Khat magok (Cathinone és Cathine) beszerzését tervezi. Hogyan termesztené?

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
65
Reaction score
26
Points
18
Azt tervezem, hogy valamikor a jövőben beszerzek Khat magokat. Hogyan termesztenéd? ADHD-s vagyok, és belefáradtam abba, hogy az idő felében nem tudok kutatási vegyszereket vagy szürkepiaci gyógyszereket beszerezni, és még Monster energiaitalt vagy kávét sem tudok mindig kapni. Senki nem akar munkát adni nekem, és az orvos leszarja az ADHD-met, és azt mondja, hogy maradjak a kávénál, és amikor elfogy a kávé vagy a Monster, én leszek a szörnyeteg. Khatot kell termesztenem. Ráadásul senki nem akar munkát adni, és nincs pénz könyvekre, ha visszamegyek a főiskolára. Khatra mindenképpen szükségem van, legalábbis személyes használatra. Belefáradtam, hogy nem adnak munkát. Khatra van szükségem! Talán pénzt tudnék keresni vele, hogy megengedhessem magamnak a főiskolai tankönyveket, a táplálékkiegészítőket, a tornát és még több kaját. Volt valakinek szerencséje a Khat termesztésében?!
 

drN1mbis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 28, 2024
Messages
13
Reaction score
12
Points
3
Hazánkban őshonos növénye.
Páratartalom.
Homokos talaj.
Lúgos ph
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Volt egy haverom évekkel ezelőtt Kentuckyban, akinek volt egy pár növénye. m ő nem úgy viselkedett, mintha egyáltalán nem lenne nagy karbantartás. Sok idő és akaraterő kell ahhoz, hogy egy nagy kertet kapjon, bár, mert minden nap le akarsz szedni róla, de ellen kell állnod.
 

Batwing

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 11, 2024
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Ha egyszer megalapozottak, nagyon könnyen nőnek, magról trükkösek lehetnek, elég szerencsés voltam ahhoz, hogy hozzáférjek egy klónhoz, így soha nem próbáltam magról.
 

cybercom24

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 28, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Mit csinálsz vele, ha egyszer megnőtt?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Mondja meg a jemeni srácoknak. Ha nem onnan származik, akkor jobb, ha a szintetikus utat fontolgatja.
 
Top