segítséget kérve a helionális befejezéséhez az mda helyszíni befejezéséhez kérem.

johanson

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2024
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Most szükségem van valakire, aki Portugáliába utazik, és jön befejezni ezt az utolsó lépésben, ahol hozzáadjuk a xilolt.
Nem tudom, hogy hogyan kell csinálni, vagy egyáltalán, hogy mit kell tenni mostantól - de van egy krisztalizált forma, amely akkor jelent meg, amikor lecsökkent a ph hidrokloridsavval, és a kristályok képződtek. de most már tudom, hogy meg kell tennünk néhány lépést a xilollal - tud valaki segíteni?
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
359
Points
63
"Az oldatot lehűtöttük és xilollal extraháltuk. Az oldatot leszűrtük, a szűrletet xilollal mostuk, és a xilol részeket összeadtuk. A xilolhoz kb. 100 ml conc HCL-t adtunk rázva és elválasztva. A vizes oldatot xilollal extraháltuk és a xilolt elválasztottuk. Az amint ezután NaOH-val felszabadítottuk a vizes részből, és a szokásos módon dolgoztuk fel, hogy MDA-t kapjunk."

ezt egy másik kérdésben találtam, remélhetőleg segít ^_^
 

johanson

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2024
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Hé - én tényleg nem értem. - It´S : az elejétől a végéig nem igazán világos, hogy mit kell csinálni.

Először is - ha már van egy só - hogy lehet, hogy onnan "kivonom"? - Vagy az úgynevezett "extrakciós" folyamat - mit írnak le akkor?
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
359
Points
63
BxNHfdaL0T


Nem tudok semmit az mda szintézisről, de a só tudományos definíciója alapján az mda sót csak megpróbáljuk alkotóelemeire bontani, hogy tiszta mda-t kapjunk. Jó példa erre a tiszta amfetamin az amfetamin sókkal szemben (mint amfetamin-szulfát, dextroamfetamin-szacharát, amfetamin-aszpartát-monohidrát és dextroamfetamin-szulfát), amelyek az adderallban vannak. nem tudom, hogyan kell szétválasztani az mda-sókat, de megpróbálhatok találni egy útmutatót, ha szeretnéd?
 
Top