A CWE porrá zása ?

Corleone

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 18, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Üdvözlöm!

Előre is elnézést kérek, mert lehet, hogy a kérdésemet már feltették itt, de nem találok semmit.

Azt szeretném megtudni, hogy egy csak paracetamol és kodein tartalmú (500mg/30mg) gyógyszer CWE készítése után kaphatok-e belőle por alakban?

Összezúztam 10 tablettát így lett 5g Paracetamol és 300mg Codeine Phosphate így aztán vízbe tettem, majd betettem a hűtőbe és leszűröm az egészet és nagyon tiszta vizet kapok vissza tehát tökéletes a probléma az a probléma hogy az íze egyszerűen lehetetlen senki nem tudja elfogyasztani próbáltam összekeverni tucatnyi sziruppal és Fantával de nem működik így szeretném porrá redukálni és üres kapszulákba tenni és lenyelni.

Szóval, Fogtam egy serpenyőt és ahelyett, hogy a folyadékom elpárolgott volna és kockáztattam volna, hogy a hő miatt tönkreteszem a kodeinemet, megtöltöttem a serpenyőt vízzel és ezt a vizet felmelegítettem és a tetejére egy tálat úsztattam (nem tudom milyen anyagból van de felmelegszik így jól vezet) aztán nagyon sokáig tart mert a párolgás nem érintkezik az alacsony hővel ez egy vízfürdő alacsony hőn de működik több óra után már nincs több folyadék a tálban de a tál oldalán fehér nyomok vannak így egy borotvapengével visszaszerzem ezeket a nyomokat és van egy fehér porom ami egy kicsit úgy néz ki mint a kóláé...

Az íze undorító de a kérdésem az lenne : Ez tényleg kodein foszfát por vagy ez egy másik termék ?

Nem tudom mit kaptam vissza, talán a gőz volt a kodein, de elpárologtattam és egy fehér port kaptam (kb 250mg).

Ez a helyes módszer, vagy mi a helyes módszer a folyékony kodein porrá redukálására ?

Köszönöm szépen ;)
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Last edited:
Top