Kérdés: Kapott-e valaki valamit az Uberdrugs-tól?

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Uber gyógyszerek volt egy kirakat 2cb és néhány más dolog vagyok kíváncsi, ha bárki más volt szerencséje rendelés tőle, és hogyan jön akkor már nincs kirakat státusz eltávolított eladó
 

tetr00

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 19, 2023
Messages
26
Reaction score
21
Points
3
Ezen én is elgondolkodtam. Rendeltem tőle, és nem volt rá panasz, jó termék, remek kiszolgálás, és amikor újabb rendelést akartam leadni, úgy tűnik, valami közbejött, és időt kapott, hogy megoldja, és közben megváltozott a tagsági státusza. Gondolom nem úgy alakult, ahogy ő akarta, mivel a listái mind eltűntek. Kár, mert őszintén szólva nagyon elégedett voltam a szolgáltatásával. Még az is lehetett volna, hogy csak elvette a pénzemet és nem küldött semmit, mert véletlenül korábban véglegesítettem, de ő elküldte az egészet, plusz majdnem 30% extra. Kíváncsi vagyok mi történt.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Igen ez véglegesített korai után 2 hétig gondoltam, hogy nem kell, hogy az ember várni, ha jön a Hollandiából vagy valami ez általában 30 35 napot vesz igénybe, de soha nem érkezett meg, és én csak aggódtam, hogy valami történt mostantól kezdve én használom Pgp titkosítás a címemet, mert a napok inn szélessávú 90 napig ez egy kicsit elkeserítő, amikor tudok Google és a
 

tetr00

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 19, 2023
Messages
26
Reaction score
21
Points
3
Igen, biztos vagyok benne, hogy valaki más tud megfelelő választ adni. Megkérdeztem a chaten, amikor észrevettem, és egy elég homályos magyarázatot kaptam, amire már nem emlékszem. Én magam is megkérdeztem, mivel amúgy sem voltam biztos a rendelésben, és egyszerűen nem válaszolt.
 

GhostBlack

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jul 11, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Úgy volt, hogy vásárolni ketamin tőle, mi akartunk üzletet kötni, amikor a kiadványok eltűntek, beszéltem vele, és azt mondta nekem, hogy volt egy probléma az adminisztrátorok ezen az oldalon, de hogy ő volt a termékek rendelkezésre állnak, azt mondtam neki, hogy eladni nekem, és nem válaszolt újra tovább
 
Top