Biztonságosabb Shake and bake módszer felülvizsgálandó.

hirozaru

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 22, 2024
Messages
30
Reaction score
2
Points
8
Ezt a receptet egy kémikus barátomtól kaptam, aki azt mondta, hogy az SnB veszélyes, és ennek biztonságosabbnak kell lennie.

Van benne néhány dolog, amit nagyon érdekesnek találok, mások nagyon zavarnak.
Miért mondja a legtöbb ember, hogy csak ammónium-nitrátot használjunk, de ő ellene van ?


Először is, feltételezi, hogy már elvégezted a PSE kivonást a tablettáidból. Nem tudom kommentálni, hogy működik-e a zúzott tablettákból.

És nem tudom közvetlenül megosztani az extrakciós módszereket, mivel ez az adott tabletták összetevőitől és töltésétől függ.

=======

Még mindig ellenzem az SnB-t, mivel tudományosan nyomásálló berendezéseket igényel, de mivel ragaszkodsz hozzá, legalább végigvezetlek egy alacsonyabb kockázatú eljáráson.

1. a reakcióhoz megfelelő lombik kiválasztása, amit ajánlok, az egy régi tűzoltó készülék 🧯, de győződjön meg róla, hogy teljesen lezárja (lehetőleg egy szabályozó szeleppel, amely igény szerint nyit és zár).

2.Ne használjon ammónium-nitrátot, mert nagyobb a robbanási hajlam. helyette használjon ammónium-szulfátot vagy ammónium-kloridot, mint biztonságos ammóniaforrást.
3. A bázis természetesen nátrium-hidroxid lenne. mindig telített oldatot használjon, hogy minimalizálja a reakcióban felhasznált víz mennyiségét, mivel gyorsan fogyasztja a lítiumot és hőt termel.

4.Adjunk nem poláros oldószert az ammóniasóhoz (oldhatatlan).
5.majd fokozatosan (nem egyszerre) adjunk hozzá nátrium-hidroxid oldatot, mivel gyorsan termel hőt.

6.A reakció során ammóniagáz, nátrium-szulfát szabadul fel melléktermékként.

7.tartsa a reakciós lombikot végig jégfürdőben. ez nagyon hasznos az ammónia cseppfolyósításához szükséges nyomás csökkentéséhez.

****Lassan nyissa ki a szelepet 2-3 percenként a nyomás csökkentése érdekében.

****ez a folyamat körülbelül 20-30 percet vesz igénybe az ammónia cseppfolyósításához.


Most az SnB :

1.Minden pszeudoefedrin, efedrin, fenilpropanamin vagy más szubsztituált béta-hidroxi-fenetilaminok esetében a Dump .

Megjegyzés : a Tek extrakcióból származó nem poláros réteget is használhatja, de a kapott termék kevésbé tiszta lesz.

2. Szerezzen lítium fémcsíkot (mindig tartsa meg nem poláris oldószerben, hogy megakadályozza az oxidációt és a tüzet 🔥). vágja le ollóval körülbelül 2x2 cm méretűre, és lassan adjon 2-3 darab lítiumot a reakciós lombikba 5-8 percenként. rázza a lombikot óvatosan a lítiumdarabok hozzáadása után, hogy az amin (nem poláris réteg) kapcsolatba kerüljön a szabad lítiumionokkal (a folyékony gáz vizes rétegében).

Megjegyzés : Nyissa ki a szelepet a tartály nyomásmentesítéséhez, mielőtt kinyitja a zárást. ez rendkívül fontos a biztonság érdekében.
A fémdarabok hozzáadása után mindig zárja le újra a tartályt.

3. Ez a folyamat körülbelül 40-120 percig tart .

4.Ezután. nyomásmentesítse a tartályt, és mindent egy főzőpohárba helyezzen át, gyorsan vegye ki a nem reagált lítiumot az oldatból, és tegye nem poláris oldószert a tűz megelőzése érdekében.

5.az oldat barna színű lesz (a reagált lítiumot jelzi). a vizes réteget (ammóniát tartalmaz) ártalmatlanítsa, és tartsa meg a nem poláris réteget (a termék szabad bázisát tartalmazza).

