Értelmes módja az amfetamin szintézisének (többnyire) házi készítésű berendezésekkel?

KlintoL

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 12, 2023
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
Tudom, hogy a megfelelő laboratóriumi eszközök okkal léteznek, de láttam embereket esküdni arra, hogy anélkül is lehetséges. Ez tényleg így van, és valaki megosztaná a módszereit?

A laboratóriumi eq összegyűjtése most egy kicsit megfélemlítőnek tűnik az opsec, a megfelelő cucc megtalálása és a fizetés szempontjából. De szándékomban áll a jövőben beszerezni néhányat!

Köszönöm minden tanácsot!
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Szia!

Nem optimális a laboratóriumi eszközökön kívülre menni a szintézisek elvégzéséhez, mivel a háztartási tárgyak/eszközök nem úgy készültek, hogy ellenálljanak a korróziónak, a hőmérsékletkülönbségeknek és bizonyos esetekben a nyomásnak.

Tehát alapvetően nagy kockázatot vállalsz az egészségedre és a soroundingra.

Ezzel együtt alapvetően csak elolvashatja a fórum szintézisében, hogy milyen felszerelésre van szükség, és használhat valami hasonlót, nem igazán nehéz. Ha azt írja, hogy 500ml-es főzőpohárra van szükséged, csak használj egy rozsdamentes edényt vagy egy üvegedényt.

Ismétlem, nem helyeslem ezt a működési módot, ez veszélyes és nem biztonságos. Sok szerencsét!
 

KlintoL

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 12, 2023
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
Köszönjük a választ!

A savak nem korrodálják a rozsdamentes acélt?

Szerintem azonban igazad van, és megpróbálom megszerezni a leglényegesebb dolgokat.

10L RBF, 5L RBF, fűtőköpeny, kondenzátor, hőmérő, vákuumszivattyú és néhány további főzőpohár.

Amfetamin szintézist szeretnék csinálni p2np-ből nátrium-borohidráttal és CuCl²-vel. Ezzel jól járnék? Továbbá ha nem szerezném be a vákuumszivattyút, akkor maradna, hogy vagy lepároljam az IPA-t, vagy hagyjam magától elpárologni? De a desztillálás valószínűleg túl forró lenne, és ha hagyom elpárologni, akkor az IPA-t pazarolnám..
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Szia!

Igen, így lesz, ezért tettem ezt a kijelentést, és ezért adtam meg két lehetőséget a helyettesítésre.

Menjen be a szintézisjelentésbe, és olvassa el, ott van egy lista az összes szükséges berendezésről, amely ehhez a szintézishez szükséges, és a lépésekről, hogyan kell eljárni.

Nem, nincs szükséged a vákuumszivattyúra, ha nem akarsz vákuumdesztillálni vagy vákuumszűrni.

Nem szabad elpárologtatni ipa egy nyitott tartályban, az amfetaminoil oxidálódik a szabad levegőn, és nagyobb a robbanásveszély, nos, mivel, akkor egy gyúlékony oldószert párologtat a szabad levegőbe.

Üdvözlettel
 

KlintoL

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 12, 2023
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
Rendben, olvasok még egy kicsit, mielőtt megkérdezném. Köszönöm a választ :)
 
Top