"Új gyógyszerek" az utcán.

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Olyan országból származom, amelynek nincs gazdag gyógyszerpiaca. Monoton piac, speed, kokain, fű, mdma. És azon gondolkodom, hogy áthozok néhány "új" drogot az embereknek. Nem úgy értem, hogy új, mint az újonnan talált és előállított drogok vagy drogkombinációk, úgy értem, hogy új, mint ami soha nem volt a nagykereskedelemben az utcán. Például a mefedron soha nem volt itt. Senki sem árulta, és senkinek sem volt belőle nagy mennyiség, amit terjeszthetett volna, talán csak egy kisebb mennyiséget, amit egzotikusnak tartottak, és sokkal többet kértek érte. Ez pár évvel ezelőtt volt, és azóta senki nem látott ilyet, nemhogy árulta volna. Az én gondolatom az volt, hogy kapok például mefedront és drágábban adom el, mint kellene, mert tudom, hogy az emberek ki fognak akadni egy új drogon az utcán és tonnaszámra veszik. De még mindig nem tudom, mert én egy kis kerületből származom, és úgy gondolom, hogy a hír túl gyorsan terjedhet a rossz emberek fülébe, a szövetségiek és a konkurencia az utcán.
Szeretnék hallani néhány gondolatot!
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Szia, itt megtalálhatod az utat a mefedron saját magad előállítása felé, és többet profitálhatsz. Ha akarod a terméket, valaki felajánlja neked, de, hogy kilónként több ezret fizetsz és elég sokat kockáztatsz, vagy kilónként százakat fizetsz, és nem aggódsz amiatt, hogy a cucc hogyan jut el hozzád, ez rajtad múlik. Én tudok támogatást nyújtani neked a jómagad fejlesztésekor, ha te is kíváncsi vagy arra, hogy "a vegyész" legyél. Ha a terved a meggazdagodás, akkor inkább nem merülnék bele a szent tudományba, és esetleg megveszed már kész, amit csak szeretnél. Egészségedre!
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Ez egy nagyon okos ötlet, de az én esetemben nem annyira érdemes. Feltételezem, hogy a reagensek és a berendezések egy vagyonba fognak kerülni, és az én költségvetésemmel ez nem nagyon kivitelezhető. Talán tudnék valami ilyesmit csinálni, miután átfordítottam néhány tételt, de nem fogok annyira a jövőbe nézni. Köszönöm a gondolatot és a felajánlott segítséget!!!
 
View previous replies…

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Ha Ön történetesen az EU-ban él (akkor is, ha kisebb mértékben nem), akkor jó híreket ígérhetek Önnek. Mivel az én szent küldetésem az, hogy végül is elválasszam a gyógyszereket a pénztől, nem annyira a meggazdagodásban vagyok, hanem éppen ellenkezőleg. Reményt adhatok neked, amíg tisztességes vagy, amire szükséged van a tanuláshoz szükséges tételek készítéséhez (biztos, hogy nem akarsz egy kiló anyagot elpazarolni egy hülye hibából is megígért ostoba hiba miatt, hogy legalább néhányszor), a meglehetősen szerény tételek az, amiből tanulnod kell, és amivel sikerülnie kell, hogy nagyobbra menjen csak a lépéseket nem hosszabb, mint a lábad, mivel a know-how felhalmozódik és mindig a tiéd lesz. Ha nem vagy kíváncsi arra, hogy mi a nyereség, akkor feltételezhetem, hogy vagy aggódik (nincs értelme), vagy megéri magát, hogy sokkal többre van szüksége, és akkor talán hülye. A napi több tíz gramm készítése több százra megy tételenként az első méretnövelésednél (egyszerűen megkapod a tanácsomat, amit megérdemelsz, hogy nagyobb RBF-et vásárolj, ez az), ha nem csak egyszerűen hülye, mivel nem hangzik akaratlanul.
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
172
Reaction score
68
Points
28
Deals
7
Egyetértek Habierrel. Nem a pénz a kulcs, hanem a szükséglet.
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
172
Reaction score
68
Points
28
Deals
7
ur tévedés a költségek eq és reagensek. ha összpontosítani tanulási 1. akkor ez w8iill költség akkor max 1 euró, hogy nem 1 kg mepehedrone beleértve reagensek és eq :)
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
172
Reaction score
68
Points
28
Deals
7
nem kell prekurzorok, használja ezeket, akik felfedezték a módja annak, hogy szintetizálni így knwleedge a kulcs, itt van ust ismétlem, nem kell vásárolni prekurzor, ha lehet készíteni, hogy soome hoours a valóban alap ingridients, hogy coost 5% -a recursor - ha a pénz kérdés. az biztos, hogy jobb módja annak, hogy tanulni egyébként
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
172
Reaction score
68
Points
28
Deals
7
Megértés, majd még több megértés és még több megértés a kulcs. Mindennap új dolgokat kutatok, új anyagneveket fedezek fel, és ezek, akiket hónapokkal ezelőtt (általam) felfedeztek, most már a fejemben vannak, így mindig itt az ideje.
 