6.mossuk ki a tüzelőanyag-réteget 3-szor vízzel, hogy megszabaduljunk a szuszpendált ammóniától (szükséges lépés. ha kihagyjuk ezt a lépést, a végtermékben ammónium-klorid keveredik).

7.H2SO4 és konyhasó segítségével buborékosítsa a HCL gázt az üzemanyagrétegbe.

8.A keletkező só oldhatatlan és azonnal kicsapódik.

9.mossa ki a terméket jéghideg acetonnal.

Utolsó és nagyon fontos megjegyzés : fontos, hogy ebben a reakcióban a sóformát (pszeudoefedrin-hidroklorid) használjuk.
ha úgy döntött, hogy a szabad bázist üzemanyag formájában használja, ammónium-kloridot kell használnia ammóniaforrásként.

Legyen óvatos az egész dologgal. Én még mindig ellenzem, de ha hajlandó vagy rá, akkor meg fogod csinálni. Én csak segítek csökkenteni a kockázatot, ha vegyszerekkel dolgozol.

## Mérések

Ezek a mérések elegendőek a 3000mg pszeudo csökkentéséhez.
1. Adjunk 36g nátrium-hidroxidot 75ml vízhez, és győződjünk meg róla, hogy minden feloldódik, és az oldat visszaáll szobahőmérsékletre 🌡️.
2. Ammónium-kloridhoz 53g szükséges. ammónium-szulfáthoz 66g szükséges (mindkettő ugyanannyi ammóniagázt ad).
3. Az üzemanyaghoz 50ml több mint elég.
4. Ha további gázra van szükség (a tartály túl nagy a nyomás alá helyezéshez), akkor 2,5g NaOH (szilárd formában) + 4g ammóniasó keverékét közvetlenül a reakcióhoz adjuk víz hozzáadása nélkül. ez a 2,5/4 arány 3 percenként ismételten hozzáadható, óvatos keverés mellett, amíg elegendő folyadék nem gyűlik össze (akár 35-ször is megismételhető).
5. Lítium: egy csík a CR123A akkumulátorból bőven elég 3000 mg-nak.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Kezdetben életképesnek tűnik. Nem számoltam ki a számokat. Azt akarom megemlíteni, hogy nem kell telített oldat, a NaOH-t és az ammóniumsót szárazon összekeverheti, és vizet csepegtethet rá. A reakció során víz keletkezik, amely fenntartja, akkor csak 1/2 grammra van szüksége (fél akkumulátor értékű) lítiumra. is műanyag vizes palackok (a thinones) úgy tervezték, hogy több mint 100 psi-t és egy szóda palackot 130psi-t kezeljenek, de általában 150 psi-t tudnak kezelni Anmonia folyékony szobahőmérsékleten 100 psi-nél. nem spontán felrobban, először nyújtóznak. Láttam, hogy egy 2 literes palack 12 "magasról 24" magasra emelkedik, mielőtt felrobban. Amikor elkezd megnyúlni, akkor kell kiszellőztetni (vagy amikor nem tudod behorpasztani a hüvelykujjaddal).
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
az ammónium arányok helytelenek😕 53 gramm NH3CI ugyanaz, mint 132 gramm(NH3)²SO⁴. ha egy matematika rossz, általában több is rossz És. gyakran azt jelenti, hogy a szerző nem tud egyensúlyt tartani egy reakcióban, ami rossz jel.
 

hirozaru

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 22, 2024
Messages
30
Reaction score
2
Points
8
Nem hallunk történeteket arról, hogy az emberek rázzák és sütik az autójukban ? ez nem igaz? Mi történik, ha az arányok nem pontosak? Szennyeződések? vagy hulladékot ad hozzá? vagy egyszerűen meghiúsul ?

