Programozható főzőlap Európában

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
születésnapi ajándékon gondolkodom magamnak. a legjobb megoldás, azt hiszem, egy programozható főzőlap.
mi a legjobb lehetőség az árat/funkcionalitást figyelembe véve egy ilyen készülékre az EU-ban?
Nem hiszem, hogy valami bonyolult szintézisre fogom használni. de átkristályosítást mutatni - igen!
 

Loki12

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2022
Messages
52
Reaction score
25
Points
8
Én az IKA/Corning/VWR-t céloznám meg, a Fischer is szóba jöhet, de mostanában az a vélemény kering, hogy ez a tudományos márkák Walmartja. Egy használtat olcsón el lehet csípni, hogy mennyire verik és meddig fog szolgálni, az azonban kérdés marad. A főzőlap mérete is megfontolandó, elfér-e a lemez az általad használt üveg méretéhez (a hő a közepéről fog jönni), vagy az üveg kényelmetlenül fog lógni róla, és esetleg felborul?

Egy másik szempont a mágneses keverés, feltételezem, hogy a re-x esetében azt szeretné, hogy ez is benne legyen. A motorok keverési kapacitása, amelyet a gyártók felsorolnak, a H2O keverésére vonatkozik a legjobb körülmények között, ha egy 3 literes keveréket fog keverni, amely hasonlít egy iszapra, egy 3 literes mágneses keverő nem fog vágni.

Az anyag - kénsavat fog rajta desztillálni? Akkor lehet, hogy a legolcsóbbat akarja. Ha ez egy olyan berendezés lesz, amelyet minden használat után letöröl, majd elrak, akkor akár az egészet is megteheti, és vehet kerámiával borított üveget.

Mindezt menet közben tanultam meg, ha szeretné a személyes véleményemet a legjobb árú forrásról és modellről, nyugodtan írjon nekem PM-et. Ezzel nem bátorítom a kapuőrséget, csak a valóság az, hogy a konkrét modellekre mutató konkrét weboldalakra mutató linkeket nem szabad megosztani, mivel könnyen megjelölhetővé válhatnak (mint a 20L(?) lombik, amely a DEA megfigyelési listájára került a met-gyártási útmutatók megjelenésének magasságában, mindannyian ugyanazt a kapacitást ajánlották).
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Még sosem láttam programozható főzőlapot, biztos drágák. Amikor szükségem lesz erre a funkcióra, valószínűleg csak egy pár PID-vezérlőt fogok bekötni. Van egy pár ül körül, nagyon olcsóak, mint 25 dollár. Szüksége lenne egy termosztátra, de ez a pidgin csak a szonda és a relé lenne sorban a fűtőelem vezetékével, és a gombot magasra fordítaná, és hagyná, hogy a pid futtassa. A rekristályosodáshoz nem kevernél, csak a hőmérséklet csökkenését akarod szabályozni 1-2°/órára, ugye?
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Jó ötlet. Újra fel kell idéznem néhány ismeretemet az áramkörtervezésről.

Láttam néhány használt 2L-es forrólemezt 150 EUR körül az interneten, de mindegyik az USA-ból származik. Az én helyzetemet figyelembe véve nem éri meg a tisztítási erőfeszítéseket.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
neked csak egy jó PID-szabályozóra van szükséged, és bármilyen hőforrást programozhatóvá tehetsz. A REX-C-100 jó és olcsó volt a múltban, de mostanra szar lett - kerülje el! Ha többre van szüksége, mint egy termosztátra. Van egy tajvani "VERTEX" -em, amely jó, rendelkezik az összes ramp up / ramp down funkcióval és sokkal, sokkal többel. Van egy nyílt forráskódú PID-vezérlő is, amely elérhető, mint 50 dollárért, azt hiszem, ez mindent meg tud csinálni, és laptophoz is csatlakoztatható. Ez lenne az én választásom manapság.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Igen, igazából csak egy tem0 p4obe és egy relé kell, valamint valami, amit a számítógép vagy a telefon interfészeként használhat. Ez a funkció könnyen kódolható lenne.
 
Top