A gyógyszerek tisztítása és javítása

Madre

PR manager
Joined
Sep 6, 2022
Messages
58
Reaction score
130
Points
33
Tegyük fel, hogy vásárolt egy terméket, amely nyilvánvalóan nagyon piszkosnak és hígnak tűnik. És jó lesz, ha a triviális kokaint aszpirinnel vagy étkezési krétával hígították. Ez gyakori, és a termék hígítása elsősorban a hatás erősségét befolyásolja, és arra kényszeríti Önt, hogy növelje az adagot.
De az is nagyon gyakran előfordul, hogy az utcán vásárolt drogot valami egészen rosszal hígítják, ami sok kárt okozhat a szervezetedben.
Néha még az a hír járja, hogy néhány szemétláda finomra őrölt üveget ad hozzá, mert "utálják a drogosokat". Ez gyakori, de ritka.
Ennek ellenére ügyesnek kell lennie az anyagok tisztasági fokának és tisztítási módszereinek meghatározásában.

Vagy esetleg maga főzött már drogot, de nem elégedett a megjelenésével? Fehér porra számítottál, de barna, büdös terméket kaptál. Vagy nagy, átlátszó kristályokról álmodtál, de csak valami sárgás, érthetetlen anyagot kaptál. Természetesen mindkét esetben kiderülhet, hogy a hatóanyag hatékony, és a hatás teljesen kielégítő lesz a használó számára. De nem csak a hatás fontos, hanem a megjelenés is! És a szervezet számára a negatív mellékhatások minimalizálása! Ez fontos!
Ebben a részben megpróbáljuk megmutatni, hogyan lehet felismerni egy piszkos terméket, hogyan lehet tisztítani és hogyan lehet javítani rögtönzött eszközökkel.
 

bad_coco_melon

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 11, 2023
Messages
44
Solutions
1
Reaction score
24
Points
8
Az embereknek meg kell tisztítaniuk az MDMA-t!

Annyi barna (kóla) és pezsgő (húgyszín) MDMA-t láttunk az évek során, hogy az hihetetlen!
És újabban láttunk zöld, rózsaszín, piros?, lila anyagot, ami nevetséges, mert senki sem mond róla semmit. Az MDMA nem kibaszott lila, az Isten szerelmére! Mosd ki a szarod! Senki sem akarja azt a barna húgy kinézetű sziklát, tesó.
 

bad_coco_melon

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 11, 2023
Messages
44
Solutions
1
Reaction score
24
Points
8
És arról az érvről, hogy az emberek nem szeretik a drogosokat/nem törődnek velük eléggé.
Baszódjanak meg ezek az emberek! Szeretjük a vásárlóinkat, a srácok gazdaggá tesznek minket, a legkevesebb, amit tehetünk, hogy jól bánunk velük és kiszolgáljuk őket. Adjatok el nekik jó szart, és ne vágjátok a terméket kibaszott béta-alaninnal, ti barmok, mert az a szar nagy dózisban kibaszottul viszket, az Isten szerelmére. Adjatok el tiszta, vágatlan, nem büdös, por alakú cuccot, a JÓ DOLGOT!

Kicsit túlzás, de utáljuk látni, hogy a nagyvárosi drogdílerek ilyen dolgokat csinálnak, vagy a szakácsok a nagyobb haszon érdekében.

Biztosíthatunk minden szakácsot, hogy a profit hamarosan jönni fog, ha jó cuccot készítesz!

Vagy ahogy maga az ember mondta:
"Te és én nem fogunk szemetet csinálni. Kémiailag tiszta és stabil terméket fogunk előállítani, amely a reklámozott módon teljesít. Nincsenek hamisított anyagok. Nem babatápszer." - a legelső epizód.
 

Nyarlathotep

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 26, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Én nem vagyok eladó, csak egy noob gyártó, de biztos, hogy ezt a nézetet az eladó-vevő kapcsolatra akarom venni, amely az Öné! Elég inspiráló, és rohadtul igaza van!
Ha megtöltik a zsebünket, a LEGALÁBB, amit tehetünk, hogy a tiszta, vágatlan anyagot kínáljuk!

Most fejeztem be az első adag LSA főzését, sárga por lett a végeredmény, megerősíthetem, hogy ez LSA (UV alatt kurvára fénylik). Megkísérlem az újrakristályosítást és tisztábbá teszem! Bár nem vagyok kémikus, de most tanulom a legfontosabb alapokat, mint az általános kémia és a szerves kémia.