Mi a különbség az ammónium-nitrát, szulfát vagy klorid használata között?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Igen, az emberek az autójukban, hátizsákjukban alapvetően bárhol megteszik. Az erdő gyakran vonzó hely. Általában az s&b módszerrel nem lehet pontosan kiszámítani, mert a reakciót nem ellenőrzik, és a vegyi anyagok nem tiszták. Egyes módszerek egész összetört tablettákat vagy akár egész összetöretlen tablettákat használnak. Többféle reagensek különbözőképpen használják, ha vizet adsz hozzá, amely sok lítiumot éget, így láttam recepteket a fél AA elemtől a 2AA elemekig alapvetően 1 gramm van egy elemben (0,94g szerint Energizer utalva a fejlett lítium AA-k 15 évvel ezelőtt ) 5000 mg-onként (2 doboz gyakran).(2 doboz gyakran).
Ebben a konkrét forgatókönyvben a különbség a szulfát chlidr és a nitrát között kevés, mert csak annyit csinálsz, hogy Cracking, hogy felszabadítsa az ammóniát , de úgy képzelem, hogy Nh⁴Cl + NaOH = NH³(g), NaCl és H²O, ami néhány következménnyel jár. Vizet ad a további reakcióhoz, és a víz is megeszi a lítiumot. (NH³)²SO⁴+NaOH=Na²SO⁴, 2NH³, 2H²O. Figyeljük meg, hogy itt nátrium-szulfát készül, és jó szárítószer. Molekulánként 8 vízmolekula kötődik, így az ammónium-szulfátnak mindenképpen szüksége lesz némi vízre. Ekkor NH⁴NO³+ NaOH=Nh³ gáz. H²O, és NaNo³. Nátrium-nitrát, ami úgy néz ki, hogy képes lehet egy kis lítiumot lopni. Egyikük sem csinál vagy szakít meg egy reakciót. Ha túl kevés van belőle, az hiányos reakciót eredményezhet, ha túl sok, az csak még több szemetet hagy a felszerelésedben. A teljes kudarc egyetlen kockázata az, hogy nem csinál elég nyomást a cseppfolyósodáshoz és nem teszi a szolvatált elektronokat ( lítium bronz).
AZ ELSŐDLEGES DOLOG, AMIT TESZ, AZ A SZERZŐ KÉPESSÉGÉBEN VALÓ KÉTELKEDÉS ELVETÉSE. Sok olyan receptet láttam, amelyek biztosan nem bizonyítottak, mert így vagy úgy végzetesen hibásak. Sokan hatalmas kockázatot vállalnak és pénzt pazarolnak rossz receptekre. Nem kell ahhoz sikeresnek lenni, hogy felgyújtsd a házad és börtönbe kerülj.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
a NAOH és az ( NH3)²So⁴ aránya 1:3 ÉS az NH³ CL és az NH³ CL aránya 3:4.
 

pugzarmyl

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 9, 2024
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Tehát a szintézis működik? Szeretnék metamfetamint készíteni, de ammónium-nitrátot nehéz beszerezni, ezért ammónium-kloridot szeretnék használni.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Véleményem szerint, ahogyan meg van írva, nem. A második 7. lépés ( a reaktor ismételt megnyitása nem fog működni. Amint engedi a nyomást, az ammónia gázzá alakul, a szolvált elektronja azonnal megsemmisül, és újra az 1. ponton van. Amint hozzáadod a lítiumot, nem engedheted le a nyomást. Más problémák, amelyeket látok vele, közé tartozik, hogy általánosságban 1 gramm lítium technikailag 5-ször annyi, amennyire szüksége van, és általában a használatban kétszer annyi, amennyire szüksége van, az összes extra víz a NaOH "telített oldatban" egy szaros adagot fog enni, és nincs ok arra, hogy telített oldatot használjon, mivel a reakció elég vizet készít ahhoz, hogy befejezze magát, amint elindul. Meg sem próbáltam kiszámítani, mivel nem lehet kiszámítani, hogy mi fog történni a reakcióban lévő anyaggal egy olyan edényben, amibe nem látunk bele, de ebben a sémában biztosan van elég víz ahhoz, hogy megölje a reakciót.
 

hirozaru

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 22, 2024
Messages
30
Reaction score
2
Points
8
Értem, mire gondolsz. A 75ml sok víz, szerintem azért javasolta ezt, mert azt akarja, hogy a NaOH oldat kihűljön, mielőtt belekeveredne, csökkentve a hőt a kockázat csökkentése érdekében.

Én egy egyszerűbb módszert használtam, ahol először lítiumot, PSE-t, NH₄NO₃-t tettem az üzemanyagba, NaOH-t utoljára. Aztán 5 ml víz csak a reakció beindításához.

