A metamfetamin gyártásáról

lalalander

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2023
Messages
50
Reaction score
20
Points
8
Biztos vagyok benne, hogy elfoglalt vagy, és emberek tucatjai kérdezik folyamatosan a metamfetamin előállításáról. Néha azt gondolhatja, hogy "vannak erről szóló témák a fórumban, miért kell új témát nyitni?" Egyetértek Önnel.

Nem akarok felesleges szálakat nyitni a fórumban, de amikor szakmai tagokat kérdezek ezekről a kérdésekről, a válaszok vagy nagyon későn érkeznek, vagy egyáltalán nem válaszolnak.

Az a benyomásom, hogy a fórumban több az angolul nem anyanyelvi beszélő, mint az angol anyanyelvi beszélő. Nehezen értjük a kémia nyelvét. Főleg, ha az angolul van. Tudom, hogy milyen lépéseket kell megtenni a gyártás során, de nem tudtam ezeket az információkat fejben helyesen összerakni.

A kérdéseim rövidek, de a legfontosabbak közé tartoznak, azt hiszem. Biztos vagyok benne, hogy a válaszaitok nagyon hasznosak lesznek azoknak, akiket érdekel ez a szakma.

1 - Azt olvastam, hogy egyszerűbb és nagyobb hozamú metamfetamint szintetizálni közvetlenül P2P-ből, mint amfetamint szintetizálni P2P-ből, majd átalakítani metamfetaminná.

A metamfetamin-hidroklorid reduktív aminálással P2P-vel hatékony módja a nagy mennyiségben történő előállításnak?

2 - Amennyire én tudom, nem elég a metamfetamin-hidroklorid előállítása. Borkősavval d-metamfetamin-hidrokloriddá kell átalakítani. A metamfetamin-hidroklorid nem használható anélkül, hogy d-metamfetamin-hidrokloriddá alakítanák át?

3 - Mivel az emberek nem találnak metil-amint, más módszereket használnak az előállításhoz. De ez egy könnyen szintetizálható vegyi anyag. Miért nem szintetizálják inkább maguk az emberek? Van valami hátránya, amiről én nem tudok, de a vegyészek körében széles körben ismert?

4 - Ha növelni vagy csökkenteni akarjuk a skálát, hogyan kell döntenünk a felhasználandó reagensek arányairól?

Például, ha egy szintézishez 500 ml X anyagot és 500 ml Y anyagot használunk, ha le akarjuk skálázni, nem működik az, hogy mindkettő 250 ml?

Előre is köszönök minden választ.
 

DoktorFist

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 29, 2023
Messages
4
Reaction score
4
Points
3
A pszeudoefedrin hidriósav/piros foszfor segítségével is redukálható.
Talán valaki más is be fog szólni, de nincs tudásalapom a reduktív aminációs útvonalon. A D-met a pszichoaktív komponens. Az, ami beindít, a levo-meth, amit a walmartban lehet kapni orrdugulásgátlónak, szó szerint a hatóanyaga "levo-metamfetamin". Szemét. Szintén szeretném máshová terelni a skálázást. "Jobb, ha befogod a szádat, és hagyod, hogy az emberek azt feltételezzék, hogy idióta vagy, mint ha kinyitod, és minden kétséget eloszlatsz." Apám azt mondaná nekem. Én magam még mindig nagyon új vagyok az utakon, így nem szeretnék félretájékoztatni.
 

lalalander

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2023
Messages
50
Reaction score
20
Points
8
Köszönjük, hogy időt szakított a válaszadásra.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Szia!

Az ok, amiért nem kapsz választ a kérdéseidre, az az, hogy az amfetaminnal / metamfetaminnal kapcsolatos más szálakban már többször válaszoltak rájuk.

Tehát, hogy válaszoljak a kijelentésedre, igen, ez a szál felesleges.

Üdvözlettel
 

lalalander

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2023
Messages
50
Reaction score
20
Points
8
Akkor mindenkinek el kell olvasnia a meglévő könyveket, és sebésznek kell lennie.
 
View previous replies…

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Pontosan azt, amit a hallgatók az egyetemeken csinálnak.

Tanulmányozzák a tankönyveket, és sebészekké válnak.

