A triptamin redukciója STAB használatával. Tanácsadás?

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Oké, tehát a triptamin aminatív redukcióját végzem, hogy különböző különböző primer aktív triptaminokat kapjak.
Azt a módszert fogom használni, ami a videón van, amit Hamilton Morris filmezett - nem az, ahol Ő MEO-t készít, az a fura harmadik szemes fickó lol
Nátrium-triacetoxiborohidritet fogok készíteni, amelyet a redukció idején helyben állítok elő. Mindenem megvan, amire szükségem van, kivéve a triptamint (eléggé lényeges összetevő), de úgy néz ki, mintha ezt most megoldottam volna. 🤞
Azt hiszem, a kérdésem az, hogy van-e bármilyen tanácsod, tapasztalatod vagy tudásod erről az RXN-ről?
I'v sokszor mondtam, de nem akarom eladni a világnak (vagy bárkinek) DMT-t vagy bármi mást, amit készítek.
Ha megmérgezem magam, az rajtam múlik... Van TLC felszerelésem, hogy bizonyos mértékig ellenőrizni tudjam, mi történik.
Azt hiszem, én is tavasszal néhány szárazjéget fogok venni, hogy könnyebben hűvösen tarthassam. Vagy talán mégsem, valójában nem tudom a hőmérsékletet, de biztos vagyok benne, hogy nem haladhatja meg a 0c-t, de újra át kell néznem az általam elmentett irodalmat.
Kíváncsi vagyok arra is, hogy valaki meg tudja-e mondani nekem, hogy miért kell használni 4A Mol seives és nem 3A? Nyilvánvaló, hogy amikor a maradék 2% alkoholhoz használja őket, akkor 3a-t használ, tehát miért van szükség a 4a-ra, ha mindkettő felszívja a vízmolekulákat? Továbbá mi a különbség? Csak nagyobbak, ami azt jelenti, hogy többet tudnak felszívni?
Nem tudom kifejezni, mennyire örülök, hogy találtam valahol és embereket, akikkel megbeszélhetem ezt a dolgot!
Iv folyamodott vásárolni triptamin, mert Krisztus nem tudom dekarbonizálni a szar! Nem tudom, miért, talán nem szereti a ciklohexanont, mint catylist....I dunno csak vagy Goo vagy egy folyadék, amely sötét és nem re-x. Mindenesetre ezzel végeztem!
im remélem, hogy a redukciók valamivel kevésbé rendetlenek!
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
531
Reaction score
287
Points
63
Kíváncsi vagyok, hogy az in situ képződött STAB ugyanúgy működne-e, mint a kereskedelmi szilárd anyagok (még mindig van néhány gramm STAB és triptamin), de a triptamin előkészítő munkájával kapcsolatos korábbi gyakorlati tapasztalatok is, így megtalálom a megfelelő pillanatot, hogy néhány alkilezést végezzek, nem szeretnék nagy zűrzavart okozni eredménytelenül. elméletben NaBH4 + 3 M eq. HOAc gl. kellene, hogy STAB-ot eredményezzen, de az irodalomban valamiért szilárd anyagokat használnak erre vonatkozóan (legalábbis legutóbb dokumentáltam).
 

CCL4 huffer

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 19, 2024
Messages
73
Reaction score
26
Points
18
Igen, ez lenne azt hiszem, az egyetlen hátránya a használata stab a víz érzékenységét, így ull kell létrehozni a formalin in situ például a biszulfit és a formaldehid addukt és trietilamin is a nem compatiable metanol, így id csak használni aprotikus oldószer vele.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Ah köszönöm a válaszát - tbf Azt hiszem, először a NaBH4 animatikus redukciós útvonalat fogom kipróbálni.
Megpróbáltam, de itt nyár van, és csak egy normál víz/jég/sófürdőm volt, és nem adtam hozzá mindent elég lassan...
Fogok kapni egy kis szárazjeget, próbálja meg újra, és szintén TÉNYLEG használja a TLC ezúttal is, valószínűleg.