Általában egy egész lítium elemet szoktam tenni, mert a felét külön edényben tartani, és átrakni bosszantóbb, mint a plusz lítium ára. akár egy CR123A elemet is, mert azok néha olcsóbbak Energizer AA lítium elemek.

Köszönöm a visszajelzéseket. ez nagyon hasznos.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Miért posztolsz még EGY újabb silány SnB-receptet? Mintha nem lenne elég zűrzavar és városi legenda ezzel a bizonyos módszerrel kapcsolatban. Miért kell ezt tovább fokozni? Én már közzétettem egy biztonságos módszert a sikeres elkészítéshez - és eléggé bízom a biztonságosságában ahhoz, hogy ráadásul üvegpalackban csinálom. Minden, amit tudnod kell, már leírtam és közzétettem ezen az oldalon. Elég könnyű egy totál zöldfülűnek is rájönni. A PDF fájl, amit Flatline nem írt meg. A PDF, amit Douda frissített. A Hamilton's Pharmacopeia SnB videója - "Hogyan ne főzzünk metet" és az AthenaLeaks Rocky Mountain Police SnB főző videója. Mindössze annyit tettem, hogy összeraktam az egészet és kitaláltam, és ezt hivatalos kémiai képzés/tapasztalat nélkül, anélkül, hogy megsérültem volna. Miért kellene újra feltalálni a kereket?

Nyilvánvaló, hogy mindenki a saját felelősségére választja az SnB-t. Azt mondtam, hogy ez a recept a "vegyész barátod" által szörnyen tudatlan és felelőtlen, és súlyosan félrevezető, azt sugallva, hogy ő egy szakember, aki időt szánt arra, hogy optimalizálja a biztonságot nekünk, többi idiótának, vagy valami ilyesmi. Sajnálom, hogy ezt így mondom, mert mint mondtam, nem vagyok kémikus, még kémiaórán sem voltam soha, de ránézek erre a receptre és meg tudom mondani, hogy nem fog működni. Nem csak hogy nem fog működni, de valószínűleg még veszélyesebb is, mint a legtöbb már leírt recept. A nyírségi reakció folyamatát nagyrészt pontosan leírja, de nagyjából ennyi. Több víz, mint üzemanyag? Komolyan? Ha valóban ő maga próbálta ki, mielőtt elmondta volna az embereknek, hogy "Az SnB biztonságos módja" "Egy okleveles vegyésztől", és bár ti "ellene vagytok", mégis úgy döntötök, hogy félretájékoztattok másokat, jól tudva, hogy nem tudjátok. Ha kipróbálta volna, akkor tudná, hogy mi történik a H2O és a Li reakciójában, és hogy ez gyorsan elromlik. Nem próbálna még több zavart kelteni ... csak növelné a veszélyt - a teljes tudatlanságból kiindulva.

--- "Legyen óvatos az egész dologgal. Én még mindig ellene vagyok, de ha már hajlandó vagy rá, akkor csináld meg. Én csak segítek nektek csökkenteni a kockázatot, amikor vegyi anyagokkal dolgoztok." --- ---
Azt mondod, hogy megpróbálod megelőzni a károkat, mi ez?

Nem vesződöm azzal, hogy ezt szétszedjem, ez egy kamu recept - ne pazarold az idődet és a pénzedet. Mint mondtam, már mutattam egy biztonságos munkamódszert, és ki is posztoltam. Van 100 különböző módszer, ami működni fog, amit én posztoltam, az nem "AZ IGAZSÁG", ez csak egy másik módja a macska megnyúzásának. Annyi lehetőség van ebben a módszerben, amivel lehet játszani. Ha megérted, hogy mit akarsz valójában csinálni ezzel az eljárással, rájössz, hogy valójában nehezebb elcseszni. Ha ennyire félsz, használj inkább tűzoltó készüléket az üvegpalack helyett, ha ettől jobban érzed magad. Nem értem, miért aggódsz a biztonság miatt, ha úgyis úgy tervezed, hogy 2 percenként szellőzteted azt a szart... ami a sok H2O mellett azt is garantálja, hogy ez szart sem fog csinálni. Csak elégetni fogod az összes Li-t.

