Prekurzor az Aus

prockey1

Don't buy from me
Member
Joined
May 23, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Bocsánat, ha ez a rossz szekcióban van

Kíváncsi vagyok, ha bárki sikerrel jár Ausztráliában a Kínából származó pre kurzorokkal, van itt néhány eladó, aki itt lebeg, és olyan weboldalakkal is a neten, amelyek mindenféle pre kurzort árulnak.
van valakinek tapasztalata az ilyen típusú eladókkal, legálisnak tűnnek, de tudod, mikor valami túl jó ahhoz, hogy igaz legyen.....

bármilyen betekintést értékelnék
 

prockey1

Don't buy from me
Member
Joined
May 23, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Nem hiszem, hogy megértette a hozzászólásomat.
Azt kérdeztem, hogy valaki rendelt-e már Ausztráliába előkurzorokat az ezen a fórumon és általában a darkneten szereplő eladóktól sikerrel. Van néhány, akik a weboldalaikat a clear net-en futtatják, amelyek világszerte szállítással hirdetik a pre cursorokat.
 

zoom

Don't buy from me
New Member
Joined
May 23, 2023
Messages
0
Reaction score
0
Points
1

prockey1

Don't buy from me
Member
Joined
May 23, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Konkrétan Sara, WendyDreamer és marywin

vásárolt már tőlük valaki?
 

Precursor-supplier

Don't buy from me
Resident
Joined
May 23, 2023
Messages
85
Reaction score
42
Points
28
Deals
5
Szóljon, ha szüksége van rám
Tudok kutatási vegyi anyagokat biztosítani
Ausztráliába
 

maloo

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 5, 2023
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Megerősíthetem, hogy sikeresen biztosíthatja a termékeket aus Kínából. Nem tudom, hogy ezek a konkrét beszállítók mennyire megbízhatóak. Ők csak oltóanyaggal és viaszpecséttel zárják le a dolgokat a küldés előtt. nem ismertető csomagolás stb. Mit keresett?
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇵🇱
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
53
A legtöbb ember, aki azt mondja, hogy sikerrel eladja az AUS prekurzorokat, csalók - csak pénzt vesznek el, elküldik a terméket, és ha a vámhatóság elviszi, akkor azt mondják, hogy FUCK YOU, mert tudják, hogy nem fogod jelenteni senkinek - csak ilyen fórumon lehet róluk beszélni, de ki fog bíróságra menni, hogy elmondja, hogy megrendelte a szar hordókat?

Egészségedre tesó
 
Top