Külső laboratóriumi szagmegelőzés?

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
Rengeteget tervezek előre, és megpróbálok elképzelni mindenféle probléma megelőzését egy háztáji laboratóriumhoz, amelyet végül is szeretnék felállítani. Ez nem lenne méretarányos, csak személyes használatra.

Valószínűleg kapnék egy 10 láb magas fészert, valahol 100 négyzetméter körül. A szomszédok közel vannak, de nem közvetlenül a szomszédban, csak a közelben, talán 20 láb távolságra mindkét oldalon, a hátsó szomszéd nem aggályos. A fészer végül lesz vezetékes villany, de nem lesz képes arra, hogy folyóvíz afaik, még mindig vizsgálja, hogy.

Arra gondoltam, hogy a szomszédok közelsége miatt szénszűrővel kellene rendelkeznem a megépítendő páraelszívón. A kialakítás az, ami zavar engem.

Ha a fészer 10 láb, úgy gondolom, hogy elég hely lesz a füstelvezetőnek, de talán a szénszűrőnek nem? Szeretném, ha a füstelszívóról lenne igazam, de lehet, hogy a helyszűke miatt nem kell. Gondolatok ebben jó lenne.

Az is trükkös, hogy hogyan csináljak egy lyukat, amin keresztül a füstelvezető szellőzik. Szeretném, ha nem lenne feltűnő, álcázott vagy láthatatlan. Nem tudom, hogyan közelítsem meg ezt.

Lesz némi hangcsökkentés is, aa szeretném, ha az emberek kevésbé hallanák a füstelvezetőt, és azon tűnődnének, hogy mire való.

Ezzel kapcsolatos gondolatok jó lenne.
 

PolandoEmingarnte

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 30, 2023
Messages
72
Reaction score
19
Points
8
f
Milyen gyógyszer u szeretne készült ?
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
Semmi vad, csak egy lista azokról, amelyeket szeretnék.

Meth, MDMA, 2cb, ghb, mefedron, az biztos. Talán ha lesz némi tapasztalatom, néhány barbiturát, metakvalon, és néhány speciális ópiát, dextromoramid vagy ketobemidon.

De mindenképpen az első 5. Semmi igazán nehéz, és ismerem az összes lehetséges útvonalat, a szükséges prekurzorokat, oldószereket, reagenseket stb. mindezekhez.
 

alterego

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
20
Reaction score
6
Points
3
A legnagyobb probléma, amit nem említettél, a szag. ( és ezek nagyon csípős szagok, ecetes levegő, savas, alkoholok).
Csak szénszűrővel a szagok nagy része továbbra is kint marad.
U kell 2 rendszer / kacsa rendszerek.
1, amely elszívja a füstöt (a reakciókból), igaz, valami barkácsolt légtisztítót, és 1, amely a megtisztított levegőt a barkácskabinetből kifelé szívja.
u lehetne menni, mint szénszűrő-csatorna-motor-DIY DIY DIY-motor-kiegészítő szűrő-külső.
ne feledd, minél több szűrő, tisztító, accesoires,.... csatlakozik 1 motorhoz, annál több energiát veszítesz ( mivel nagyobb az ellenállás).
DIY: víztartály, ahol a levegő megy igaz, doboz faszénnel benne,...
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
Azt hiszem, értem, mire céloz.

Alapvetően a ventilátornak elég erősnek kell lennie ahhoz, hogy annyi csatornát húzzon át, amennyi szükséges. És hogy kétfokozatú szűrőre van szükség, egy szénszűrőre, és egy olyanra, amelyik a vízbe fut.

Jól értem ezt?
 

alterego

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
20
Reaction score
6
Points
3
Nem, de azt hiszem, érted a lényeget.(2 rajongóra van szükséged.)
Mint u említette: 2 fokozatú szűrés ( szénszűrő beömlő megy ventilátor, ventilátor létezik megy igaz egy doboz vízzel / az alján, így a levegő megy a vízbe, ez 1 ventilátor).
+ extra ventilátor: a beszívott levegő a vízdobozból tisztított levegő, (tehát a vízszint feletti dobozból) és a kilépő a külvilágba ( +a levegő kintre kerülése előtt egy extra szűrővel, ami szénlemezekből van kialakítva).
u játszhat a beállítással, és hozzáadhatsz extrát a kettő között, de ez a beállítás számomra a minimum, ami kell az elfogadható szaghoz. ( ez olyan szagot eredményez, ami nem annyira gyanús, az emberek azt fogják hinni, hogy valami hegesztéssel kapcsolatos dolgot csinálok, vagy valami ilyesmi, mivel kint hegesztek/csiszolok).
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Az épülethez vezethet egy tömlőt és egy hosszabbítót, nem akadályozhatják meg, hogy ezt könnyedén megtegye. Húsz láb?! Átkozottul közel van, ott biztosan lesznek zajok. Ha rá tudnál csapolni a csatornarendszerre vagy egy szeptikus tartályra, és egy vízcsapdán keresztül vezetnél egy csövet, az összes szagproblémád azonnal megszűnne. Egy másik ötlet a szagok elégetésére szolgáló égető, a levegőt egy kemencén keresztül a tetőn át vezetve...
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
Biztos vagyok benne, hogy mivel kis léptékű leszek (valószínűleg a legnagyobb lombik 2 literes lesz), ki tudok találni egy módot arra, hogy alapvetően a füstöt egy sor vízcsapdán keresztül futtassam, olvastam róla, hogy megtörtént. Talán ez a legjobb ötlet, csak futtatni mindent néhány csapdán keresztül.

Zaj szempontjából én vagyok a csúcson, általában. Alapvetően vastag, nehéz takarókat keresek a hangtompításhoz, amelyek valószínűleg a hangtompításra tervezett habpanelek fölé kerülnek. Valószínűleg hatalmas fájdalmat fog okozni az összeszerelés, de a börtön rosszabb.

Azt is gondolom, hogy jó ötlet lenne kitalálni, hogyan lehet ott tárolni a vegyszereket, és általában a tárolást. Arra gondoltam, hogy szerzek egy vagy két hűtőládát, és beállítom őket egy olyan dologgal, amely bekapcsolja a kompresszort a beállított tartományokban, így alapvetően szobahőmérsékleten tartja a vegyszereket. Az emberek ugyanezt a beállítást teszik, de a hűtőszekrény hőmérsékletére, mivel a ládafagyasztók sokkal jobban szigeteltek. Ezután bekapcsol egy konnektoros légkondicionáló egységet, amikor egy reakcióhoz hűtésre van szükségem, vagy talán a legtöbb szintézisemet enyhébb időkben, például késő tavasszal vagy kora ősszel, vagy télen, például egy Sandmeyer Gaba-reakciót, így hűvös marad.
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
50
Points
28
HANG, amelyet tojástartókkal vagy piramis formájú formanyomtatványokkal csökkenthet. Stell többre van szüksége, mint a szénszűrő és a látótávolság meg kell tervezni az épülettel.🤷‍♂️ És próbáljon meg egy hűtőszekrényt vagy fagyasztószekrényt rund körülbelül a condesion pont alatt és a fagyasztási pont felett az összes inreadients vagy használjon egy másik hűtőszekrényt mindenki számára.

 
Last edited:
Top