Mindenkinek, aki SnB-t tervez, meg kell értenie, hogy van egy stratégia, egy módszer, hogy ezt a folyamatot sikeresen végrehajtsa. Már nem olyan egyszerű, mint régen - nem lehet csak úgy bedobni PSE-t, Anh NH3-t és Li-t egy üvegbe, és csak úgy elkezdeni rázni, hogy ilyen metet készítsünk. Nem véletlenül adod hozzá az összetevőket taktikai szándékkal és kezeled speciális módon a különböző fázisokban. Ez egy kissé temperamentumos folyamat... de ezt ténylegesen ki kell próbálnod, hogy ezt tudd, és rájöjj.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
MAN vigyázzon az üvegpalackokkal! Csomagolja be őket csirkedrótba vagy valamibe. Nem a robbanás a baj, hanem az 1000 fps sebességű üvegszilánkok. Ha az üvegnek egy hajszálrepedése van, akkor 10 psi-nél is felrobbanhat. A befőttesüvegek 60 psi-re vannak méretezve, és a nyomásra gyártott laboratóriumi üvegek 100 psi-ig jók, de közel vagy fölötte leszel, anélkül, hogy pontosan tudnád, és egy üvegpalack nem jelzi, hogy fel fog robbanni. A műanyag palackok először nyúlnak, így oda lehet szaladni és feloldani a nyomást, amikor elkezd magasabbra nőni.
 
View previous replies…

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Kétségtelenül kissé vakmerő a részemről. Azért teszem, hogy némi önbizalmat adjak a többieknek. Nem tudom, talán nem kellene..... Nem tudom megmagyarázni, hogyan jutott eszembe ilyen könnyen...
azon kívül, hogy az élet más területein szerzett alapismereteim és tapasztalataim is belekerültek. Szorgalommal olvastam és olvastam újra és újra minden ezzel a folyamattal kapcsolatos információt, és megértettem azt. Jó hallgatási/kommunikációs készség - igen, élettelen dolgokkal. Egy növény azzal jelzi, hogy vízre van szüksége, hogy elhervad. Ahogy ez a folyamat is kommunikál, úgy kell ismerned a jeleket, amikre figyelned kell, hogy mit jelentenek, és hogyan reagálj.

Meg kell jegyeznem:
(1,5L) Jobban szeretem ezeket a kombucha palackokat - egy kicsit vastagabbak, mint a legtöbb palack, amit észrevettem, és úgy készültek, hogy egy kis belső nyomást kezeljenek. Bizonyos pezsgős palackok talán jók lehetnek, IDK a dugókról azonban.
Egy másik szempont a kupak. Ez egy szélesebb szájú műanyag kupak, mint egy 3 literes üdítős palack - észrevettem, hogy ez fogja adni az első figyelmeztető jeleket a túl magas nyomásról. A kupak ki fog dudorodni a tetején - ez a gyenge pont a palackon, amelyet "be lehet nyomni." Ha ez túl sokáig tart, a kupak eltorzul, és a gőz elkezd szökni, és meg tudja mondani a sziszegő hangot, mint egy vízforraló, és biztosan meg tudja mondani az orrát és szemét égető ammónia.
Biztonsági óvintézkedések? Nem igazán... Én rögtönzök egyfajta robbanásvédelmet, amikor egy 5 gallonos vödörben hagyom állni. Tetszik a csirkedrót ötlet...
Gondoltam már arra, hogy gorillaszalaggal körbetekerem/megerősítem a palackot. Talán készítek egy kevlárruhát fonebooksból.....
Ideális esetben egy nagy átlátszó plexi pajzsot akarsz, amin át tudod dugni a kezed, vagy alatta... tudod...
Amikor meglátod azt az idiótát New Englandből az országos hírekben egy szörnyen erőszakos és borzalmas SnB baleset miatt, akkor kiönthetsz egy kis piát a haverodnak.

