Question Gyógyszertár

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
505
Reaction score
236
Points
43
Tud valaki olyan online gyógyszertárat, ahol rendszeresen kaphatok gyógyszert? Például antibiotikumokat stb. Természetesen Rx nélkül
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Ezeket a helyeket ", keverő gyógyszertáraknak" nevezik, és bizonyos vényköteles gyógyszereket más gyógyszerekkel vagy inert összetevőkkel keverve árusíthatnak. Tehát azt mondom, hogy megnézheti, mit tud eladni egy vegyes gyógyszertár, és ezek azok a dolgok, amelyeket így megvásárolhat. Ezeket a vállalkozásokat is megtalálod, ha rákeresel az összetett gyógyszertárakra.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Legalábbis nekem ezt mondták. Vény nélkül kaptam ezeket a kék tablettákat. Lehet, hogy mintákat fogok venni belőlük. 😄
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
505
Reaction score
236
Points
43
Köszönöm szépen!!! Tehát rendelhet rajtuk keresztül anélkül, hogy vényköteles problémába ütközne? A tabletták elkészülnek?
 
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Igen, de a legtöbb gyógyszertár kombinált gyógyszertár. A CVS például egy vegyes gyógyszertár. Rajtuk keresztül recept nélkül is rendelhet, helyette egy kérdőív lesz az egészségi állapotának szempontjairól. Mondanom sem kell, ha azt mondod, hogy a kérdőívben szereplő dolgok bármelyikével rendelkezel, nem kaphatod meg a cuccot.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Az antibiotikumokat nem láttam a listán, pedig a baktériumok rezisztenciája és túlzott használata miatt jobban szabályozzák őket, mint néhány más gyógyszert. Láttam azonban néhány értékes gyógyszert
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
505
Reaction score
236
Points
43
Köszönjük, uram!
 
Top