push/pull módszer metamfetamin

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
élvezze ezt a "meth "od hehe :b eredeti szintetizátor itt, de azt javasolnám, hogy csak ragaszkodik az én ver, mert tettem egy csomó nyelvtani javítások


Így csinálja az fzr96 a push and pull-t: generikus 60 mg-os sudafedeket használok a walgreensből. bedobom őket egy turmixgépbe, aztán beledobok egy kis denaturált alkoholt. nagyjából ötször annyi denaturált alkoholt, mint a tabletták. aztán bekapcsolom a mixert kb. 2 percre. aztán hagyom állni kb. egy órát, majd leszívom a folyadékot. ezután 1 kávéfiltert használok szűréshez. általában 3-4 alkalommal kell szűrni, amíg a folyadék tiszta lesz. Ezután a folyadékot egy pyrex piteedénybe öntöm. a tűzhelyre állítom alacsony hőfokon, és egy ventilátor fújja a levegőt a tetején. ügyeljünk arra, hogy ne égessük meg a sudo-t. ezután a reakcióedénybe teszem a sudo-t, majd a red p-t, majd a dH2O-t. csak annyi dH2O-t, hogy enyhén nedves legyen. ezután hozzáadom az I2-t, majd gyorsan elzárom a reakcióedényt, mert a reakció azonnal megtörténik. győződjön meg róla, hogy a dugót jól le van ragasztva. Ezután fél órán keresztül 5 percenként keverem a reakcióedényt. ezután az elektromos égőt 150 fokosra állítom, és a reakcióedényt a fém edénybe helyezem, és cukorkahőmérőt használok a hőmérséklet megállapításához. majd 5 percenként leveszem a hőt, és megkeverem a reakcióedényt. ezt fél órán keresztül csinálom, majd a hőmérsékletet 175 fokra emelem, 5 percenként leveszem a hőt, és megkeverem a reakcióedényt. ezt addig csinálom, amíg füstöt nem látok a reakcióedényben. amikor elkezd füstölni, leveszem a hőt és kevergetem. a víz elkezd húzódni. kb. 15 percig keverem, majd hagyom a reakcióedényt kb. 20 percig hűlni. az arány a következő: 1 rész I2 1 rész sudo 1/2 rész vörös p. más szóval, mondjuk 28 gramm I2 28 gramm sudo 14 gramm vörös p. keverjünk össze egy dH2O lúgoldatot: Amikor a dH2O-t lúggal keverjük, nagyon forró lesz, ezért hagyjuk kihűlni. adjunk dH2O-t a reakcióedénybe. én a dH2O mennyiségének kétszeresét adom a reakció hozzávalóihoz, majd jól rázzuk és keverjük meg az edényt. ezután futtassuk át kávészűrőn, amíg aranyszínű nem lesz, és adjunk hozzá 3-szor annyi faszén öngyújtó folyadékot. majd adjunk hozzá dH2O lúgoldatot, amíg az alsó réteg eléri a 14-es pH értéket. nem igazán kell aggódni a túl magas pH-érték miatt, mert az oldószer védi a mézes vizet. ezután egy olyan kézi gyümölcslé turmixgépet használok a keveréshez, nagyon jól működik! 2 percig keverem, majd hagyom állni 3 órán át. ezután egy szeptikus tölcsérrel visszahozom az oldószert, hozzáadok ugyanannyi dH2O-t, jól összekeverem, majd cseppentek hozzá muriatikus savat, amíg el nem érem a 6,8-as pH-t, majd hőlámpával elpárologtatom a vizet és bingó méz!


I2 újrahasznosítási módszer, amit én (fidelis) írtam ki ^_^
 
Last edited:

tankikan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 28, 2021
Messages
37
Reaction score
18
Points
8
Megcsinálta és sikeres? Kérjük, tegye közzé a képet együtt..annak a fajta hozzájárul egy nagyon pazarolja az időt, az energiát és a pénzt, hogy valami, ami tényleg bizonytalan. Plusz még csak nem is biztonságos azt hiszem.....
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
sajnos nem :c ezt a szintetizátort csak egy linkről húztam le, amit a vespiaryból kaptam. nem az én írásom, csak megosztottam.
N51GhflrXv

itt a kép, ami a weboldalon volt... elfelejtettem hozzáadni az eredeti poszthoz, az én hibám :x
 
Top