Bemutatás, köszönet és információkérés a cas:20320-59-6-ra vonatkozóan.

kwisspeed de Kelog's

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 2, 2023
Messages
14
Reaction score
1
Points
3
Üdvözlök mindenkit.
Először is őszintén szeretném megköszönni az embereknek, akik létrehozták ezt az ékszert, vagy inkább ezt az információbányát olyan értékes, de azoknak is, akik élővé teszik. nekem ez kwispeed, francia, kezdő + a kémia közepén, de kezdő szenvedélyes komoly maximalista és felelős. Nemrég rendeltem Bmk glicidát olajat az interneten (Case: 20320-59-6), a késedelmes kézhezvételt követően az eladó kedvesen felajánlotta nekem az olaj rendelésem mellé 1kg bmk glicidát port . (Case: 20320-59-6). Az eladó közölte velem a feldolgozási eljárásokat is, amelyek szerintem vagy rossz, vagy nem a megfelelő vagy a legjobb. Órákig kutattam a fórumon anélkül, hogy igazán pontos választ találtam volna a kérdéseimre, sok különböző véleményt. Ezért engedem meg magamnak, hogy hozzád forduljak, aki a tapasztalataid révén, úgy gondolom, hogy tudsz majd segíteni, vagy akár eligazítani az átalakítás ezen szakaszaiban, és a legjobb módszer felé irányítani, hogy a lehető legjobb minőségű amfetamin-szulfátot kapjam. előre is köszönöm, köszönöm, hogy olvastál és egyben nagyon boldog új évet kívánok neked 2023. köszönöm és várom az olvasást. Kwispeed....

PS: kérem, bocsásson meg az angolomért...
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,712
Points
113
Deals
666
Megbocsátjuk az angol nyelvtudását, de nem bocsátjuk meg a félkövér szöveget
 

kwisspeed de Kelog's

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 2, 2023
Messages
14
Reaction score
1
Points
3
Hoppá... Most láttam, hogy nem volt szándékos, és elnézést kérek.
 

John_Jennings

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Igen, ha valaki valóban tudja, hogyan lehet terméket kapni ebből a "20320" id nagyon érdekelne. Mintha pénzt küldenék nekik... A 20320 egy olaj az stp-nél, tehát ez nem lehet ilyen.
 

John_Jennings

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Nem biztos, hogy miért idézett téged, de én csak azt mondtam, hogy én sem tudom ezt a port működésre bírni.
 
Top