Pilleprések és bélyegzők

topdon223

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 27, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Hé, vadonatúj ezen a weboldalon, és remélem, hogy kaphatok némi hasznos segítséget.

Szeretném elindítani saját XTC tablettás szervezetemet, de fogalmam sincs, hol kezdjem. Szükségem van egy tisztességes tablettanyomógép beszerzésére, amely egyszerre körülbelül 2-3k tablettákból álló tételeket tud készíteni, egy bélyegzőre (fogalmam sincs, honnan szerezném ezeket) és egy tablettakötőre. Ive csináltam kutatást a préselésről, és úgy tűnik, mintha csak kukoricakeményítőt és egy vágóanyagot, mint a sebesség vagy a benzokain, mint egy extra töltőanyagot használhatnék, hogy a tabletták szilárdak maradjanak, és kevesebb MDMA-t használjak (kérem, kérem, javítson ki, ha tévedek).
Ha valaki tud rámutatni a helyes irányba, hogy hol tudok kapni egy tablettát sajtó megfelelő ezt a műveletet anélkül, hogy megjelölt vagy nyomon követhető egy cég dolgozik szövetségi, és hol kellene rendelni egyet. Szintén egy tablettát bélyegző a tabletta alakja és egy kötőanyag a tabletták maradni tabletták (nyilvánvalóan).
Várom a válaszokat!
 

topdon223

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 27, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Szükség van az Egyesült Királyságba történő szállításra is!
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666
Last edited by a moderator:

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Javasolnám, hogy megvásárolja a tablettás sajtót (TDP5, stb.) az alibaba-tól. Ők árulják. Csak szállítsa részekben, mint 2-3 különböző csomagban, összeszereletlenül, és nem lesz gyanús. A kínai eladók nem fognak problémát okozni.
 

khundongdong

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2022
Messages
17
Reaction score
4
Points
3
Van ötleted, hogyan készülnek az olyan kettős színű tabletták, mint amilyenek a dutchmastersé voltak?
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Ha a tabletták mindkét oldalát különböző színnel szeretné ellátni, akkor egyszerűen gyógyszerészeti mázat kenhet a tablettákra: sellak etil-alkoholban lévő oldatát festékkel.
 

khundongdong

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2022
Messages
17
Reaction score
4
Points
3
Van valami oka annak, hogy más gyártó miért nem gyártja már ugyanazt a Q dance tablettát? úgy tűnik, hogy magasabb árakat érnek el.
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Szerintem ez egy marketingfogás, hogy a márka nehezen hamisítható legyen. Mindenesetre a kétszínű tabletták gyártása több erőforrást igényel, mint az egyszínű tablettáké. De ez nagyon is lehetséges. Amikor lebontottad, a Q Dance belsejének színe egyszínű volt vagy kétszínű?
 

Burrissah

Don't buy from me
New Member
Joined
May 4, 2022
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Sok idő és erőfeszítés, ez minden, amit mondhatok. Rengeteg problémával fog találkozni! De ez mind egy jó tanulási folyamat. A töltőanyagokat, kötőanyagokat és folyósítószereket menet közben kell majd beállítania. A szobahőmérséklet és a páratartalom hatalmas szerepet játszott az enyémeknél. Olcsóbb, ha a kötőanyagot minden hozzávalóval magad állítod össze. Egyébként meg tudom erősíteni és nagymértékben garantálni a firmapress . Ezt az lfa-tól lehet megvásárolni. Minden benne van, amire szükséged van, és az összes folyósító és keményítő anyag, amire a tablettáidnak szüksége lesz. Én csak új vagyok itt, de igen, ez egy olyan dolog, amiről elég sok információval rendelkezem. Nyugodtan pm nekem szívesen segít, ahol tudok.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Kalcium-sztearát mint folyósítószer (<3% az összes mennyiségből). Mikrokristályos cellulóz mint kötőanyag. A siker érdekében a lényeg, hogy minden hatóanyag (folyósítószer, kötőanyag, színezék, főtermék) azonos méretű szemcsék vagy kristályok formájában volt. Akkor a tabletták könnyen bélyegezhetőek lesznek.
 
Top