prófétai álmok?

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
Soha nem volt semmi fontos, mint im még mindig jön le, mert én még mindig jön le, mert én voltam egy gramm met (osztva talán 5 vonal) néhány órával ezelőtt, és beszélgetni valakivel a bűncselekményekről filmek alapján, akkor eszembe jutott, hogy volt egy álmom, hogy pontosan ilyen volt, amikor én voltam sokkal fiatalabb. Akkoriban nem drogoztam (persze), csak azt tudtam, hogy nagyon kényelmetlenül éreztem magam, és "ki voltam akadva", és most is ez történik. egy másik példa, hogy amikor harmadikos voltam, volt egy álmom, amiben az iskolám egy olyan részét mutatta be, amit még sosem láttam, aztán később egy tanár elvitte oda az osztályunkat, és azonnal felismertem. vannak más példák is, amik nem jutnak eszembe fejből.

Ha valakinek van hasonló tapasztalata, kérem ossza meg velünk ^^;
 

Waverunner

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2024
Messages
26
Reaction score
24
Points
3
Ez úgyszólván olyan, mint az előérzetek. Nekem is volt egy, amikor fiatalabb koromban leégett a házam. A szüleim mindent megtettek, hogy bezárjanak a szobámba, de végül feladták. Évekkel később a ház kigyulladt, és a tűz egyenesen a szobámba csapott át. Ezután soha többé nem kérdeztek ki. Olyan filmekről is álmodtam, amik még nem is voltak a tévében, de jöttek és mentek. Már nem igazán látom őket, de van egyfajta pókhálós érzésem, amikor a dolgok rosszra fordulnak. Kiskoromban órákig meditáltam, talán ezért. Amit tudok, hogy mindig figyelek az érzéseimre, amikor jön, mint korábban. Határozottan az én őrző valkűröm vigyáz rám.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Bárcsak csak emlékeznék az álmaimra! A legtöbb éjszaka fogalmam sincs, mit álmodtam.

Azokra, amelyekre emlékszem, hogy kivittem a szemetet, vagy kukoricát ettem a kobakon......stupid.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
A kukorica a kukoricapehelyen kurvára ég, haver, remélem, hogy ez az álom csak egy előérzet.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Haha dobj rá egy kis vajat és sót, és ez valószínűleg az egyik kedvenc ételem. Valószínűleg ezért emlékszem még mindig arra az álomra.
 
Top