• Bem-vindo à seção Brasil do fórum. Lembre-se de que postar contatos (jabber, telegram, signal e outros) resultará em banimento permanente! Se você decidir comprar ou vender algo sem usar o escrow e perder dinheiro, não poderemos ajudá-lo.

Rio de Janeiro A pontból B pontba, kérdések nélkül

mrhyde1889

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 15, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Szia!
Logisztikával foglalkozom Rio de Janeiro nagyvárosi területén, Brazíliában, kis rakományok (legfeljebb 1 köbméter). Kivéve az emberi rakományt (halott vagy élő), bármit tudok szállítani, nincsenek kérdések, csak azok, amelyek az anyaggal kapcsolatos szükséges gondossággal kapcsolatosak. Más helyekre történő utazások elemezhetőek.
Van itt valaki, akinek szüksége van ilyen szolgáltatásra?
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Fuck igen a mondásod bármit, amit Brazíliában tudsz vásárolni, tudsz nekik szállítani?

Ebben az esetben havonta 1000 literre van szükségem, amit az USA-ba küldenek, meg tudod oldani? CAS. 96-48-0?
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
HA ez valóban így lenne, az elképesztően hasznos lenne, DE AZONBAN GONDOLOM, hogy már régen gazdag ember lenne, és nem kellene reklámoznia ilyen szolgáltatásokat, de akkor is DEBBIE DOWNER vagyok.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Nos, én voltam teljes mértékben az összes nyereségemmel befektetett több termékbe, amikor felfüggesztették a kereskedelmet, amire szükségem volt a trump miatt, így elcsesztem a pénzemet. De 20 év alatt felépített ügyféllistám van. Miért mondod hihetetlenül hasznos.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
lenne egy finom kiegészítés bármely szervezet vagy egyén számára, hogy az ügy . Csak nem szokott egyszarvúakat kiszúrni a szabadban.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Oké, nos, nem tudom, milyen hangot ad ki az egyszarvú, de sok pénzt tudok keresni, ha megvan, amire szükségem van. Hogyan szeretnéd folytatni?
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Voce fala portugese Feltételezem, hogy egy ideig Gouianiában éltem.
 
Top