Question Új vagyok az ilyesmiben, kíváncsi lennék, hogy tudtok-e tippeket, trükköket és hasonlókat adni?

Goose Shittington

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 21, 2023
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Hadd állítsak be egy jelenetet: Már jó ideje különböző gyógyszereket írnak fel nekem. Néhány héttel ezelőtt a pszichiáterem úgy döntött, hogy levesz a Zoloftról, amit már több éve szedek. Ennek következtében jelentős mennyiségű gyógyszerem maradt.

Felmerült bennem a gondolat, hogy eladhatnám a feleslegemet, hogy némi szükséges készpénzhez jussak. De ahogy a címben is szerepel, még soha nem adtam el köhögéscsillapítót, nemhogy olyan erős gyógyszereket, mint a Zoloft. Ezért csatlakoztam ma ehhez a fórumhoz, hogy az alapokról kérdezzek: mennyit adjak el a készletemből? Mennyit kell elkérnem attól függően, hogy mennyit adok el? Milyen lépéseket tehetek az anonimitásom védelmében, hogy elkerülhessem a bűnüldöző szervek karmait? Egyáltalán megéri-e a kibaszott Zoloftot eladni?

Egy kis extra kontextus (de nem a doxxing magam kárára), azt hiszem, hogy eladni ezt a Zoloftot a kis egyetemi városban, ahol az egyetemem található a vidéki / külvárosi Maine-ben, amint az osztályok újraindulnak egy hónap múlva vagy úgy. Azt is meg kell jegyezni, hogy jelenleg nincs saját autóm, így a tranzakcióimhoz való eljutást vagy gyalog, vagy esetleg tömegközlekedéssel kell megoldani.

Arra gondolok, hogy ha az első tranzakcióim jól mennek, akkor eladhatok még néhány felesleget, és talán egy teljes üzletet hozhatok létre belőle, de talán túl messzire gondolkodom. Végül is a börtön elkerülése sokkal többet jelent számomra, mint néhány extra dollár keresése.

Minden észrevételt és tanácsot nagyra értékelek.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Kétlem, hogy bárki is megvenné ezeket. Ezek SSRI-k, amelyekkel általában nem szoktak visszaélni, mert nem hat azonnal, és Nem okoz nagy eufóriát, stimulációt vagy CNS-depresszív hatást.
A legjobb dolog, amit velük tehetsz, az a semmi, majd az, hogy elajándékozod őket valakinek, aki depressziós, szorongásos rohamokkal küzd ect. Ez nem engedheti meg magának őket
 

Goose Shittington

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 21, 2023
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Köszönöm a tanácsot, testvér. Tehát lényegében azt mondod, hogy ebben a forgatókönyvben nem lehet nyereséget elérni?
 

tetr00

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 19, 2023
Messages
26
Reaction score
21
Points
3
Helyes.

A hozzászólását olvasva, még ha lenne is valami szaftos, mint a Xanax vagy az Oxy, nem javasolnám, hogy eladja őket. A függők számára általában nagyon nyilvánvaló, ha valaki kezdő, és könnyen kirabolható lenne.
 
Top