Nem tudom, hogy van-e tapasztalatod az LSA-val kapcsolatban, de örülnék néhány tippnek!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
A legtöbbet én tisztítom meg. Egy üveg 100%-os acetont tartok a fagyasztóban. Ebben van néhány kanál 3A molekulaszűrő. Ez megakadályozza, hogy vizet gyűjtsön. Olcsó és nagyon hatékony. A jéghideg aceton nagyszerű a metamfetamin és a kokain ellen. Beteszem a Buchner-tölcsérbe, és ráöntök egy kis acetont, kb. 10 másodpercig kevergetem, majd vákuumot adok hozzá. Ezzel általában 10-30%-ot veszítek a súlyából. Ha még többet akarok tisztítani, beteszek egy üveg vizet a fagyasztóba, és amikor elkezd fagyni, kb. 2ml/g-ot használok. A met és a kokain is nagyon jól oldódik vízben, szóval ami nem oldódik, az szemét. Egy pyrex piteformába teszem alacsonyra a lángosra és ventilátorral vagy hajszárítóval fújok bele.
Ez általában segít anélkül, hogy a molekula egyáltalán megváltozna, így nem valószínű, hogy tönkreteszed. A kokain KIS mértékben oldódik acetonban, ezért lehúzom a tölcsért a lombikról és még 2x visszadobom a tölcsérbe. Elpárologtathatod az acetont és visszanyerhetsz egy kis mennyiséget, 1-2%-ot.
 

bad_coco_melon

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 11, 2023
Messages
44
Solutions
1
Reaction score
24
Points
8
Igen, nagyszerű tesó, de mi lenne, ha nem kellene ezt minden alkalommal megtenned, amikor kapsz valamit? Képzeld el, milyen király lenne, ha a gyártók ezt tennék.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Nem számít, mennyire jó a cuccod, nem fogom elhinni, ha azt mondod, hogy az, mert a kereskedők annyit szarakodnak a cuccaikkal, hogy jobban érdekelne, ha valamit átlagosnak neveznének. Ezt szem előtt tartva az áremelések kevésbé indokolttá válnak, és egy kereskedő kiárazhatja magát a piacról, csak azzal, hogy kevesebb haszontalan súlya van. Arra kell fogadni, hogy elég ember vállalja a kockázatot, hogy többet fizessen, hogy szájról szájra terjed a "vélemények".

Igen, jó lenne, de én még mindig megpróbálom a mosást csak akkor is, ha a korábbi vásárlások nem igényeltek mosást.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Frissítés: A 3a molekulaszűrő nem távolítja el a vizet az acetonból. Az aceton elég kicsi ahhoz, hogy belépjen a szitába. Tegnap használtam egy keveset, és észrevettem, hogy elég sárga, ami általában azt jelenti, hogy víz van benne. Utánanéztem.
. Egy másik témában egyetértek, minden kereskedőnek a legjobb szar, ha megkérdezed őket. Egyesek még do tudatlanok is azt hiszik, hogy a szemét jó cucc. Ismerek egy srácot, aki <50%-os kokaint árul, amit metamfetaminnal vágnak. Több ismerősöm is esküszik rá, hogy remek. Órákig tart! Még csak nem is főz. Én átszűröm a Buchner tölcséren és gyengén megfő. Kb. 50%-ot kapok vissza. Tudok főzni 70%-os sebességgel és ugyanannyi súlyt kapok vissza belőle, mint amennyit beletettem ( a SB-t nem számítva).
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Ez nem igaz. 3A molekulaszűrő MEGSZÁRÍTJA az acetont ÉS az alkoholt. Az egyik oldal szerint nem, de alaposabb vizsgálatra c20 oldal szerint igen. Sok gázt is szárít.
 
View previous replies…

Nyarlathotep

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 26, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Nem emlékszem, hol láttam, valószínűleg valami kémikus a YT-n, de egy etanolról szóló bemutató videón 3A szitákat használtak az etanol kiszárítására, ami elgondolkodtat, hogy a 3A sziták valóban befogadnak-e némi etanolt/acetont, de nem sokat, mivel a víz gyorsabban kitölti? Nincs konkrét elképzelés, csak feltételezések.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
A molekulaszűrővel kapcsolatos csodálatos dolog az, hogy nem úgy működik, mint más szárítószerek. A legtöbb elnyel valamit, de a molekulaszűrő aDsorbál dolgokat. Ebben a nem porózus anyagban apró lyukak vannak, és ezek egy meghatározott méretűek, ami a szám. A 3A szitának 3 angström méretű lyukai vannak. Egy vízegységben 3 molekula van, 2H és egy O. Történetesen nagyon közel van a 3ūm átmérőhöz, és felmegy a lyukakba, és megakad. Molekuláris szinten. Bármi, ami 3 üm-nél nagyobb, nem tud bemenni a szitába. A szitát az eltávolítani kívánt vegyszerhez kell kiválasztani, nagyobb számmal lehet az ammóniát alkoholból, vagy az acetont DMF-ből kiszedni. A molekulaszűrő dehidratálja a szilikagélt.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
3 A molekulasziták adszorbeálják a He, Ne, Ar, H2, O2, N2, H2O, CO, NH3
4 A molekulasziták adszorbeálják a Kr, Xe, CO2, SO2, H2S, CS2, CH4, acetonitril, folsav, n-butanol, n-propanol, etanol és néhány más szerves anyagot.
A CO2 szárításához 3 A molekulaszűrőre van szükség.

Egy kis apróság, amit a világhálón szaglászva láttam.
 

Nyarlathotep

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 26, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Ez igazán érdekes információ! Köszönjük a pontosításokat!
 

Novator

Resident
Joined
Oct 30, 2021
Messages
39
Reaction score
800
Points
83
Kérjük, vegye figyelembe:

Léteznek mikronos szűrők is a fecskendőkhöz.
De ez egy külön téma. A mikronos szűrőket később fogom áttekinteni.
 
Last edited:
Top