Kérem, segítsen, van-e valamilyen helyettesítője az acetonnak a kristályosítás során?

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Hazánkban nincs mód az aceton beszerzésére, de 80-85 tisztaságú aceton-mentesítőt lehet vásárolni. Helyettesítheti-e az aceton-mentesítőt az aceton a kristályosítás során? Vagy más oldószerrel helyettesíthető az aceton?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Izopropil- vagy etil-alkohol. További adatokra van szüksége, milyen célokra vonatkozik a kérdése?
 

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Kedves Uram: Ha kapok 100 ml D-metil bázist, mit kell tennem, hogy kristályosítsam kristályokká? Beállítottam a pH-3-at a fűtőberendezésen, és 130°-ra melegítettem. Öntsem izopropil-alkoholba.
1: Mekkora az izopropil-alkohol térfogata?
2: Az izopropil-alkoholt előre be kell hűteni?
3: Miután a szabad metilbázist izopropil-alkoholba öntöttük, kell-e azt a hűtőszekrényben lefagyasztani, mielőtt kikristályosodik?
4: Mennyi ideig tart a kristályosodás?

Várom válaszát, őszintén köszönöm.
 

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Kedves Uram: Ha kapok 100 ml D-metil bázist, mit kell tennem, hogy kristályosítsam kristályokká? Beállítottam a pH-3-at a fűtőberendezésen, és 130°-ra melegítettem. Öntsem izopropil-alkoholba.
1: Mekkora az izopropil-alkohol térfogata?
2: Az izopropil-alkoholt előre be kell hűteni?
3: Miután a szabad metilbázist izopropil-alkoholba öntöttük, kell-e azt a hűtőszekrényben lefagyasztani, mielőtt kikristályosodik?
4: Mennyi ideig tart a kristályosodás?

Várom válaszát, őszintén köszönöm.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Tekintse meg a kristályosítással kapcsolatos más témákat, például itt (kattintson), nem kell duplikálni.
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
85
Points
28
Dcm etil-acetát ipa alkohol aceton
 
Top