ez meggyőző, azt tervezem, hogy ezt más, nem nagyon jól ismert RC-kkel is megcsinálom, ez az első.

Szép napot :)
 

Dr.Mirakulix

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
25
Reaction score
19
Points
18
Az utolsó fogyasztásom néhány évvel ezelőtt volt, de elég élénken emlékszem erre az anyagra:
  • Hatások: Fizikai és mentális stimuláció (az amfetaminokhoz hasonlóan) , fokozott zenei elismerés, egófokozás és a kokainhoz hasonló erős eufória a hatások jellegében, de nagyon enyhe empatogén hatás is, egyfajta "barátságosabb" és kevésbé agresszív hangulata van, mint a kokainnak és a legtöbb más pirovaleronnak,
  • Szubjektíven elég drasztikusan befolyásolja mind a dopamin-, mind a szerotoninszintet, bár nem figyelhető meg igazi összeomlás, mint más erősen euforizáló upperek esetében.
  • Mellékhatások: szívdobogás, megemelkedett vérnyomás, paranoia, zavartság, szorongás, hallucinációk, alvási és étkezési nehézségek, zúzódások, emelkedett hőmérséklet, kényszeres újradobás/elszívás/mentális függőség.
  • Mindenképpen van sóvárgás, de ez gyengébb/kevésbé szélsőséges és ördögi az ebbe az anyagosztályba tartozó más drogokhoz képest, más szóval: valahogyan kontrollálható.
  • Adagolás (felhőtlen): 10-30 mg tolerancia nélkül
  • az élmény időtartama újradózis nélkül: nagyjából 1 1/2 - 2 óra, comedown sokkal hosszabb, ha erős adagolással/újradózással használják
  • A nagyon közel rokon és kémiailag majdnem azonos NEH és néhány más erős pirovaleronnal ellentétben, az újradózis visszahozza a kezdeti rohamot és hatásokat, anélkül, hogy mentális és fizikai ronccsá válna, nincs reszketés, rendkívül sápadt vagy kék bőr a szörnyű érszűkület miatt, és nincs agyhalál és extrém paranoia közötti mentális állapot az első vagy második újradózis után.
  • Drasztikus különbségek a hatásokban a gyártók és a tételek között.

Remélem tudok segíteni a kutatásban! :)
 

Kuistot

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 23, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Köszönöm szépen, nagyon thanksfull vagyok.
Van egy csomó dolog, amit mondtál, amit nem tudtam, és nem éreztem/tapasztaltam magam, ez biztosan sokat fog hozzájárulni (különösen a sóvárgás része azt hittem, hogy csak én voltam. A barátaim nem tudnak küzdeni a sóvárgás ellen). Ami a reszketést illeti (ugyanez vonatkozik a remegésre is), ilyet még soha nem láttam. A nap 3. slágerétől kezdve folyamatosan remeg a testem ez normális ? Ha nem túl nagy kérés, akkor szeretném tudni, hogy emlékszel-e valamilyen emlékezetes élményre ezzel a termékkel kapcsolatban, és ha igen, nem bánod, ha megosztod ?
 
Top