Az aromás aldehidek szagai

SelfExper1menter

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2023
Messages
17
Reaction score
1
Points
3
Vannak-e olyan helyettesített bezaldehidek vagy a benzaldehid analógjai (mint például a tiofen-karboxaldehid), amelyeknek ugyanolyan mandulaillata van, mint a benzaldehidnek (és esetleg összetéveszthetőek vele)?

Valamikor régebben volt egy olyan szagom, amiről azt hittem, hogy benzaldehid. Erős mandulaillata volt, és nitroetánnal kondenzálódott, amit P2NP-nek hittem (világossárga, tűszerű kristályok). Most azt szeretném tudni, hogy ez a vegyület lehetett-e valami más, mint a benzaldehid (valami más aldehid).
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
olvadási hőmérséklet?
 

SelfExper1menter

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2023
Messages
17
Reaction score
1
Points
3
Miből? Ha a P2NP-re gondolsz, akkor az egészet használtam, és nem ellenőriztem az m.p.-t akkoriban.
 
View previous replies…

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
igen p2np olvadáspont
 

SelfExper1menter

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2023
Messages
17
Reaction score
1
Points
3
Mint mondtam, nekem már nem maradt meg a p2np-ből. Csak a belőle készült amfetamin van meg. És egyébként is, jelenleg nincs hozzáférésem semmilyen laboratóriumi berendezéshez vagy lehetőségem a tesztek elvégzésére. Az amfetamin furcsa, ami miatt kételkedem abban, hogy ez egyáltalán amfetamin, és hogy biztonságos-e a fogyasztása; ezért a téma.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Az amfetamin só olvadáspontjának mérése. felszerelés hőmérő, vékony üvegkapilláris és elektromos tűzhely. Ha nincs mit ellenőrizni, akkor nem tudja telepíteni, hogy milyen termékkel rendelkezik. A leghálátlanabb dolog a találgatás.
 
Top