fizetés fogadása IPTV

mastergloom

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 5, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Megoldásra van szükségem a brazíliai ügyfelektől származó hitelkártyás fizetések fogadására. Havi rendszerességgel ismétlődő előfizetéseim vannak egy IPTV szolgáltatásra. Egy offshore cégre gondoltam, de regisztrálnom kell egy fizetési átjárónál, és képviselőként személyes adatokat kérnek tőlem. Szeretném tudni, hogy van-e valakinek ötlete arra vonatkozóan, hogyan tudnám továbbra is fogadni a hitelkártyámra érkező fizetéseket, anélkül, hogy bárki nyomon követhetné azokat, és hogyan tudnám a kifizetést "átlátható" módon végrehajtani? Esetleg egy bonyolultabb offshore rendszer? Vagy valami kamu közvetítő? Örülnék a javaslatoknak és/vagy valamilyen megoldási szolgáltatásnak, hogy tudjunk tárgyalni és együtt dolgozni.
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
73
Reaction score
64
Points
18
Deals
13
Úgy hangzik, mintha egy céget alapított volna, mint egy LLC vagy valami hasonló? Tapasztalataim szerint a cégen keresztül vásárolt és értékesített legális termékek/szolgáltatások, amelyeken keresztül a számlázás stb. történhet, lehetővé teszik, hogy a fizetési szolgáltatások/kártyák stb. a cég nevén és az Ön személyes adataitól elkülönítve legyenek, ha helyesen van beállítva. Azt hiszem, ez attól is függ, hogy mennyi $ jön be és ki, és az adott ország szabályozása. Az LLC-k népszerűnek tűnnek, de a helyzet függvényében problémás lehet, ha valaki nevét használja. Mindig használtam egy legális kisvállalkozás, és hozzáadta az összes $ készpénzben számla vagy hitelkártya kifizetések együtt normál üzleti, fizetett adót a legtöbb $ is, hogy nem készpénz volt. Sok éven át csináltam, amíg az egészségem miatt már nem tudtam magam elvégezni a munkát. Soha nem voltak problémák, de nem voltam külföldön sem, és ez teljesen más tészta. Egy jogi/pénzügyi tanácsadó hasznos lenne az oldalon, nem biztos, hogy van ilyen vagy nincs, de biztos, hogy néhány kérdést egy Saul Goodman típusú ember tudna kezelni. Nem biztos, hogy bármelyik is segít, úgy hangzik, mintha már megalapozott lenne.
 
Top