Theodormrl

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 10, 2022
Messages
7
Reaction score
10
Points
3
Sziasztok mindenkinek
Van itt valaki, akinek van tapasztalata a Nemesis Marketplace-el? Különösen az uniós szállítókkal kapcsolatban?

Köszönöm Theo:)
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Egy csomó mindent rendeltem onnan.
Az elmúlt három hétben 5 megrendelést adtam le azon a piacon, csak egy nem érkezett meg, csak kettő volt "országon belüli", és ezek közül az egyik volt az, amelyik nem érkezett meg.
A piac támogatása és a sipute folyamat elég tisztességes, még nem vesztettem pénzt.
Eddig a nagy eladók ott ugyanazok az eladók, akiket a Black Pyramid, Tor Market és másokon is találsz.
A sebességük nem fantasztikus, de a fórumaik elég tisztességesek, és szépen kiállítják a rosszul teljesítő eladókat (valamint egy olyan hely, ahol az eladók magyarázatot adhatnak a rossz szállításra stb.). Jelenleg ez a kedvenc piacom.
 

shr00mz

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 21, 2022
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
heyy it shroomz nemesis piac az egyik kedvencem nemrég rendeltem néhány mdma egy kanadai kereskedő nevű ízlés stop ők eladni koksz met és mdma és a hajó világszerte, hogy minden ive rendelt eddig bár
 

Mario2121

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇷
Joined
Dec 23, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Elnézést a késedelemért, de tudom, hogy csak most láttam az üzenetet. Én már búcsúzom több szállítótól nemesis, és egyáltalán nincs probléma. Megrendelheted a "tom and Jerry ", "breaking bad ", "popay"...Több mint 20 alkalommal rendeltem tőlük és csak egyszer kaptam reshipinget egy elveszett levél miatt.
 
Top