Psilocin a DMT-ből

Octopusssss

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jul 20, 2022
Messages
31
Reaction score
13
Points
8
Helló barátaim! Érdekel a könnyű és olcsó DMT-ről pszilocinre történő átalakítás. Elolvastam az összes információt, és megpróbáltam ezt a szintézist, de nem kaptam jó eredményeket. Freebase DMT-t használtam.

https://www.reddit.com/r/TheeHive/comments/k72yro

Próbálta valaki ezt a módszert? Esetleg van valahol valami leírás vagy fotók? Valaki tud nekem segíteni információval, vagy esetleg fizethetek valakinek letéti számlával ezért a kidolgozásért, fényképekkel, az összes lépéssel?

Szerintem a psilocin és psilocybin prekurzorok ára olyan magas, hogy a DMT-ből való szintézis lesz a legjobb megoldás.

Ha van valami profi vegyész, akinek tudok fizetni a szintézishez nyújtott segítségért (csak letéti letéttel).

Kérem segítsen
 
Last edited:

CCL4 huffer

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 19, 2024
Messages
73
Reaction score
26
Points
18
Nem próbáltam ki, de emlékszem, hogy valahol olvastam, hogy a psilocin freebase nem légstabil, így valószínűleg inert atmoszféra alatt kell elvégezni az egészet.
 

Octopusssss

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jul 20, 2022
Messages
31
Reaction score
13
Points
8
Az argon nem jelent problémát. Szükségem van valakire, aki lépésről lépésre megmutatja, hogyan kell csinálni. Nem vagyok sikeres ebben a szintézisben, és nem tudom, miért.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Nah,hlorid Psilocin nemstabil egy üvegben az ablakodban, de egy sötét üvegben egy mélyhűtőben 5 év semmiség lenne. A Psilocin természeténél fogva bázis, a só a Psilocybin (egy foszfát). de más sók nem kapnak menő neveket, mert nem fordulnak elő a természetben'. Psiloklorid. nem. psilo....citrát. Szerintem igen, a név egyébként is stimmel.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
ezt a gomba enzimje, a 4-specifikus triptamin-hidroxiláz képes megvalósítani. A hagyományos kémia nem lenne hatékony, még akkor sem, ha a siker a végeredmény (túl sok erőfeszítésbe kerülne egy apró mennyiségért).
 
Top