Protonitazén, metonitazén és N-dezetilizotonitazén

Chuan

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 3, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Mindhárom vegyszer jó beszállítóját megtaláltam az interneten, és néhányuktól 3-4 mintát kapok ingyen, ami őrületes, ha belegondolok.

Tud valaki információt megosztani, hogy ne végezzem túladagolással, csak szeretném tudni a lehető legjobb módját, hogy ezeket a vegyszereket egyszer-egyszer adagoljam. Suboxone-t szedek napi 8-16 mg-ot. Biztos vagyok benne, hogy ez egy kicsit segít abban, hogy ezek erősek legyenek, hogy egyfajta ellenhatás. Tudom, hogy ezeket a kérdéseket sokszor felteszik, de a válaszok változóak.

Azt tervezem, hogy valamilyen oldatot készítek, majd felszippantom, és végül megpróbálok egy kis IV-t az oldatból.

Bármilyen ötletet szívesen fogadok, vagy bölcs szavakat a közösségtől.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Q0RUBxeMNS
Q0RUBxeMNS
Q0RUBxeMNS
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Az ec50 tehát a teljes agonista potenciál 50%-át jelenti. Összehasonlíthatja a Fenton / morfiummal, törté alakíthatja, majd tizedesre konvertálhatja, és ezt a számot használhatja a bevitt fentanil dózis szorzójaként, és kaphat egy durva következtetést
 

Brain

Expert Pharmacologist
Joined
Jul 6, 2021
Messages
240
Reaction score
270
Points
63
Szia!
Kérjük, írja meg konkrétan a használni kívánt pszichoaktív anyagok nevét, valamint a pontos felhasználási módot.
Szívesen beszélek a biztonságos dózisokról és mindent elmagyarázok.
 

lilred1227

Don't buy from me
Member
Joined
Nov 15, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Tényleg szükségem van egy nagyszerű eladóra, aki következetes és nem átverés, kérem, dm me
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Azt hiszem, ezeket a vegyi anyagokat ezen az oldalon tilos megvásárolni eladni vagy kereskedni. Ez arra késztetne, hogy több mint kétszer is meggondoljam, hogy szórakozzak-e velük. Nagyon elszomorítja majd az anyját, a feleségét és a gyerekeit, amikor meghal.
 
View previous replies…

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
Tudja, hogy mikor került sor erre a tilalomra? Mert 99%-ban biztos vagyok benne, hogy láttam itt korábban már eladókat, akik ezt kínálták, vagy más zónákat. Bár lehet, hogy változott, mióta utoljára néztem.
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
Igen, ezt legalább a Precursor-szállító kínálja a vegyi anyagok eladók oldalán.
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
A tiltás a helyes út?
A veszély először a felhasználóból, nem pedig az anyagból származik.
 

Marc-BenzoScam

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 1, 2023
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Sziasztok tudja valaki itt, hogy mit használnak a presszók, hogy az M30-asok füstölhetővé váljanak? Ez valamelyik zene?
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Csak egy ötlet: Ha fogalma sincs arról, hogyan adagolja a gyógyszereket pl. oldat készítésével, akkor nem szabad ilyen anyagokkal kezdeni.
 
Top