Feniletilaminok felbontása L-karbonsavak felhasználásával [videó].

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Sziasztok, nemrég @ImOutAlso megkérte, hogy szponzoráljon egy videót az amfetaminok optikai elválasztásáról L-borkősav felhasználásával, ezért úgy döntöttem, hogy az ő beleegyezésével teszem közzé a BB tagjai számára.

Az elválasztás ezúttal L-almasavval történik, de több királis karbonsavat is teszteltem: tejsav, aszparaginsav, mandulasav, glutaminsav. Ezek mind működnek, valamint még egy rakás másik. az L-savakkal ennek a videónak megfelelően dolgozom, míg a D-savakkal a Patton által egy másik témában bemutatott módszer szerint.

Csatolok egy nagyon hasznos dokumentumot, amely felsorolja a királis rezolválószereket, bár nem teljes körű, de jó kiindulópont bárki számára, akit érdekel a királis rezolválás.

Továbbiak nélkül kérem, élvezzék, és elnézést a kis kiömlésekért és a nem megfelelő hatékonyságért, ez csak egy koncepció bizonyítása!


 

Attachments

  • 9PpBfWUaIc.pdf
    562.1 KB · Views: 898
Last edited by a moderator:

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Köszönjük a videót és az erőfeszítéseket! Azt hiszem, mondhatom, hogy a BB Fórum közössége nagyra értékeli.

P.S. Hozzáadok keresztlinkeket a hasonló témájú témákhoz.
 

kitboy

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
May 26, 2024
Messages
19
Reaction score
5
Points
3
Több kérdésem is van, lássuk, tudok-e hozzájuk hozzászólni. Tiszta L-tejsavval rendelkezem
1. Az amfetamint vízben feloldom 1,1 arányban, és kivonom a bázisát.
2. kivonom az amfetamin bázisát éterrel.
3. elpárologtatom az étert, hogy csak az amfetamin bázisa maradjon meg, és feloldom a savban.
4. A D-amfetamin nem oldódik, és éterrel extraháljuk ki.
5. átkristályosítás.

Az átkristályosításhoz használhatok IPA alkoholt vagy az aceton valamilyen helyettesítőjét? Ahol én lakom, ott nehéz tiszta acetont találni, mert robbanóanyagot lehet belőle készíteni.
 
Top