phikal thikal

lokozombo

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 20, 2023
Messages
11
Reaction score
4
Points
3
mi a véleménye a thikal és phikal könyvekről? Valaki használta? Az érdeklődők számára közzéteszem a pdf linkjét.
https://erowid.org/library/books_online/pihkal/pihkal_print.txt
https://www.thevespiary.org/rhodium/Rhodium/hive/hiveboard/picproxie_docs/000532880-Alexander_Shulgin_and_Ann_Shulgin_-_TiHKAL.pdf
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Köszönjük jó uram!
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
64
Points
18
Ezek biztosan nem a legegyszerűbb receptek, de mindenképpen kötelező olvasmány minden pszichokémikus számára.
 

orgasmatron

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 2, 2022
Messages
25
Reaction score
14
Points
3
Ezek a könyvek klasszikusnak számítanak. Nekem mindkettő megvan papírkötésben, valamint a Totálszintézis I. és II.
Igen, mindenki, aki annyira siet, hogy szart se csináljon, és receptet, sablont, rövidítést, betörést keres. Az embert végül is megáldja a szerencse, de soha nem szabad rá számítani, hogy boldoguljon, nemhogy egy életet megváltoztató lehetőségre csapjon le, és emelje fel a lábát az életben. Meg kell értenünk, hogy a hasznos szerencsét mi magunk tudjuk megtermelni, akkor történik, amikor a felkészülés és a lehetőség találkozik. Mindenféle lehetőségek adódnak, de ha valaki nem készül fel, nem fog belőlük semmit sem kihozni, fel sem fogja ismerni, és panaszkodni fog, hogy a szerencse soha nem néz az ember útjába.

Ez a gondolat Abe Lincoln egyik idézetét juttatja eszembe:

"Adjatok hat órát, hogy kivágjak egy fát, és az első négy órát a fejsze élezésével töltöm."

Egyébként, élnek még a régi méhek? Itt az újdonság, mi? Sokáig tartott, amíg rendbe hozták, de mióta a kaptár eltűnt a semmibe, nem éreztem más oldalt otthon, ami jó szintű beszélgetéseket hoz össze, tisztességesen megszervezve, szakértőkkel megtámogatva, akik aktuális információkat hoznak és gyarapodnak.

BB, We salute you!
(a "mi" alatt azt a tömeget értem, akik csak egyetértenek. Nem azokra, akik tévednek)
 
Top