Probléma a só előállítása toluolban (2cb) segítség :(

Babazik

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2022
Messages
13
Reaction score
0
Points
1
Próbáltam, hogy 2cb a napokban , az utolsó szakaszban a brómozás után , adok NAOH , hogy 2cb megy a toluol réteg (hogy hozzá egy kicsit később) , a toluol kiszívódik és állítólag 2cbHCL generálni, amikor hozzáadása hcl , de ehelyett csak egy fekete goo keletkezik, hogy süllyed az alján , próbáltam csak a legkoncentráltabb toluol , a tetejéről , és csak abban próbáltam generálni (gondolván nagyobb koncentrációban könnyebb lesz sót generálni , és az embernek ez volt a problémája , hogy a gyógyszer csak nem akar sót generálni az oldószerben ?
 

Babazik

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2022
Messages
13
Reaction score
0
Points
1
fotó
 

Attachments

  • ETS0vsdNPB.jpeg
    ETS0vsdNPB.jpeg
    69.3 KB · Views: 361

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Miért használja a toluol? Próbálja meg az itt leírtak szerint CH2Cl2-vel.
 

Babazik

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2022
Messages
13
Reaction score
0
Points
1

Van egy zsákmány a goo most , én hozzáadtam 35% hcl a toluol és ez állítólag generálni 2CB hcl só , de ez nem képződik , ill ellenőrizze az én kémiai szállító holnap a DCM , bármilyen ötlet, miért só nem a ? , ha 2cb hcl-t adok a toluolhoz, akkor sötét olajként fog elsüllyedni?
 

Babazik

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2022
Messages
13
Reaction score
0
Points
1

Hé, én oppened egy új fenyegetés a folyamat remélem, hogy tudsz segíteni nekem


Remélem tudtok segíteni nekem ott , is van acess a DCM ' és mit gondoltok a redukciós szakaszban a ZINC és ipa extrakció 2ch.
Köszönöm remélem, hogy ki tudom találni.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Egyszerűnek tűnik, megszámolta a hozamot?
 

Babazik

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2022
Messages
13
Reaction score
0
Points
1
körülbelül 45-60% 2,5 dmba az egyetlen probléma az, hogy a kell futni nagyon hideg körülmények között (kb. 0oC) én futtatni egy fagyasztóban, de jég só fürdő megteszi , én futtatni azt körülbelül 10oC és a 2ch jön ki sötét és tudom, hogy azt kellene, hogy legyen világossárga , láthatjuk az IPA második képen a bal oldalon , talán az én sötét 2ch jött ki nem túl jó, ami befolyásolta a brómozás és goo képződés , bármilyen ötlet, mi történhet, hogy ez lesz sötétebb magasabb hőmérsékleten? Mint 10oC, ami nem forró per mondjuk , ill csinál a reakciót ma 0C, mint egy barátom azt mondta nekem, és jelentse vissza a színt.
 
Last edited:

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Más reakciómód és más termékek. A következő reakciók előtt ellenőrizni kell a 2C-H*HCl olvadáspontját. Az mp 138-139 °C. A szabad bázis forráspontja 80-100 °C 0,4 mm/Hg mellett.
 
Last edited:
Top