• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Breaking Bad Nyereséges ajánlat! A fórum ezen részének népszerűsítése érdekében

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Tehát úgy érti, hogy fizet valakinek azért, hogy ezt az oldalt amerikai oldalakon reklámozza? Ez arra emlékeztet, amikor egy fickó megvette az autómat, de ragaszkodott ahhoz, hogy túlfizetjen, hogy én fizethessek a fuvarozó cégnek, hogy elszállítsa neki. Pénzutalvánnyal 🤡 Komolyan mondom, meg tudnám csinálni, rengeteg szabadidőm van, több laptopom és asztali számítógépem, tabletem és telefonom. Photshop tapasztalat, hogy reklámot készítsek ect
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
>>Szóval úgy érti, hogy fizetni fog valakinek azért, hogy ezt az oldalt amerikai oldalakon reklámozza?
Így van. Folyamatosan keressük azokat, akik hajlandóak reklámot eladni. Készek vagyunk fizetni a bannerekért/linkekért/stb., vagy készek vagyunk 0,1$-t fizetni minden egyes egyedi látogatóért. Ez az ajánlat mindenkor aktív.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Szuperül lenyűgözött, amikor itt körülnéztem. Már egy ideje a piacok és a formák körül jártam, de ez a hely kiterjedt. Nagyon jól össze van rakva.
Meg fogom osztani.
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18


Nagyon érdekel, küldjek Önnek egy DM-et?
 

sickofit

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 28, 2023
Messages
9
Reaction score
21
Points
3
Egy shir tonna forgalmat tudok ide irányítani... Úgy értem, egy SZAR TON forgalmat... Mint, 5,000-80,000 felhasználó.
DM engem! Köszönöm.
 
Top