PH of bmk ?? Basify?

sumof666

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 29, 2024
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Sziasztok:D
Szeretném megkérdezni, hogy milyen ph-nak kell lennie Bmk bazifikálás után...????? Ez növeli a YELD-et???? néhányan csak kihagyják ezt a lépést. Mi a különbség ez??? Én a leuckart wallach módszert használom:( látványos yelds nélkül:(
A bmk magas ph-ja növelné az eredményemet????
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
BMK 5449 már elszappanosított mondjuk a ez már a nátriumsó, és azt kell tesztelni nagyon lúgos vízben a maradék bázis jelenléte miatt. Tehát bármilyen bázis, például NaOH hozzáadása teljes képtelenség.
 

sumof666

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 29, 2024
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Megértettem, hogy nem határoztam meg, hogy mi bmk.. bmk szintetizálódik az egyik prekurzorból, mint az apaan. Tehát mi a különbség, hogy használni, mint egyenesen a leuckart-wallach vagy basify, majd leuckart-wallach. Ha Basify szükséges, akkor milyen ph a Bmk kell basif?
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
A több tucatnyi különböző "BMK" változatra nincs általánosan érvényes válasz. A BMK, ami korábban a fenilaceton, P2P másik neve volt, az új kínai nyelvben csak annyit jelent, hogy "közvetlen P2P prekurzor". És számos lehetőség van
 

sumof666

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 29, 2024
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Oké :D próbáljuk meg másképp...
Készítem elő a ketonomat apaanból... a ph azután a lépés után alacsony. EBBEN A PONTBAN NÉHÁNY VEGYÉSZ BÁZIST KÉSZÍT A BMK-BÓL, HOGY MEGEMELJE A PH-T, ÉS NÉHÁNYAN AZONNAL HASZNÁLJÁK.
[Ha megnézed azt a pdf-et, amit az nl police készített az apaan átalakításról, akkor megtalálod, hogy ez is említésre került].
A kérdésem az volt, hogy milyen hatással van a leuckart-wallach reakcióra a bmk ph-ja???? Én nem basifaying enyém egy és mielőtt pazarolok minden marószert én inkább kérdezni, hogy megéri.
 
Top