o7
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Nah ha az acgually egy műanyag kupakot használ, kétlem, hogy elérné az 50 psi-t, mielőtt a levegő csak kiszivárogna. Különösen, ha meleg van.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Amikor eredetileg a sikeres futtatást végeztem, egy kicsit melegíteni kellett egy főzőlapon, mert itt tél volt. Nyilvánvalóan nem ismerem a PSI-t, de ahogy mondtam, mindent bedobok és bezárom, és általában nem kell kinyitnom, amíg be nem fejezem. Ha még mindig van látható Li, akkor egy percig rázom a szart is, amíg hagyom kihűlni, hogy az ammónia lecsapódjon. Szóval, úgy értem, bármilyen PSI is legyen, a kupak működik. Ha úgy gondolja, hogy garantáltan ~50 PSI szivárogni kezd, akkor azt hiszem, hogy még jobb a biztonság szempontjából, mint az üveg RV használata.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Mi. a. baszás. Hullámvasút! A közvetlenül égőre állított edény élettartama kb. 5 perc, és az alja általában leesik. Már az is megakadályozza, ha egy rongyot teszünk egy lábas vízbe, a jr a rongyra. Mason üvegek, nyomás főzés vákuum hőmérséklet nyomáson. Én használtam nyomás főzni 3runs 32 mason üvegek néhány nap, és használt a szar ki műanyag fedelek. @250f és egy kicsit lágyak, és szükség van egy 1 / 4 fordulatra a fedél meghúzásához, mielőtt lehűlnek, vagy a levegő visszaszívja és szennyezi azt (ez a 2 atmoszférán forró víz). 50 psi a kereskedelmi teherautók gumiabroncsnyomása. Lehet, hogy meglepődnék thugh, ki tudja. Felmelegítettem egy fenolos kupakkal ellátott kémcsövet, és amikor kipukkadt, határozottan 100 psi volt. Meglepődtem, hogy ujjaim vannak, mert azt hittem, hogy felrobbant, de a kupak kipukkant, és olyan hangos volt, hogy lekapcsoltam az összes lámpát, és a rendőrök 3 perccel később kopogtak az ajtómon.
 

hirozaru

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 22, 2024
Messages
30
Reaction score
2
Points
8
@SoldadoDeDrogas @Frit Buchner Köszönjük az ezzel kapcsolatos véleményeket.

Látom, hogy mennyire hiányos és valójában nehezebben követhető ez. Azt hittem, hogy ez az ember segíteni akar nekem, de rossz irányba terelgetett.

Ő nem javasolja, hogy a vizet keverjük össze a lítiummal, bár. ez csak a reakció utáni mosásra vonatkozik.
És nem a tablettákból indul ki, hanem azt akarta, hogy egy korábbi extrakciós lépésben vonjam ki a Pseudo-t.

Ezt is ki kellett volna írnom talán ...

Amúgy a többi recept sem noobbarát. Úgyhogy mostanra feladtam ezt a dolgot.

Nem értem, hogy az emberek hogyan mondják, hogy meg tudják csinálni a csomagtartóban egy parkolóban, vagy egy R.V. néhány óra alatt. az összes lépéssel együtt...
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Nem probléma.
Szeretnék egy jó részletes videós magyarázatot készíteni valamikor. Legalábbis egy újabb bejegyzést fogok készíteni a kísérletről. Visszatekintve a legutóbbi bejegyzésemre úgy érzem, hogy nem tettem igazságot, amit tehettem volna - de nem is önálló bejegyzésnek szántam. Csak összekötöttem minden mást, és megpróbáltam megmutatni/magyarázni, hogyan működött.
A hozzászólásom feltételezi, hogy megemésztette az összes többi anyagot, és van egy alapvető megértés.

Néhány óra alatt bárhol megcsinálhatod, mert a hétköznapi tárgyak/termékek szinte korlátlan improvizációs lehetőségei miatt. Bizonyos zúzott tablettákkal megteheted előbbi extrakció nélkül, amíg az egyetlen amin EP/PSE és a hamisítószerek megengedik. Extrakcióra csak akkor van szükség, ha nagy tételre készülsz, vagy ha valami elrontja a végterméket. A reakció csak körülbelül egy órát vesz igénybe, ha egyáltalán, különösen, ha van tapasztalata, és nem kell referenciáznia. Ettől eltekintve csak szűrni, szárítani, majd elgázosítani kell a reakció üzemanyagát. A sót leszűrni és acetonnal kimosni. Ennyi... és máris van egy jó terméked, az egyenes d-meth - "crank." Ezen a ponton jól használható, de ha akarod, tovább tisztíthatod és jéggé kristályosíthatod.
 
Top