A P2P(103-79-7) kínál

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Nemrégiben megjelent néhány ajánlat a kínai beszállítóktól, akik közvetlenül P2P (103-79-7) -et értékesítenek, furcsának találtam őket, mert amennyire emlékszem, hogy a CAS-t Kínában régóta betiltották, valójában minden új prekurzort ezért fejlesztettek ki.

Felvettem velük a kapcsolatot, és véletlenül, ahogyan elképzeltem, az összes CAS készlet elfogyott, amikor az ajánlatuk gyakorlatilag új volt, de a prekurzorok alternatíváját gyorsan felajánlották(5449,5413....).

Véleményem szerint(gyakorlatilag biztos), hogy nem létező P2P ajánlatokat használnak, mint egy állítás, hogy vonzzák az ügyfeleket, hogy felajánlják nekik a prekurzorokat a kínálati termék helyett, ez egy régi értékesítési technika.
Úgy gondolom, hogy nem kellene az idejét vesztegetni a P2P-ről kérdezve a beszállítóknak, mert megerősítettem a forrásaimmal, hogy a 103-79-7 tiltott Kínában, és igen, valószínűleg néhány beszállító vállalja a kockázatot, és tiltott CAS-t ad el, de ebben az esetben a beszállítók elismert gyártók, és lehetetlen, hogy tiltott CAS-t gyártanak és adnak el ott, Kínában súlyos következményekkel jár ez, és az előanyag-üzletük elég nagy ahhoz, hogy kárt okozzon egy tiltott termék eladásának.

Mindenesetre ez csak az én véleményem, és lehet, hogy tévedek, csak szeretném megmenteni a többi felhasználó elveszett idejét.
Ha valaki sikerül vásárolni P2P közvetlenül ezektől a kínai beszállítóktól, kérem, tegye közzé, mert legalább kíváncsi lenne.
Köszönöm.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
I,think the some.. Bro!!!
 

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
@btcboss2022 Én is felvettem velük a kapcsolatot ezzel kapcsolatban, amikor is ugyanazt a választ kaptam, hogy elfogyott a készletről, és hogy kiveszik a felsorolt terméket...
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Több mint 15 éve dolgozom kínai beszállítókkal. Soha nem találkoztam tiltott pozíciókkal a normál eladók értékesítésénél.
Minden megkérdőjelezhető ajánlat általában átverés.
 

catalyst4232

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 26, 2023
Messages
18
Reaction score
1
Points
3
Az efedrin már tiltott termék Kínában? Indiában?
 
View previous replies…

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Az efedrin tiszta formában minden olyan országban tiltott, amely ratifikálta az ENSZ kábítószerügyi egyezményét. Néhány országban, például Indiában és Bangladesben azonban lehetséges efedrint tartalmazó gyógyszerekhez jutni. Az ilyen források nem alkalmasak nagyszabású szintézisre, de kis mennyiségek esetében nagyon is használható. A met-efedrin előállítása előnyt jelent a D-izomer formájában.
 

catalyst4232

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 26, 2023
Messages
18
Reaction score
1
Points
3
Megtenné, hogy Pm-t küld nekem, és megmutatja a helyes irányt?
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Azon gondolkodtam, hogy vannak-e olyan eladók, ahol csak tiszta efedrint / pszeudoefedrint, a jódot és a vörös foszfort vásárolhatok. A tabletták tisztítása és a gyufásdobozok kaparása helyett.

A P2P útvonal elég sok munka összehasonlíthatóan, és még mindig el kellene különíteni a Dextro-t.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Néhány efedrint tartalmazó gyógyszer Kínában is kapható. Szabad eladás, nem vényköteles.
 

S1NTH3T1C

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 3, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Hol, és hogyan juttassuk el az USA-ba anélkül, hogy felhúznánk a szemöldököt?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Természetesen ők vannak, küldhetek egy CAS-listát, és próbálja meg megvásárolni őket Kínában, és látni fogja.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Egy másik hamis ajánlat:
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/resources/1-phenyl-2-propanone-phenylacetone-p2p-cas-103-79-7.2326/
 

Akashic

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 19, 2023
Messages
9
Reaction score
2
Points
3
Igen, ugyanazt kaptam egy ideje, a jó öreg csalit és cserét.
 
Top