Pentedrone

Yodaspártai

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 27, 2023
Messages
10
Reaction score
4
Points
3
Helló, foglalkozik valaki pentedron szintézissel?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Csak ne felejtse el figyelembe venni a 29-es moláris tömegnövekedést a 2-bromopropiofenonhoz képest (nem a 4'-metilezetthez képest).
 

Yodaspártai

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 27, 2023
Messages
10
Reaction score
4
Points
3
Emlékszem, hogy már láttam itt pentedron szintézist, de nem találom.🤔
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Röviden: A toluol vagy benzol Friedel-Crafts acilezése pentanoil-kloriddal vízmentes AlCl3 nyomása alatt, ami aril n-pentil-1-ont eredményez, amely a 2. pozícióban brómozott itt több lehetőség van, csak vigyázzon, hogy az alfa-halogénezett ketonok hírhedt lakkozószerek, és ezt metilaminnal reagáltatjuk, lehetőleg 2-metil-pirrolidonban, hogy a szabad bázist kapjuk, amelyet hidrogén-kloriddal gázosítunk el abban a nem poláros oldószerben, amellyel extraháltuk, hogy a végső nyers szilárd terméket képezzük, amelyet felhasználás előtt lehetőleg átkristályosítunk. Sok szerencsét és jó tempót!
 

Yodaspártai

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 27, 2023
Messages
10
Reaction score
4
Points
3
Köszönjük szépen!
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
ne feledje, hogy ez csak kiömlött a memóriámból, és mindig kövesse a kísérletezett eljárások leírásait, csak akkor, ha azok egyértelműek az Ön számára... ami azt illeti, a brómozott köztes anyagot biztos vagyok benne, hogy láttam itt a listákon, így még ha a mérgező anyagot is kapja, már elég tiszta az Ön számára (tisztítása, hogy problémás), és csak a végső szintetikus lépést és a sót kell készíteni belőle
 

StarWars

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
132
Reaction score
71
Points
28
Igen igaz, mint u mondják készült gyógyszerek nem olyan könnyű, ha u dont tudja, mit u csinálni
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Létezem, hogy az emberek motiváltak legyenek a molekuláris ismeretek megértésében, mielőtt olyan előkészítő kísérleteket vállalnának, amelyek veszélyt jelenthetnek rájuk, sőt másokra is... magam is rengeteg buta hibát követtem el, de túléltem és tanultam belőlük.
 

Germanium

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Sep 20, 2022
Messages
23
Reaction score
4
Points
3
Tudja valaki, hogyan lehet szintetizálni a NEP (N-Ethylpentedron) ?
 
Top