Elfogyott a metanol, de van A-olajunk

drshaman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 29, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Barátunknak van néhány palack A-olaj, de elfogyott a metilalkohol, amelyet az olajjal való keveréshez használunk, majd a kénsavval történő savanyítással nagyszerű terméket kapunk.
Most, amikor elfogyott a metil néhány ember azt mondta, hogy etilalkohol 96% és 4% víz is megteszi a munkát, de im nem biztos.
Mit gondolsz, mi a legjobb megoldás, talán találok ipari minőségű izopropanolt, aceton 99%-os aceton, de mit gondolsz, mi a legjobb megoldás.
Tnx a válaszokat,
 

ActionAyi

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jun 20, 2023
Messages
14
Reaction score
7
Points
3
Határozottan ceton, mert sokkal gyorsabban szárad, és kevesebb egészségügyi kockázatot jelent, és észreveszi, hogy az eredmény jobb.
Az izopropanol véleményem szerint túl erős kórházszaga és túl magas viszkozitása van.

De mi a fenét kapsz a vízen ? Kerüld, amennyire csak lehet
 

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
49
Reaction score
21
Points
8
Tésztaként árulja az amfetamint? Vagy szárazon?
Igen, használhat 96%-os etanolt, ha nedvesen adja el...
ha szárazon adja el, és centrifugával szárítja: ne használja az etanolt, mert az amfetamin egy része feloldódik a 4%-os vízben.
Én soha nem használtam acetont amfetamin-szulfáthoz, csak amfetamin hcl-hez...
Soha nem használtam ipa-t sem amfetaminhoz..
 

drshaman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 29, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Igen, ez nedves, ez az ár itt van, hogy eladja a cuccot, így az etanol a lehető legvilágosabb a legjobb megoldás, azt hiszem, így még egy kérdés az egész folyamatról.
Néztem, ahogy pasztát készítenek, ez olyan, mint a pokol konyhája, néhányan megégnek a savtól, néhány ph 5 alá megy, úgy csinálják, mint a nagyi, amikor ph papírt használtam, láttam, hogy rossz, azt hiszem, a legfontosabb dolog az, hogy hogyan cseppentik a balesetet az olaj és az alkohol oldatába, 1:1,5 arányú olajat és alkoholt kevernek, majd egy literes kénsavból 4/5 evőkanálnyi savat cseppentenek, és akkor kezdődik a reakció, ami lila, mintha vizet tennének forró lemezre olajjal.
Számomra ez nem helyes, de azt mondták, hogy ezt tanulták.
.
 

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
49
Reaction score
21
Points
8
Igen, ez így pokoli konyha, tehetsz néhány dolgot, hogy megakadályozd ezt, az első: tedd az etanolodat/metanolodat hűtőszekrénybe, hogy mínusz 24 fokos legyen, a második: hígítsd a savadat.
A ph-ra csak azt tudom mondani, hogy inkább mérjünk túl sokat... mint túl keveset...
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Nem ismerem az a-olajat, és soha nem láttam eladó amfetamint, de azt tudom, hogy a metanol néha metilálószer némely szintetikus anyagban. Idk hol vagy, de a heet gázszárító metanol, és metanolt desztillálok a szélvédőmosó folyadékból, és látok dolgokat az auto p a it's boltokban, amelyek metanol vagy keverék, amely koncentráltan desztillálható. Yall trying to make ethamphetamine🤔 most meg kell néznem, hogy ez egyáltalán egy dolog szerkesztés; Az etilamfetamin az amfetaminhoz és a metamfetaminhoz hasonló hatásokat vált ki, bár gyengébb hatáserősségű. ekvipotens dózisban az etilamfetamin szubjektíven kevésbé euforizáló hatású.[idézés szükséges].
 

drshaman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 29, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Kapok fél kiló, hogy a cucc, és ez szar, így azt hittem, hogy 100ml olaj, hogy tiszta tétel és thrn keverjük össze ezt a felét, hogy fogadni jó cucc.
Van különbség az anyagban, ha foszforsavat, kénsavat vagy más savakat használok?
 

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
49
Reaction score
21
Points
8
Igen, ez mindenféle savval más terméket fog adni

h2so4 amfetamin-szulfátot ad.
Hcl amfetamin hcl-t ad
stb. stb. stb.
 

drshaman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 29, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Mit részesít előnyben?
Ez a módszer szerintem nem stimuláló, mint a többi, szex = 0 beszélgetés = 0 jól alszik.
Mi lehet olyan rossz, amikor veszek paszta más helyeken, hogy a paszta crasy van erő dolgozni, gondolkodás, szex egész éjszaka stb stb.. De ez az amfetamin csak reggel ébredek fel, és semmi több!
 

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
49
Reaction score
21
Points
8
Megpróbáltad újra olajtésztává alakítani a pasztát? És újra kristályosítani metanollal és h2so4-gyel? Lehet, hogy a paszta sok koffeinnel van vágva...
 

drshaman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 29, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Nem nem nem én csak azt akarom, hogy 100ml olajból "tiszta" cuccot készítsek, majd hozzáadjam ezt a vágott sebességet.
Tudom, hogy mennyit vágtak, és ez túl sok az ügyfeleimnek.
Ők 2kg-ot csinálnak fél alomból, 500(a)800ml(Met) és a végén savanyítás után adnak hozzá 800gr koffeint.

Szóval én csak tiszta pasztát akarok hozzátenni ebbe a koffeinnel teli cuccba, hogy minél jobb legyen.
Például van 700gr hogy kevert sebesség és 100ml olaj.
Csak 100ml olajat + 150 ml alkoholt készítek és savasítom, majd miután megkaptam a megfelelő PH-t, hűtőbe teszem és reggel hozzáadom az egészet ehhez a vágott cucchoz.
 
Top