Az ADB-BUTINACA potenciája

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
Az ADB-BUTINACA-t egy eladótól kaptam, aki azt mondta:


De azt hittem, hogy az ADB-BUTINACA hatékonysága mg-tartományban lesz aktív? Megkóstolom közvetlenül grammban, egyáltalán nincs hatása, én kaptam kirabolt? vagy valójában van egy másik CAS-számú ADB-BUTINACA erős hatáserősséggel?
 

Selassi

Don't buy from me
Resident
Joined
May 10, 2022
Messages
102
Reaction score
53
Points
28
Ennek DEFENITÁCIÓSAN nem a grammatikai tartományban van a helye.
Szerintem meghalsz, ha lenyelsz egy gramm abd-b-et.
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Adbb jó anyag. Gyengébb, mint az 5cl, de top cucc. MG bepörgeti az embert.
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
Most vettem egy másik grammot, semmi sem történt, azt hiszem, a kínai eladó most már csak alacsony árú dolgokat árul.
 

Selassi

Don't buy from me
Resident
Joined
May 10, 2022
Messages
102
Reaction score
53
Points
28
Nos, sok eladó értékesíti az alsóbbrendű dolgokat a tilalom óta.
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
sigh.... a sajátunkká tesszük
 

Selassi

Don't buy from me
Resident
Joined
May 10, 2022
Messages
102
Reaction score
53
Points
28
Igen jobb, hogy a saját szintézis, akkor u tudni fogja, hogy mi u van
 

XenocodeRCE

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 29, 2022
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
pontosan

is meg kell hagyni, hogy azt mondják, "6cl gyengébb / 4f abd erősebb" stb, mint ezek a személyek, mert nincs objektív "erősség" vagy skála, ez mind szubjektív tapasztalatok. a minőségi definíció szerint nincs skála, csak a mennyiségi skálázható.
 

Selassi

Don't buy from me
Resident
Joined
May 10, 2022
Messages
102
Reaction score
53
Points
28
Nos, tbh néhány noid def "gyengébb", mint mások. Mindegyikük kissé eltérően viselkedik a receptor aktivitásában/affinitásában.

Van egy nagyon érdekes darab a szintetikus noidokról itt:
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/common-pathway-for-cannabinoids-syntheses.1484/
 

XenocodeRCE

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 29, 2022
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
ismét hogyan lehet bizonyítani ? nincs objektív skála, ez tiszta spekuláció. a szintézis tudomány, és a tudomány bizonyítani vagy cáfolni tud dolgokat, a szubjektív tapasztalat nem tud.

Ahogy már korábban is mondtam, egy noid vagy hatékony, vagy nem. néha elszívod a JWH-t, aztán a testednek többre van szüksége ahhoz, hogy ugyanazt érezze, ezért átváltasz ABD FUBINACA-ra vagy bármi másra, és azt gondolod, hogy wow, tiszta mágia, ez a legjobb noid, de nem az, hanem a megszokás.

Az egyetlen objektív skála a tudományban a noid potencia szempontjából az EC50 potencia a CB receptorokon. de mivel kivéve, ha te magad csinálod a szintetizációt, akkor többnyire kréta, szennyeződések és szemét vegyületek vannak, nem igazán tudsz megfelelő EC50 tesztet végezni.
 

Selassi

Don't buy from me
Resident
Joined
May 10, 2022
Messages
102
Reaction score
53
Points
28
Ow yea yur defenitely igaza van ebben, a tapasztalaton alapuló információ nagyon szubjektív.
 

XenocodeRCE

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 29, 2022
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
nos, egyetértettem azzal, hogy a tapasztalaton alapuló információ nagyon szubjektív, és a tolerancia nagyon gyorsan kialakul, függetlenül attól, hogy természetes vagy szintetikus
De a kapott áru túlságosan alacsony, és azt mondhatom, hogy egyáltalán nincs hatása, nem vagyok droghasználó, és nem nyúltam marihuánához vagy más cuccokhoz, mint évek óta,
Soha nem hallottam az EC50-ről, és némi keresést végeztem, szívesen elvégezném a tesztet, ha az eladó tudna tanácsot adni, hogyan, de körülnézve biztosan senki sem "EAT" gramm ADB-BUTINACA, mint én, csak hogy teszteljem a hatékonyságot.
 

PINTXPC88

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 20, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
nagyon várom, hogy hamarosan elinduljon itt a szintetikus kannabinoidok piaca. Még mindig csodálkozom, hogy ez miért nem történt meg, pedig annyi szakértő van itt. Még egy dolog, kérem, csak megbízható eladók küldje be, mert bízunk ebben a fórumban, és ez megfelel nekem, hogy nincs legális kínai eladó ezekben a napokban.
 

Charlenedelarosa

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
8
Reaction score
4
Points
3

Teljesen egyetértek... a kínai piac ment le a lefolyóba, iv átverték ezerrel.. csak nem tudják csinálni, mint régen...
Azt hiszem, szükségünk van egy hitelesített eladói listára. ez csak helyes, a szakértők száma ezen a fórumon őrületes... .

Meg tudjuk ezt valósítani?
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
Néhány kínai beszállító még mindig feltételezhetően érvényes, jelenleg is érvényesítem őket, minden frissítés az én Malajzia csoportomban lesz.
 

Charlenedelarosa

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
Tudassa velem testvér... keresek egy legális szállítót potentialy tömeges megrendelések. :D
 

flightrcs

Arested
Member
Joined
Jul 17, 2022
Messages
34
Reaction score
50
Points
18
Helló , az ADB sárga a petárda ! Mi hozzuk létre általunk közvetlenül Kínából Fő nyersanyagok , de a sikerhez szüksége van némi tudás természetesen tippek és trükkök kérdezhet tőlem , im itt, hogy hozzájáruljon ehhez a fórumon mostantól , bármilyen minta vagy akár rendelés akkor is kapcsolatba léphet velem !

Köszönöm előre @TONI
 

flightrcs

Arested
Member
Joined
Jul 17, 2022
Messages
34
Reaction score
50
Points
18
Jó estét testvér! ADB A király! 5CL a mögöttünk jövő! ADB Ez üt, mint az őrült, mint az alacsony dózisok, akkor megy az alvás azonnal! 5CL az őrült eufóriáért, ha mindkettőt kevered, akkor egy másik szintre kerülsz! Tudnék küldeni egy tesztet neked, hogy megértsd mire gondolok !

Köszönöm előre @Tony!
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Az 5CL erősebb, mint az adbb Azt hiszem, mint 30% -kal .
Ez volt a tapasztalatom az adbb és az 5cl a tiltás előtt és most a készletekkel.
Jobb értéket kap az 5CL készletből történő elvégzésével.
 
Top