A Dead Drops új honlapja

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Építek egy webhelyet a helyemre a Halott cseppek számára. A közelgő választások miatt egy valószínűleg nagyon jövedelmező tervet dolgoztam ki. Szeretném tesztelni a beállításomat egy adományozási oldallal, amely egy QRCode-hoz kapcsolódik. A Dead Drop rendszer ugyanígy fog működni a QRCode matricákkal, így az adományozási rendszeremet a rendszerem tesztjeként akarom futtatni.

Még mindig foglalkozik bullshit adatbázis problémák fogok dolgozni keresztül. Amit keresek útmutatást az API beállítása, amely rögzíti a bankkártya / hitelkártya, konvertálni btc, és küldje el a pénztárcámba. Mivel most az egyetlen módja, amit tudok gondolni, hogy ez a munka az, hogy csak egy btc pénztárca címét, és remélem, az emberek tudják, hogyan kell / már van kripto, amely vágja egy nagyon nagy részét az én bázis ki így a rendszer valószínűleg több gondot, mint amennyit megér.

Bármilyen javaslat? Valaki csinál valami hasonlót? Valami plug-and-play lenne csodálatos, ha létezik.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Javaslom, hogy várjon egy kicsit. Már kifejlesztettünk egy piacteret, ahol Ön eladhatja a holt cseppeket, megrendeléseket adhat le futárszolgálattal történő szállításra. Bármit, amit csak akar. Mindent elintézünk. Jobban jár, ha saját laboratóriumba fektet be.
Ezt a projektet még idén elindítjuk.
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
Ez a piaci projekt ígéretesnek és érdekesnek hangzik. Lesz-e azonban szolgáltatás bizonyos vidéki területeken? Én nem vagyok a térképen, a jelenlegi térkép szerint sehol sem vagyok a HIDT területek közelében, ami jó. Több nagy egyetemi város közelében is élek, de általában az ilyen dolgok csak a nagyvárosok számára hasznosak. Vajon az olyan területeken, mint az enyém, tud majd segíteni a program?
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Egyelőre a fúvókámra koncentrálok!
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
Ez nagyszerű lenne, különösen, ha Kínából nagyobb mennyiségben lehetne megrendeléseket fogadni.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Már mondtam, és még egyszer mondom: Köszönöm Reuters...!
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
Ha bizonyos területeken lenne egy külön erre a célra kijelölt futár személy, az sok bajt megspórolna. Van 1 vidéki lehetőségem, amelyet úgy találtam, hogy nagyszerűen működik, egy közeli barátom egy fedex kézbesítő sofőr, akinek meghatározott útvonala van. Amikor egy csomagot rendelünk, megbizonyosodunk arról, hogy az eladó a fedexet használja, és mivel a sofőröm ismeri a legtöbb helyet az útvonalán, 2 vagy 3 címet választunk, és egy konkrét nevet, amelyet csak a sofőr ismer, A reggel, amikor a csomag a teherautón van, látni fogja a nevet és a címet a szkennerén. A szokásos módon járja az útvonalát, és amikor a területre ér, beolvassa a csomagot, mint kézbesítettet, majd beteszi az ebéddobozába, és munka után hazaviszi. A barátom ezután elmegy érte, és felveszi. Az egyetlen kapcsolat bárkivel egyáltalán ezzel a módszerrel az, amikor a szállítási címke/postaköltség, ami többféleképpen is megoldható. Van egy barátja, aki szállít ups, fed ex, vagy valamilyen más szolgáltatás elérhető a területen, akkor ez lehet egy jó módszer a szállítás és a fogadás
 
Top