• Willkommen im Germany Teil des Forums. Denken Sie daran, dass das Posten von Kontakten (Jabber, Telegram, Signal und andere) zu einem permanenten Verbot führen wird! Wenn Sie sich entscheiden, etwas zu kaufen oder zu verkaufen, ohne ein Treuhandkonto zu benutzen und Geld verlieren, können wir Ihnen nicht helfen.

Event nem törlünk másodpercet!

dr.window

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jul 6, 2023
Messages
31
Reaction score
7
Points
8
Ok, hogy nem volt a szépművészet, hogy törölje a szövegemet :) Van bármilyen kérdésem ebben a szakaszban. Értem a szövegét Heisenberg.... A litt kis ötlet...Németország......of biztos, hogy más országok nagyon nagyobbak, de hogy bűn az országokat megosztani? bspw.: berlin, potsdam, dresden, köln, usw.......

Vagy félreértem az elképzelésedet?

A másik csoport német törölje? senki nem beszélgethet vele anyanyelvén off topic?
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Félreértette :)

A postai úton történő értékesítésre vonatkozó kereskedelmi szakasz bevezetése után az adminisztráció most egy új szakaszt vezetett be a holtpontokon keresztül történő helyi értékesítésre vonatkozóan.
 

dr.window

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jul 6, 2023
Messages
31
Reaction score
7
Points
8
Köszönöm Bro ..i megértettem :) Köszönöm
Everythink most így működik?
So gar our Deals habe eben going great....nearly 😘
 

dr.window

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jul 6, 2023
Messages
31
Reaction score
7
Points
8
Ezt a wordmwin barátomtól veszem át ')
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Uraim! Ez a rész nem csak eladásra szolgál. Tegyenek javaslatokat arra vonatkozóan, hogyan lehetne a szakaszt javítani. Válasszanak valakit, aki moderálja ezt a szekciót. Alakítson ki egy helyi közösséget a vevőkből és az eladókból. Nem lehetsz sikeres eladó, ha a világ minden táján dolgozol, és csak kiskereskedelmi megrendeléseket szállítasz. Minden kiskereskedelmi megrendelésnek helyi jellegűnek kell lennie. A vásárlónak gyorsan meg kell kapnia, amit vásárolt, és nem kell heteket várnia a rendelésére.
 

dr.window

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jul 6, 2023
Messages
31
Reaction score
7
Points
8
Egyetértek veled.... a szervezés nehéz lesz...új vagyok a dnet-ben, de eddig csak néhány üzletet csináltam, de a logisztikáról tudok egy kicsit.....
Mi az ötleted itt?.biztos van egy mod aki tervez és országosan terjeszti? Mit kellene eladni?

Van még néhány kérdés
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
A moderátornak egészséges légkört kell fenntartania, lehetőség szerint új tagokat kell vonzania, érvényt kell szereznie a szabályoknak, és segítenie kell az újonnan érkezőknek.
 

dr.window

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jul 6, 2023
Messages
31
Reaction score
7
Points
8
Értem én...a csapat olyan jó, mint a mod....de ez magánértékesítésre stb. vagy a termékeknek a fórumról kell származniuk?
Egy kis kutatást kell végeznem:)
 

dr.window

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jul 6, 2023
Messages
31
Reaction score
7
Points
8
Vagy itt minden országnak össze kellene kapcsolódnia?
Nem elég Önnek az egyes klexkerei? A tapasztalat szerint általában nagyszerűen ment a kollégámmal gordon
 

dr.window

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jul 6, 2023
Messages
31
Reaction score
7
Points
8
Téma, de rendkívül izgalmas
 
Top