Question egy fazék gáz kikapcsolása

cnasty1988

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 11, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Én meglehetősen új vagyok a tényleges kézzel ive csináltam kutatás évek óta ez az én 3. reakció, és amikor létrehoztam a gáz, hogy elválasztani a met az oldószertől volt egy barna olaj a botom én elválasztott, de nem tudom, hogy ez kristályosodni tud valaki segíteni
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Nem tudom, hogy milyen típusú oldószert használ, és ezért nem tudom, hogy nehezebb vagy könnyebb, mint a víz, de nekem úgy hangzik, hogy jó esély van arra, hogy a gázpalackból származó nedvességgel szennyezte az oldószert! Különösen akkor, ha murrikasavat & alumíniumfóliát használsz a kénhidrogéngázod előállításához, sok hő is keletkezik. Ez gyorsan felmelegíti a savas oldatot a gázpalackban, ami gőz formájában a gázzal együtt felfelé halad a tömlőn. Amint ez a nedvesség az oldószerhez ér, elnyeli a már kicsapódott metamfetamint. GÁZOSÍTÁSKOR, SEM ELŐTTE, SEM UTÁNA NEM SZABAD, HOGY BÁRMI IS LEGYEN AZ OLDÓSZER ALJÁN!!! Segíthet abban, hogy elválasztáskor véletlenül se kerüljenek vízcseppek az oldószerrel együtt, ha az oldószert egy több kávészűrőből álló kötegen keresztül önti át. Ezután, miután meggyőződött arról, hogy nincsenek cseppek az oldószer tetején vagy alján, készen áll a gázosításra. Az egyik módja annak, hogy biztosítsuk, hogy a tömlőn nem kerül fel nedvesség, az, hogy 1. Kénsavat és kősót használjon a gáz előállításához, mivel a reakció nem olyan szélsőséges és sokkal kevesebb hőt termel, vagy ha murrikasavat (sósavat) és alumíniumfóliát használ, akkor egy nagy, széles fóliát tölthet meg.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Muriatikus sav és alumíniumfólia nem működik 😑 Al+HCL --->AlCl+2H hidrogéngáz, nem hidrogén-klorid, ha az alumínium nem venné fel a kloridiont, nem lenne reakció. Valószínűleg vízről van szó.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Milyen oldószert használt? Megszárította a gázt? Mivel állította elő a gázt? Valószínűleg víz volt, mert ha nem szárítod meg a gázt, akkor van benne némi nedvesség, és az oldószertől függően az aljára süllyedne. A nagy részét el kell párologtatnod, hogy kristályosodjon, mert a met nagyon jól oldódik vízben.
 

fcx13

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 21, 2023
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Segítség Nekem is ugyanez a problémám.
Amióta abbahagytam a gázosítást, a por újra megolvadt. Mit kell tennem? Most hideg acetonban van.
 

Attachments

  • vmHPdCUcOn.jpg
    vmHPdCUcOn.jpg
    1.1 MB · Views: 22
  • gFP5UXbmAd.jpg
    gFP5UXbmAd.jpg
    985.4 KB · Views: 27

abbalabba

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 25, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Im wondering Mi a legjobb és legtermészetesebb száraz módja annak, hogy a kénsavtól eltérő kénsavtól eltérő DRY hidrogén-kloridgáz keletkezzen NaCi-nél

A higany sók HCI-gázt készítenek, miközben az amalgámia folyamatban van az alumíniummal, és mi a helyzet a NaOH + H2O és az alumínium dózisával, hogy a folyamat újrahasznosítja a kloridiont.
 
Top