Be kell vallanom, iv volt egy kicsit zavart próbál összegyűjteni a reagenseket a következő tervezett RXN - ez magában foglalja a visszanyerése néhány közülük desztillálással tisztátalan termékek, hogy megkapjuk a nitroetán / nitrometán kell kezdeni dolgozni fenetilaminok.
Most, hogy iv ténylegesen tanult 6 hónapig vagy úgy, annak TÉNYLEG nyilvánvaló, és már egy ideje, hogy fenetilaminok úgy tűnik, hogy egy könnyebb ugrási pont - szempontjából nem kell annyi dolog, hogy a költség! I,e - nekem mindenem megvan, amire szükségem van, kivéve a szárazjeget és a heptánt a re-x-hez.
Ha lesz 40-50 fontom, újra megpróbálom a reduktív aminációt - arra is gondoltam, hogy a NaBH4-et talán némi metanolhoz adom, hogy folyamatosan, nagyon lassan csepegtessem, vagy ha nem oldódik metanolban és így működik, akkor legalább csak mindent s-l-o-w-l-y adjak hozzá. Bár tbf szárazjéggel/acetonnal ez nem számítana annyira.
Feltételezem, ahogy a metanol, ami a legutóbbi körömből megmaradt, UV alatt folyik, az egyensúlyt a magas hőmérsékletek miatt rossz irányba tolták, és talán elzárták azt a gyűrűt, hogy béta-karbolin legyen.
Lehet, hogy tévedek, és lehet, hogy helyesen csináltam, de még mindig szükségem van virágzó hePtánra és nem f**king heXane-ra!!!
Addig is a nehezen beszerezhető vegyületeket fogom desztillálni, hogy elkezdhessek dolgozni különböző aldehideken, hogy fenetilaminokat és/vagy a megfelelő amfetamint készítsek (a tri-szubsztituált aldehidek esetében - amúgy is csak kis mennyiséget készítenék mindegyikből, azonban a pszichedelikus amfetaminokat kevésbé használnám, mint a megfelelő PEA-t, de hé-hó!
Ez a probléma, amikor van egy laborod, de mégsem adsz el semmit, amit előállítasz! Hosszú időbe telik összegyűjteni a ténylegesen szükséges készleteket, és egyszerre több projektet kell működtetni - nem fizikailag, de az anyaggyűjtés sosem áll meg igazán!
 

CCL4 huffer

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 19, 2024
Messages
73
Reaction score
26
Points
18
Úgy értem, ha heptánt akarsz, akkor a benzint frakcionáltan destillálhatod, ez egy kicsit fárasztó, de lehetséges.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
lol semmi baj, most már megvan a heptán!
A végén valami sárgás/barna fajta olajat kell kapnom? Közvetlenül a forró heptánnal való re-x'ing előtt?
Az olajat megtartottam a rxn-ről, amit normál jégfürdővel csináltam, de nem igazán figyeltem a hőmérsékletre. Tudom, hogy FŐLEG 0 alatt volt, de nem tempóztam a NaBH4 vagy akár a formaldehid hozzáadásával, így lehet, hogy pár percig 5c-re emelkedett.
Az is, hogy nem volt megfelelő végoldószerem, probléma volt, nem fogok hazudni!
Még egy lövést akartam adni a normál jég- és sófürdővel, aztán csak szárazjeget fogok rendelni.
Meg tudod mondani, hogy a heptánból a végkristályokat fagyasztod ki, vagy a heptánt elpárologtatod?
 

CCL4 huffer

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 19, 2024
Messages
73
Reaction score
26
Points
18
csak elpárologtatjuk, majd újrakristályosítjuk
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Ah oké. Az utolsó lépésben keletkezett olajból sokat kellene vennie a DCM eltávolításával, amikor az első re-x-et csinálja?
Próbáltam egy fagyasztási csapadékot pusztán azért, mert pipettával felhúztam a forró heptánt, és azonnal zavarossá vált, így feltételeztem, hogy valami történik. Kaptam néhány kristályt a fagyasztási csapadékon keresztül, de a legtöbbje csak visszaolvadt egy tisztább ragacsba - megpróbálom újraxelni, és meglátom, hova jutok.
Elég sok heptán kell hozzá? Mivel a szakirodalom szerint forrásban csak enyhén oldódik...
Köszönöm a segítséget - úgy érzem, mintha majdnem ott....is v frusztráló!
 

CCL4 huffer

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 19, 2024
Messages
73
Reaction score
26
Points
18
hogy a szerves kémia az Ön számára csak menteni az összes ur megoldások és próbálja aggain és visszaszerezni, amit u lehet
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Hogy igazságos legyek, minden nagyjából úgy ment, ahogy a szintézis mondta, kivéve, hogy hülye módon túl gyorsan adtam hozzá a reagenseket, és nem a megfelelő alkán volt a végén......
Azt mondta, hogy iv nem találtam az "olajat" nagyon EGYSZERŰ re-x, ahogy állítja - még a forró heptánból is.
Azt hiszem, csak meg kellene próbálnom újra tbf
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Én vagyok köröm harapósan közel most lol iv csináltam az utolsó néhány kísérletet re-x.
Kísérletezett tiszta heptán használatával az egyik, és egy másik 1:9 kloroform:heptán használatával, így azt hiszem, látni fogjuk.
A legutóbbi alkalommal, amikor fagyasztva kicsaptam a DMT-t, néhány gyönyörű fehér x-csíkot kaptam a széle körül, majd az alja úgy nézett ki, mintha tiszta DMT lenne, de aztán amikor lecsapoltam a heptánt, és egy ventilátor elé tettem, felengedett, és a legtöbbje visszament olajba (de tisztább olajba).
Most iv újra megcsinálta, és van egy vákuumkamra és szivattyú és minden, hogy holnap működjön - valami, amit iv már régóta akar / kell. Ha szükséged van rá, akkor kurvára szükséged van rá, igaz?
Az írás azt mondta az elejétől kezdve, hogy szükségem van rá... fájdalmas fizetni, bár... szerencsés, hogy lesz egy életre elegendő DMT és Hopefuly, ha ki tudom dolgozni a szintéziseket néhány más tercier amin. Szeretném szintetizálni a DET-et.
Hogyan lehet ezeket az etilcsoportokat ott helyette!!!
 

