• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Breaking Bad Nyilvános [US] BB közösségi csoport a Messenger Elementen

captain

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 19, 2023
Messages
22
Reaction score
6
Points
3
miért? kattintson a csatlakozásra, de folytassa a betöltést

OihlRN5ZuU

0OyVB65TM7
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Gondolom, ennek az az oka, hogy a fiókja nem a mi szerverünkön (element.bbgate.com) van létrehozva.
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Üdvözlöm az USA-ban élő BB tagtársaimat!!! Hogy van ma mindenki? Kíváncsi vagyok, hogy ki mindenki az USA-ban él, így ahogy átszűrődik itt, kérem, szánjon egy pillanatot az idejéből, és mondja: "HELLO!!!.... Jó lenne összegyűjteni egy csoport hasonlóan gondolkodó embereket, akikről tudom, hogy helyiek, hogy üzeneteket küldjenek, és akár a jövőbeni együttműködésre is lehetőségünk van a projektekben, amelyekben közös az érdeklődésünk! Várom, hogy hallani mindenkitől!!!

Béke, szeretet és maradjatok biztonságban odakint!

Pseudomicrogravity-
 
View previous replies…

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
A 48-as ország alsó részén vagyok
 

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Amerikai székhelyű vagyok.
Midwest
A nyugati partról, Kaliforniából és Seattle-ből.
Most középnyugaton élek
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Szia Jesse jades, én magam is Oklahomában élek. Örülök, hogy találkoztunk ember! Milyen drogokat használsz, gyártasz vagy árulsz? Mi a kedvenc drogod?
 
View previous replies…

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Hé!
Most láttam, hogy nem tudjuk megmondani, hol van más kommunikációs formánk. Örülök, hogy megláttam, mert gondolkodás nélkül megnéztem volna. Megvan az infóm a hirdetésemben. ha szeretnél beszélgetni e nélkül a felület nélkül. Én mindig megkövetelem az escrow használatát itt a bb-n, de utálom az sms-t.
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Lássuk csak, jól értem-e, megvetted az összes prekurzort, és elégetted a többségüket, hogy megtanulj MDMA-t készíteni? És úgy gondolod, hogy tudod, mit csinálsz most, és jobb eredményeket érnél el? Csak egy sikeres szintézised volt? És abból is csak pár uncia jó MDMA-t kaptál? Jól értem? Francba, úgy hangzik, mintha egy fasz lennék, amikor visszaolvasom, de im tényleg nem! Csak tisztázni, ha értettem, amit mondtál nekem. Határozottan csodálom az elszántságodat és a stílusodat! Haver, te vagy a király!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Sikerült valakinek csatlakoznia ehhez a csoporthoz? Már többször próbálkoztam a terminológia minden elképzelhető kombinációjával, de csak 400-as hibát kaptam. Elolvastam minden súgóoldalt és minden utasítást. Ha engedélyezem egy fiók létrehozását az alapértelmezett szerveren, nem találja a csoportot vagy a szervert, de ha megpróbálom használni az element.bbgate.com , element.bbgate.onion , #usa-bb-forum: element.bbgate.com ect. 400-as hibát kapok
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Tudassa velem az Element profiljának linkjét, és felveszem Önt.
 
View previous replies…

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Profilját nem hoztuk létre a szerverünkön, ezért nem tud belépni a csoportjainkba.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Megpróbáltam egyet készíteni az Ön szerverén, de nem található meg, amikor rákeresek. Mit kellene ide tennem?
ZGs3g9Fl7n
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Ezt kapom
Nem érhető el a háziszerver
Győződjön meg arról, hogy stabil internetkapcsolattal rendelkezik, vagy lépjen kapcsolatba a szerver adminisztrátorával.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Nevermind bejutottam!!! Félelmetes!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Tehát mindenki. Ha a http 400 hibát kapja, valószínűleg ki kell ürítenie a DNS-cache-t. Nálam ez működött.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Mondja valaki más, hogy nincs engedélye az USA fórumon való hozzászólásra? Nekem valaki ott azt mondta, hogy senkinek sincs engedélye, de úgy tűnik, hogy képes vagyok hozzászólni?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
69C5ZeIP2J

Kifejezetten erre a táblára utalok. Te nem írtál ide, és Heisenbergen kívül senki más sem. Ez az USA-specifikus fórum, amire utalok. Kibaszott fura, elmentem egy jobb képért, ami megmutatta, hogy hol írja, hogy nincs engedélyem a hozzászóláshoz, és ez az oldal eltűnt, és a #US-bbgate. Fórum nyílik 3 alfórum , szabályok, kommunikáció bármilyen témában és kérdésre válasz kölcsönös segítség. 2 perccel ezelőtt megnyílt a képernyőkép, ahol nincsenek hozzászólások. Drogok. Gondolom rengeteg. Vagy a Mandela-hatás. 🤷
 
  • Like
Reactions: vis

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Igen, ez összezavart, hogy mit tegyek vele, ha bármit is tegyek
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Várjon egy-két napot. Úgy tűnik, mintha egy személy csatlakozik a csoporthoz, majd utána egy rendszergazda jóváhagyja a hozzászólási képességét. Úgy tűnik, hogy az én esetemben is ez történt. Csatlakoztam a csoporthoz, de nem volt engedélyem a hozzászóláshoz, és valójában nem láttam semmilyen hozzászólást. De másnap ez megváltozott. Lehet, hogy ha holnap délutánra nem változik, akkor el kell érned, de szerintem igen.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Oké, köszönöm!
 
Top