Pill Tabletta sajtolási útmutató

Drsmurf

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 1, 2023
Messages
15
Reaction score
19
Points
3
Ez kizárólag oktatási célokat szolgál.

Pillepréselési útmutató

Összetevők és eszközök:
1. MG mérleg, amely 1mg vagy .001g súlyú
2. Alprazolam vagy hatóanyag
3. Sajtológép
4. Kötőanyagok
5. Választott szerszám
6. Turmixgép vagy Vmixer
7.Sifter vagy képernyő

A MATH

Ezt a lehető legegyszerűbben fogjuk tartani, hogy megragadjuk a kérdés teljes megértését. 1 g alprazolám 1000 mg. Minden egyes Xanax 2 mg hatóanyagot jelent. Ez azt jelenti, hogy 1g Alprazolamra 500 Xanax rudat kell kapnia. Egy Xanax rúd súlya 250mg. 248mg inaktív összetevőre lesz szüksége minden egyes rúdhoz a keverékben. Az 500 rúdhoz 124g kötőanyag és 1g Alprazolam szükséges.

*1g Alp + 124g kötőanyag = 125g/500 (rúd) = .250 rúdanként

Keverés

Az alp keverése nem olyan nehéz, mint amilyennek látszik, hogy ne kapjon forró foltokat. Sok dis-info van odakint, ezért azért vagyok itt, hogy az igazságot nyújtsam. Néhányan 20 percig rázzák Tupperware-t rázva, bár én erősen tanácsolom ezt a módszert. Jobb módszer a POOR MAN számára, hogy szerezzen egy olcsó turmixgépet a boltból, tegye össze az aktív és az inaktív anyagot, és keverje össze jó 10-20 percig, miközben rázza. Ezután öntse át a kevert tételt egy finom szitán, hogy megbizonyosodjon arról, hogy nem hagyott csomókat az Alp. Az alprazolam természeténél fogva csomós. Miután átszitálta, keverje újra, hogy megbizonyosodjon arról, hogy alaposan összekeveredett. A RICH MAN's way to do it all the same, de egy olcsó turmixgép helyett egy Vmixert használ. ez akár ezerre is futhat, bár.

Most a kevert porok készen állnak a préselésre.

TDP-0 (kézi kurbli)
Rengeteg dezinformáció kering, miszerint ezzel a gépnyomással nem lehet rudakat készíteni. Ez a gép teszi a dolgát, de sok kézi munka szükséges, ha nagy izmok, akkor ez teszi a munkát ezek lehet felvenni pár száz euróért.

TDP-5 (egyetlen mechanikus)

A TDP-5. Ez a gép valószínűleg a legjobb, amikor a préselésről van szó, körülbelül 5000 tablettát tud óránként csinálni, ez egy olcsóbb alternatíva a ZP-9-hez képest, amíg a szerszámok, amiket kapsz, jók, ez a gép teszi a dolgát, van 1 hely Európában, ahonnan általában a szerszámokat szerzem, ez az Ldnmetal, srácok, ezt meg tudjátok guglizni.

ZP-9 (forgó)

Ez az egyik legjobb lehetőséged, de néha néhány ezertől több tízezerig is el tud futni. És ez hatalmas a tdp0, tdp 1.5, tdp 5 stb. képest.

Én főleg használtam tdp0 és tdp5 ha srácok kell bármilyen segítség a kötőanyagok mcc magnézium-sztearát csak post itt ez egy durva útmutató ugyanez az elv vonatkozik, hogy xtc tabletták készítésére mdma

Az alibaba-n találhatsz tablettázó gépeket, ha cukorkakészítő gépet vagy cukorkakészítő gépet stb. keresel, különálló részekben kapod meg, és összeszereled vagy magad.

Az európai szerszámok esetében a legjobb oldal az ldnmetal lenne.

Elfelejtettem megemlíteni, hogy ha szükség van kész kötési megoldás firmapress a legjobb megoldás.

Ismét jó napot olvasás.
 

Anonymous123

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 2, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Thx az ur útmutató nagyon hasznos
 

Alojz

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Feb 11, 2023
Messages
19
Reaction score
5
Points
3
El tudja magyarázni, hogyan kell ezt megtenni
 

Drsmurf

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 1, 2023
Messages
15
Reaction score
19
Points
3
Mit kell tudni, mit magyarázzon meg? Az arányok adottak
 

FredDurst

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Sep 7, 2022
Messages
33
Reaction score
10
Points
8
Ldnmetal nagyon jó szerszámok. Drágábbak, mint az aliexpressről származóak, de megéri.
 

Alojz

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Feb 11, 2023
Messages
19
Reaction score
5
Points
3
Tudna készíteni egy útmutatót, hogyan kell felépíteni egy tablettpresszót?
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Nézze meg a YouTube-on, ott u sok információval rendelkezik
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
Amint befejeztem az enyémet, készítek egy hogyan kell!
 

Alojz

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Feb 11, 2023
Messages
19
Reaction score
5
Points
3
Már megnéztem, de nem találtam.
 

mersoz

Don't buy from me
Resident
Joined
May 8, 2023
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Mennyi ideig hagyná futni a V keverőt? A firmapress kötőanyaggal fogok menni, mivel egy kicsit aggódom, hogy a kötőanyagom jelentősen eltérő sűrűségű lesz, és így az 1g alprazolam és a 124g kötőanyag aránya nem biztos, hogy 2mg-ot ad egy rúdra. Köszönöm az útmutatót.
 

IntrusiveReaction

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 5, 2022
Messages
6
Reaction score
10
Points
3
A TOPTDP sokkal olcsóbb szerszámokkal rendelkezik. Nekik még a szórakoztató szerszámok is vannak, ha érted;) Nagyon udvariasak. Sokkal udvariasabbak, mint sok más kínai vállalat.
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Sürgetné a xanaxot, ha 10 évvel ezelőtt időutazás lenne.
 
Top