CCL4 huffer

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 19, 2024
Messages
73
Reaction score
26
Points
18
1,6 g triptaminbázis 20 ml izopropanolban lévő oldatához hozzáadtuk a következőket
5,5 mL diizopropil-etilamint és 2,3 mL etil-bromidot. Szobahőmérsékleten történő keverés után
36 óra alatt az illékony anyagokat vákuumban, rotációs elpárologtatóval eltávolítottuk, és a világosbarna
maradékot (5,17 g) 5 mL ecetsav-anhidriddel kezeltük, és gőzfürdőn 5 évig melegítettük.
percig. Miután szobahőmérsékletre került, 3,5 mL ammónium-hidroxidot adtunk hozzá, és a
exoterm reakciót hagytuk visszaállni szobahőmérsékletre. A reakcióelegyet
150 mL 0,5 N H2SO4-ban szuszpendáltuk, majd 3x40 mL CH2Cl2-vel mostuk. Az egyesített mosásokat
ismét 150 ml 0,5 N H2SO4 -mal extraháltuk, majd a vizes fázisokat ismét 150 mL 0,5 N H2SO4 -mal mostuk.
CH2Cl2-vel. A vizes fázisokat egyesítettük, 6 N NaOH-val bázissá tettük, majd extraháltuk.
3x40 ml CH2Cl2-vel extraháltuk. Az egyesített kivonatokból vákuumban eltávolítottuk az oldószert, és a
a maradékot (1,49 g éles szagú sötét olajat) a KugelRohrban desztilláltuk. A termék,
N,N-dietil-triptamin, 175-185 °C-on, 0,05 mm/Hg nyomáson desztilláltuk, és 1,02 tömegszázalék fehér olajat kaptunk.
g, amely spontán kristályosodott. Ezt a terméket 20 ml forrásban lévő hexánban feloldottuk,
szobahőmérsékletre hűtöttük, és magoztuk. Így 0,72 g fehér, viaszos színű, fehér színű
kristályos anyag, amely 84-87 °C-on olvad. IR (cm-1-ben): 741, 804, 970, 1018, 1067, 1090 és
1120. MS (m/z-ben): C5H12N+ 86 (100%); indolemetilén+ 130 (6%); kiindulási ion 206 (1%). A
hidroklorid só (spontán kristályosodott ki a bázis IPA oldatából, melyet egy
néhány csepp tömény HCl-vel kezelt báziskristály) mp 169-171 °C, és a következő ujjlenyomatot mutatta: IR (cm-ekben)
1): 717 (br.), 759, 847, 968, 1017, 1110. Ez a só instabilnak tűnik, idővel sötétedik.
- tihkal-tól
vagy yk csak használd azt a másik módszert indolból kiindulva.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Igen, olvastam a Shulgin-módszert, előttem van a könyv. Csak kíváncsi voltam, hogy van-e olyan módszer, amely a formaldehid helyett acetaldehidet használ.
Iv hallottam néhány embert beszélni róla, és láttam néhány nagyon alapvető jegyzetet róla, de nem hallottam kifejezetten hallottam senkit, aki azt állította, hogy működik.

Ami a DMT szintézist illeti - végül nem használtam STAB-ot, és csak NaBH4-et használtam.
Most próbáltam újra az elmúlt néhány napban, és őszintén szólva úgy tűnik, hogy ezúttal sokkal jobb eredményt értem el, miután követtem néhány mutatót más emberektől, akik hasonlóan nem férnek hozzá forgó elpárologtatókhoz, vagy akár csökkentett nyomást hosszú ideig, mivel a szivattyú túl hangos!
Azt hiszem, csak túl sok hőnek és levegőnek tettem ki a végső olajat, amit a heptán használatával rexelsz - alapvetően túl sokáig tartott!
 
Top