Porból szilárd anyaggá (ópiátok)

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Tehát 2 nagy opiát/fent szabadtéri piac között élek. Az egyik piacon a cuccot erősen vágják különböző anyagokkal, mint például xilazin, benzók, dormin altatók, kinin formája. Ez por alakban jön. Nyilván rengeteg vágott van, de ezek egymást erősítik. A másik piacon, ppl csak darabokat vesznek. 20 dollár darab dormin tablettával vagy fél gramm vagy teljes gramm...miután kipróbáltam mindkettőt, úgy gondolom, hogy hasonló a potencia. Az én tippem az, hogy ők vásárolnak fent hozzáadásával vágások vagy heroin ot nitazenes vagy bármi n majd valahogy kapja vissza a rock formában. Hallottam néhány módszerről, amivel ezt megtehetik (vágás hozzáadása) & valahogy visszafordítják kőzetformába. Van valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban & tud egy egyszerű módszert? Nyilván az eladóknak az a legjobb, ha a lehető legkevésbé vágatlan marad, de néhány területen bizonyos dolgok hozzáadása elengedhetetlen ahhoz, hogy versenyképes maradjon......(valaki egyszer azt javasolta, hogy jól keverjük össze, majd erős hidraulikus préseléssel vagy ajtóba szorítással.). Én nem vagyok gépészetben jártas btw)
 
Top