Problémák és megoldások

Madre

PR manager
Joined
Sep 6, 2022
Messages
58
Reaction score
130
Points
33
A főzés során, különösen a kezdők esetében, elkerülhetetlenül felmerülnek kérdések, félreértések és kétségek.
Ebben a részben minden kérdését felteheti, és megoszthatja tapasztalatait a többi fórumozóval.
És bár a fórum adminisztrátorainak támogatására és tanácsaira mindig számíthatsz, sok esetben az alapvető kérdésekre olyan BB Fórum felhasználók adhatnak választ, akiknek főzési tapasztalataik vannak, és már szembesültek ugyanazokkal a nehézségekkel, mint te.
Kérdezz, oszd meg tapasztalataidat, tedd meg első lépéseidet a drogfőzés világában.
Egy idő után azon kaphatod magad, hogy ugyanezeknek az új szakácsoknak adsz tanácsot, és arra gondolsz, hogy "nem is olyan régen én magam is egy bohóc voltam, lol".
 

whaddya

Don't buy from me
New Member
Joined
May 1, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Egészségünkre Közép-Európából,
a közelmúltbeli események az Arena csoport körül Romániában sokakkal együtt Európa-szerte engem is cserbenhagytak. Én, aki csak egy átlagos végfelhasználó vagyok, akit megbetegítettek a szennyeződések és az utcai vásárlások tiszteletének abszolút hiánya, már régen úgy döntöttem, hogy "saját magamnak" - több mint boldog voltam, hogy a lánc túlsó végén vagyok, és most és akkor egy üveg Arena-t (1500x50mg) vásároltam. Mind a négy ház körül kúszva, néhány elfelejtett morzsát remélve, alázatosan keresem a nem zavaró, nem szaros módját annak, hogy néhány tucat gramm efedrin beszerzéséhez, ideálisan havonta vagy kéthavonta vagy így.
Köszönöm az idejét.

ps: elnézést a tört angolomért
 

microsharp

Don't buy from me
Member
Joined
May 10, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Most nátrium (Na) sót [cas 5449-12-7] használok a P2P előállításához. A szintézis során sósav helyett foszforsavat használtam. Most a következő problémám van: úgy tűnik, hogy gond van a P2P kristály tisztaságával. Meggyújtom a kristályt, és azt tapasztalom, hogy a maradék fehér por. Normális körülmények között a maradéknak átlátszónak és viszkózusnak kellene lennie. Azért használok foszforsavat, mert ha nem használok foszforsavat a folyamatban, akkor később, amikor P2P-t használok metamfetamin szintéziséhez, vörös foszfort kell használnom, amit viszonylag nehéz beszerezni. Amire most kíváncsi vagyok, hogy hogyan használják a foszforsavat a művelet során? Mint például a hőmérséklet, a koncentráció és így tovább. Nagyon köszönöm a felvilágosítást.
 
Last edited:

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
A P2P normál állapotban folyékony.
 
View previous replies…

microsharp

Don't buy from me
Member
Joined
May 10, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Bocsánat, tévedés, nátrium (Na) sót [cas 5449-12-7] használunk P2P előállításához, majd P2P-t használunk efedrin előállításához. kristályosodik. és elégettük a teszteléshez. és kiderült, hogy a maradék fehér por. és normális körülmények között a maradékának átlátszónak és viszkózusnak kell lennie. így gyanítjuk, hogy ez a foszforsav oka, ha igen, hogyan használjuk . Köszönjük szépen a felvilágosítást.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Ellenőriznie kell az olvadáspontját, és össze kell hasonlítania az irodalmi adatokkal. A módszere nem megbízható.
 

microsharp

Don't buy from me
Member
Joined
May 10, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
itt a legújabb eredmény: nátrium (Na) sót [cas 5449-12-7] használunk a P2P előállításához, nátrium (Na) só [cas 5449-12-7] és Hcl reakcióhoz. most az eredmény a következő videón látható. mit kell tennünk a következő lépésben? hozzáadni NaoH-t? tudsz részletes utasítást adni?
 

Attachments

  • AMsKN8vRcZ.MP4
    2.7 MB · Views: 0

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Azt hiszem, el kell különíteni a rétegeket. Van keverék a hidrolízis után, vagy mi?
 
Top