Rózsaszín NASA 2C-B FUD az Egyesült Királyságban

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
A reddit-en van némi FUD a brit 2C-B szar minőségéről, mivel 6 millió tablettát rosszul kevertek össze, így a tablettákban nincs egyenletes eloszlású 2C-B.

Teljes baromság.

Az állítás az, hogy 6-7 millió tablettát úgy készítettek, hogy a keverési folyamat csak 1 órán át tartott, miközben 24 órának kellett volna lennie, és ez azt jelenti, hogy egyszerűen nincs garancia arra, hogy a tablettában van bármilyen termék.

7 millió tablettához 140 kg tiszta 2C-B-re és ~1500 kg firmapressre vagy töltőanyagra/kötőanyagra stb. lenne szükség.

Ezt SEMMILYEN esetben nem lehetne egy menetben előállítani, megépíteni, összeszerelni és préselni.
A pokolba is, szívesen megnézném azt a labort, amelyik ennyi 2C-B-t állít elő egyetlen tételben... Igen, valaki megvásárolhatná ezt a mennyiségű tiszta terméket a préseléshez, de még egy olyan tablettás prés és keverő is, amely képes ezt a mennyiséget felvenni, rendkívül drága, és valószínűleg a felszerelést előállító laboratóriumhoz lenne csatolva. Valószínűbb, hogy sokkal kisebb tételeket készítenek kisebb berendezésekkel egy bizonyos idő alatt, ami azt jelenti, hogy ez a probléma nem az Egyesült Királyságban izolált 6-7 millió tabletta teljes skáláján lenne.

Tehát, ha rózsaszín NASA 2C-B-t gyárt, és csodálkozik, hogy miért lassabb az értékesítés (kétlem, hogy ennek valós hatása van), csak legyen tisztában ezzel.

DsBMmrQWXZ


Ha nevetni akarsz, olvasd el a reddit kommentjeit a következő címen
  • /r/2cb/comments/15zkyeg/veszélyes_nasa_rakéták/
  • /r/2cb/comments/15zns2p/uk_pink_nasas/
Az emberek olyan hülyeségeket mondanak, hogy "megmértem a tablettámat és 19mg volt, tehát valószínűleg csak 12mg volt belőle 2C-B".
Az emberek hülyék.
 

The Alchemist

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 7, 2023
Messages
45
Reaction score
25
Points
8
Ez egy jól megalapozott hozzászólás. Nagyra értékelem, hogy időt szakítasz arra, hogy egyszerű logikával lebontsd az ostobaságokat.

Volt egy aranykor, amikor az RC-k csak bármilyen vegyszer voltak, aminek lenniük kellett, és egy súlyozott, vákuumzáras zacskóban érkeztek a holland clearnet forgalmazókon keresztül. Akkor fel lehetett menni a darkwebre, és biztos lehetett benne, hogy az LSD csak az volt. A csalók, az olcsó, lelketlen csuhások, akiket semmi más nem fűt, csak a kapzsiság, az összes drogos utat egy szintre helyezték az utcai drogokkal..... És még azok is rosszabbak, mint valaha!

A fenébe is, az utcán lehetett metamfetamint venni, és biztos lehetett benne, hogy az metamfetamin volt, mert az volt a lehető legolcsóbb dolog, ami csak lehetett. Nbomes, fentalogues, amfetaminnal vágott kokain! Miért nem lehet csak azt a drogot csinálni, amit akarunk?

És most a félretájékoztatás légiói? A korrupció mélyen gyökerező és beteges. Számomra az egyetlen út az önellátás volt. Hol van a bizalom?
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
127
Reaction score
71
Points
28
Én személy szerint nem szeretem semmit tabletta formájában tudom, hogy ez marketing okokból és a pénzkeresés érdekében gondolom, csak egy öreg fing, aki azt mondja az embereknek, hogy maradjanak távol a gyepemtől, amikor azt mondom, hogy nem bízom a tablettákban, emlékszem rá, hogy megnyomta a mikro pontokat, talán még mindig fegyver félénk vagyok, de az információdért tesó
 
Top