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
37
Reaction score
30
Points
18
Ha még mindig aktívan ajánlja fel, hogy segítsen az új ebben, én inkább kapok, és megpróbálok vegyész lenni a jó termékkel mefedron 😀💎ha akarsz folytatni beszélni, akkor mehetünk a pm-ben.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Amennyire ez az érdeke, üssön meg, és ne várja el, hogy naponta ellenőrizze az üzeneteimet. Néhány naponta szoktam lenni, legfeljebb hetente...
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Tehát idk, mennyivel több figyelmet kap, mint a területen gyakori gyógyszerek eladása. Én a kulcs az, hogy csak nem annyi szemtől-szembe üzletet. Ismersz más drogkereskedőket, akik vásárolnának tőled? Csak légy óvatos. Amikor az emberek szembenéznek az idővel, hajlamosak lesznek rád szállni.
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Igen, erre gondoltam. Csak eladni a helyi kereskedőknek egy kicsit nagyobb mennyiségben, és nem lesz semmi probléma. Rengeteg figyelmet kapnék, mert mint mondtam, a körzetem nagyon kicsi, nem is beszélve a városomról, és egy ilyen robbanás az egész várost ellepné. Nem tartanám sokáig, hogy igazságos legyek.
Köszönöm a gondolataidat!
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
172
Reaction score
68
Points
28
Deals
7
Nem vagyok igazán biztos benne, hogy mi a jobb, hogy gazdag piac, vagy nem kell :)
Vegye az ügyet ur kezében, így willl van gazdag piac ur kezében :)
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
172
Reaction score
68
Points
28
Deals
7
De hoesntly ez deends on pple. Junkie-k vagy connesseire-k?
Ha sírnak a minőségért stb. jó döntés az importáláshoz, de ha azt mondják, hogy minden jó stb., és nem érdekli őket, hogy mit vesznek, akkor nem lesz méltó, talán néhány személy számára, akit értékel, érdekelni fogja őket.
imo egyszerű szabály az értékelésre
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Azt mondanám, hogy a kettő keveréke. Még mindig valami ilyesmin gondolkodom. Köszönöm a gondolataitokat!
 
View previous replies…

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
172
Reaction score
68
Points
28
Deals
7
Akkor valószínűleg a legjobb módja az incrashe árak jobb termék, de rosszabb is van raktáron. Alkalmazkodnia kell az ügyfelekhez, akiknek attól függően, hogy mennyit hajlandóak költeni
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Egyetértek a jó/rossz készleten lévő termékkel. Volt egy olyan helyzet, amikor ingyen mintát adtam a jó termékből, de amikor többet kértek, a kevésbé hatásosat adtam nekik. Őrület, hogy egyáltalán nem kérik az árat, amikor a termék jó.
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
172
Reaction score
68
Points
28
Deals
7
itt statisztikák, mint a függők csak nem mondanak semmit negatív, ha a jó szintű termék közben connesseuirs talál valamit, ami lehetne jobb a véleményük szerint - a legviccesebb, hogy általában sppeak a vizuális kristályok haha. egyébként és függők nem érdekel, még ha rossz volt, akkor is, hogy ll venni mindenesetre
 

PersonVPN

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 4, 2024
Messages
33
Reaction score
11
Points
8
A témáid alapján azt hiszem, az utcai bandák sokkal hamarabb megtalálnak, mint a zsaruk.
 
Top