Amit önök csinálnak, az az, hogy elhanyagolják a tankönyveket, és a professzoroktól kérik a válaszokat minden egyes kvízre anélkül, hogy munkát végeznének.
 

lalalander

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2023
Messages
50
Reaction score
20
Points
8
Nagyon sajnálom, de nem az áll benne, hogy "tanítsd meg, hogyan kell metamfetamint készíteni". Nyilvánvalóan konkrét kérdéseket teszek fel. Olyan kérdéseket, amelyeket egy gondolkodási és kutatási folyamat során tettem fel. Konkrétan azt mondja, hogy értem a módszereket, csak nem tudom őket rendezett sorrendbe rakni a fejemben. A fórumban szinte semmi információ nincs a le- és felskálázásról. Azt is írja, hogy kifejezetten más vegyészektől kértem visszajelzést a metilamin felhasználásáról és szintéziséről. A kérdés jellegéből adódóan más vegyészek visszajelzéseire van szükség. Mert ez egy tapasztalatokra vonatkozó kérdés.
 

tankikan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 28, 2021
Messages
37
Reaction score
18
Points
8
Mert elolvasta, majd megkérdezte. Nézd meg a kérdését, hülye kérdésnek tűnik? Mit gondolsz, hogyan tanul az egyetemi hallgató? Miután elolvasták a könyvet, akkor tudják csak, mit kell kérdezni, ha nem értették. Micsoda vicc.
 

wael gano

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
103
Reaction score
40
Points
28
Hello kedves
Ami a metamfetamin szintézisét illeti, nem számít, hogy P2P-ből vagy amfetaminból származik. Ez az Ön országában rendelkezésre álló reagensektől függ.
Másodszor, van egy szál a nagy fórumban, amely elmagyarázza a metilamin-hidroklorid szintézisét ammónium-kloridból és formaldehidből.
Harmadszor, ismeri az információkat és a válasz előállításának lépéseit.
Ahhoz, hogy elegáns és jó elrendezés legyen a fejedben, szükség van a gyakorlati gyakorlatra. Az elme nem képes információt tárolni. Egy részét kitörölheti, de a gyakorlati szintézis gyakorlása arra kényszeríti, hogy az információt megtartsa.
A kezdőnek egy egyszerű dolgot kell tennie, mégpedig a víz lepárlását. Ez hasznos a hőmérsékletszabályozás és egy egyszerű desztilláló eszköz gyakorlása szempontjából.
Negyedszer, a bővítés és a méretezés terjedelme az Öntől függ. Mindössze annyit kell tennie, hogy megduplázza a szintézishez használt reagensek és eszközök mennyiségét, miközben nagyon óvatosnak kell lennie a reaktánsokkal.
Üdvözlettel
 

lalalander

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2023
Messages
50
Reaction score
20
Points
8
Ennél hasznosabb nem is lehetett volna. Nagyon szépen köszönöm.
 

lalalander

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2023
Messages
50
Reaction score
20
Points
8
Ha szabad érdeklődnöm, szeretnék még néhány kérdést feltenni.

Ugyanez a technika alkalmazható a kicsinyítésre is? Elég a reagensek és eszközök mennyiségének egy-kétszeresére csökkentése? És ez minden kémiai reakcióra vonatkozik?
 

ByHyde

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 21, 2024
Messages
16
Reaction score
6
Points
3
Ha P2P-vel kezdjük, az amfetamin hozama már eleve alacsony, és ha megpróbáljuk metamfetaminná alakítani, az még jelentősebb veszteségeket eredményez. Ha azonban P2NP-t használunk kiindulási reagensként, ez az átalakítás lehetséges. A kristályosítás megkísérelhető száraz HCl-gáz alkalmazásával toluolban vagy éterben, a kicsapódott por szűrésével, majd vízzel és etanollal történő kristályosítással d és l kristályokkal történő bevetéssel.
 

Attachments

  • QOe0ZJsA8B.png
    QOe0ZJsA8B.png
    1.3 MB · Views: 4
  • Like
Reactions: $!$

calmcatfather

Don't buy from me
Member
Language
🇹🇷
Joined
Jul 21, 2024
Messages
18
Reaction score
4
Points
3
Helló barátom! Valami nagyon magyarázó vagy teljes útmutatót kerestem, mint te, de azt akartam mondani, hogy nem kell részletes információkat keresni. Ha megteszed és alkalmazod a megadott információkat sorrendben, akkor kezded megérteni, hogy mi történik, és elkezded elhinni, hogy ami le van írva, az valóban elegendő információ. Először is, csináld azt, ami le van írva, kb. 80-90%-ban megtalálod a választ minden kérdésedre, miközben kipróbálod vagy magad alkalmazod őket. Ne nehezítsd meg magadnak a dolgokat azzal, hogy részleteket keresel, ahogy én szoktam.

Egy további fontos tipp: Tartsa csukva a száját és a nyelvét. Ne hagyd, hogy a bal kezed tudja, mit csinál a jobb kezed.
 

lalalander

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2023
Messages
50
Reaction score
20
Points
8
Régen írtam már ilyet. Már volt némi sikerélményem, de köszönöm szépen a segítő szándékot. A válasza hasznos lesz azoknak, akiknek segítségre van szükségük. Köszönöm szépen. :)
 
Top