Kérjük, segítsen az A-OIL szintézisében

diminutoelfo

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 6, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Üdvözlök mindenkit! Van egy kétségem, találtam egy sebességet, amely nagyon folyékonyan jön. Szeretném tudni, hogy a többlet A-OlL, mivel jelentős mennyiségű folyadékom van.
Erős "halszaga" van, és a ph értéke egyenlő vagy nagyobb mint 10.
 
Last edited:

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Próbálja meg kénsavval semlegesíteni, és nézze meg, hogy összeomlik-e.
 

diminutoelfo

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 6, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Ez egy kép a folyadékról. hogyan kell hozzáadni a kénsavat? Mennyit?
 

Attachments

  • 1ASHQZ6ILy.jpg
    1ASHQZ6ILy.jpg
    336.8 KB · Views: 363
  • 6yhbtC2epU.jpg
    6yhbtC2epU.jpg
    1.2 MB · Views: 392

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Az amfetamin szabadbázis sózása általában 1:5 arányú kénsav:izopropanol keverékkel történik, amíg az oldat eléri a 6-7-es pH-t, a szabadbázist is izopropanollal kell keverni. Fecskendővel cseppenként adjuk hozzá a savat a vége felé.
Keverje meg az oldatot, az amfetamin-szulfátnak már az első csepptől kezdve láthatónak kell lennie az oldatban, ha az oldat túl sűrű, adjon hozzá még izopropanolt, hogy jobban elkeveredjen. Remélem, ez segít neked.
 

diminutoelfo

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 6, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Ezután kell:
1º Kénsav izopropanollal való oldatának elkészítése 1/5 100ml kénsav + 400ml izopropanol
2º Az előző keveréket cseppenként hozzáadom a képen látható folyadékhoz (az esetleges A-OIL).
Honnan tudhatom, hogy eleget adtam-e hozzá? Amikor a PH értéke 6 vagy 7? Van valami kockázat az izopropanol és a kénsav keverésében?
Elnézést a sok kérdésért, de az angol tudásom egy kicsit alapszintű és szeretném 100%-ban megérteni a folyamatot.
Üdvözletem és köszönöm szépen tesó
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Az első: A koncentrált kénsav nem teljesen ártalmatlan, a tevékenység során mindenképpen viseljen védőszemüveget és kesztyűt.

A kénsavnak és az izopropanolnak a lehető legkevesebb vizet kell tartalmaznia.

Ha pH-papírt használ, a szabadbázisú oldat vizsgálata előtt nedvesítse meg a pH-papírt desztillált vízzel, ez garantálja a pontos eredményt.

Én kisebb mennyiséget vennék a teszteléshez.
Például keverjen össze 10 ml lehetséges freebase-t (A-olaj) 30 ml izopropanollal.

Ezután a savas oldatot keverd össze 2ml kénsavval és 10ml izopropanollal. Itt a kénsavat lassan adjuk az izopropanolhoz, vigyázzunk, hogy forró legyen. Használjon fecskendőt. Ha a mennyiség nem elegendő, egyszerűen keverjen új savoldatot, és folytassa.

A szabadbázis (A-olaj) bázikus, pH-ja 10-nél nagyobb vagy egyenlő, a savval a bázist legfeljebb pH6-ig (semleges) semlegesítjük, minden, ami ez alatt van, csökkenti a hozamot, és a szulfát vöröses színű lesz.

Tehát amint elértük a 7-8-as pH-t, óvatosan haladjunk tovább, és a sav hozzáadása után mindig jól keverjük össze a szabadbázis oldatot, ahogy már említettem, ha túl sűrű lesz, adjunk hozzá még izopropanolt, még akkor is, ha 100ml-nek kell lennie :D

A kapott szulfátot szűrővel válasszuk szét, és jól szárítsuk meg.

Én még két tisztítási lépést végeznék a helyzettől függően, ha a szulfát tiszta, akkor azonnal fogyasztható. Vigyázat nagyon tiszta :D
 
Top