Question Pfizer xanax 2mg palack és doboz

mersoz

Don't buy from me
Resident
Joined
May 8, 2023
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Keresi, hogy a hamisított tablettáimat egy lezárt xanax 50 count üvegbe tegye, és egy dobozt is nyomtasson. Tudja valaki a doboz méreteit és/vagy az üveg méretét ml-ben?

Köszönöm.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Csak szerezz igazi xanaxot haver o_O Remélem, hogy nem azzal a rossz anyaggal készülnek, amit a hamisított xannieshez vesznek.
 

mersoz

Don't buy from me
Resident
Joined
May 8, 2023
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Gyógyszeripari minőségű alprazolam nagy gyógyszergyártótól, amely engedélyt igényel a tőlük való vásárláshoz. Megfelelő felszerelés is. Csak a nem aktív összetevők nem pontosan ugyanazok.
 
View previous replies…

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
:) Kérjük, legalább a hamisítványokat valódi Alprazolammal tegye meg. :)
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Ebben az esetben azt javasolnám, hogy a pontos doboztervet Kínában szerezze be.
Sok Aliexpress eladó van, akik címkéket és palackokat árulnak hamisított sovány márkákhoz, például Tris, Wockhardt vagy másokhoz.
Ha megtalálja ezeket az eladókat, biztosan tudnak segíteni a kérésében is.
 

mersoz

Don't buy from me
Resident
Joined
May 8, 2023
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Köszönjük a tanácsokat! Soha nem is gondoltam a címkék és dobozok beszerzésére. Én csak megveszem a gyógyszeres palackokat az alibaba-tól ömlesztve, kinyomtatok egy matricát, és hozzáadok valamilyen hamisító zárat. Csak nem voltam képes Braille-írást hozzáadni a dobozhoz. Körülnézek majd!

Nem a legetikusabb dolog, de folyamatosan látom a xan rudakat eladásra helyben, amelyek deffinitely nem alprazolammal készültek, és deffinitely nem a gyógyszergyártótól származnak. Gondoltam, hogy egy jobb alternatívát fogok kínálni
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Menj rá, amíg csak valódi Alpra xannies-t fogsz nyomni..ezt a hamisítással fűszerezett tablettákat meg kell állítani
 
Top