Metamfetamin előállítása fenilalanin módszerrel

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
31
Points
28
Reagensek előkészítése: 1-fenilalanin (D/L) opcionális 2-Nátrium-karbonát (nátrium-hidroxid) opcionális 3-Dimetil-szulfát (metil-jodid) opcionális 4-Ammónia (a reaktánsok mosásához) 5-DMF (a reaktánsok kivonásához) Ismerem a szükséges reagenseket, de nem tudom a reakcióhőmérsékletet és a reagensek mólarányát. A folyamat a következő: A folyamat menete: 1-fenilalanin lúgos körülmények között dekarboxiláción megy keresztül, 2-Az áramlás szétválasztása, hogy amfetamint kapjunk 3-Az amfetamint ezután dimetil-szulfát segítségével metiláljuk 4-Mosás ammóniával 5-Extrakció DMF-fel Ez néhány információ, amit az interneten találtam. Néhány kérdést kerestem a Google-on. Lehetségesnek kell lennie ennek az eljárásnak az elvégzésére. Reagensekkel rendelkező vegyészek szívesen működtetik az eljárást, és közzéteszik az eredményeiket.
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
152
Reaction score
67
Points
28
Készítettem, évekkel ezelőtt DL-Phenylalaninol, és úgy nézett ki, mint a sebesség, és olyan szaga volt, mint a jó csúnya utcai sebesség.
Ha elvégeztem volna a HI redukciót, hogy talán ... Szerintem vannak itt jó UG vegyészek, akik tudnák, hogyan lehet a munkát egyszerűbben elvégezni, mint ahogyan azt a Rodium archívumban leírták. Szerintem ez egy jó hely egy rendes beszélgetés elindítására. Engem legalábbis lenyűgöznek a különböző ötletek, hogy hogyan lehet különböző módszerekkel amfetaminná redukálni.
 
Top