Question Pls Help.. Elbasztam (amfetamin)

bordello

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Tehát a kontextust illetően. Egy polietilén vödörbe 550ml olajat és 1100ml metanolt öntöttem. Miután mindent beleöntöttem, hozzáadtam a tiszta koffeint (kb. 400g), és azt is egyszerre tettem bele. Ezután fogtam egy habverőt és elkezdtem kavargatni az összetevőket, mint az őrült. Tudom, hogy minden elég titkos volt (van egy jó beállítás nálam a főzőpohár mágneses keverővel stb. De nem ott)

Ezután öntöttem kénsav 50%-os benne (én csak kaptam Luke 100ml max) tettem minden im.there mert semmi sem happend Ph esett 10,40-ről 9,8-ra és én voltam üres a sav. ..
Így úgy döntöttem, hogy az oldatot üvegekbe teszem és a hűtőszekrényben tárolom, amíg nem kapok Új savat (ezúttal sikerült 98 százalékot kapnom, még mindig im szállítás).

A kérdésem most. Vajon én baszott el annyira, hogy én habe, hogy dobja ki, vagy lehetséges, hogy megmentse az oldat csak több sav, hogy hozza le n 6,7-7 ph.

Lehet, hogy a koffein lassítja a sav és a Fő összetevők közötti reakciót? Mert első alkalommal koffein nélkül csináltam és elég jól működött (kis tétel 50ml és 30ml oft acidot kaptam).

Jó lenne, ha valaki meg tudná magyarázni a hibámat.

Köszönöm szépen srácok !
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Ne így járj el, először fogd az olajadat és oldd fel 1:1 arányban metanolban vagy acetonban és csepegtess rá szintén 1:5 arányban acetonban feloldott kénsavat, csepegtesd cseppenként állandó keverés mellett, amíg a szulfátot ph5-6-on előállítod, ha ez megvan Szűrd le, majd add hozzá a választott koffeint. Ha száraz, akkor metanolt adhatsz hozzá a megfelelő állag eléréséig.
 

bordello

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Bro úgy tűnik, mintha mindenkinek más receptje lenne, azt mondták, hogy a Vetter a koffeint a sav előtt helyezi el a savas lol a kérdésem az, hogy újrakezdhetem-e a tételemet, vagy elbaszott. Az ötletem az volt, hogy veszek 98 százalékos kénsavat, és megpróbálom a ph-t lejjebb vinni... Működik?
 

bordello

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
És egy csomó srác arany nekem, hogy a ph kell 6,8-7 Le 5 Amfetamin oldódik azt mondták, hogy
 
Top