Safrole és NABH4 vizsgálat

Loki12

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2022
Messages
52
Reaction score
25
Points
8
Jól van, sziasztok, rég nem láttalak titeket, persze hiányoztatok, csak elfoglalt voltam a tervezgetéssel és ármánykodással, tudjátok, mesterkedéssel...

Szóval van két problémám, és nem tudom, hogy csak ennyire túlhajszolt vagyok, hogy nem találok rájuk tisztességes megoldást magamnak VAGY ezek a területek teljesen újak számomra, így talán azt sem tudom, HOL keressem...

Mindenesetre, itt megy:

1. SAFROLE növényi olajból frakcionáltan desztillálva
A frakciók valahol 232-236C körül jöttek át, és egyesültek, azonban az általam megszokott erős szag sajnos nincs jelen. Tiszta olajnak tűnik, enyhe sárga árnyalattal, nagyon vigyáztam, hogy frakcionáltan desztilláljam el minden mást...
Tudok a szafrol -12C-ra való fagyasztásáról (köszi erowid), azonban jelenleg nem áll rendelkezésemre fagyasztó, hogy megnézzem, milyen kristályok kezdenek kiomlani, van-e olyan kémiai vizsgálat, ami a forrásponton kívül más, GC-n keresztül történő vizsgálat nélkül is biztos választ adhat arra, hogy amit kaptam, az valóban szafrol-e?

2. NABH4, eléggé biztos vagyok benne, hogy csak átvertek egy kilóért, vagy ez, vagy hirtelen elfelejtettem, hogyan kell használni, miután már sokszor használtam. Egyszerűen nem működött. Lehet, hogy lebomlott, mivel úgy néz ki, hogy az eladó hagyta, hogy a víz erősen kötődjön a vegyülethez? Ha igen, akkor hogyan ellenőrizném a nátrium-borohidrid tisztaságát?

Köszönöm, és azoknak, akik megadják a szükséges válaszokat, a legjobbakat kiválasztom, és felajánlom magam közvetítőként, ha valaha is szükségük lesz valamire, olcsón megtalálom nekik, és az EU-n belül bárhová el tudom küldeni. Már van hozzáférésem néhány hatalmas vegyi anyagszállítóhoz, hamarosan elindítom a saját vegyi anyagraktáramat, úgyhogy segíts nekem, és én is segítek neked, ha akarod.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
1. Sűrűség, talán?
2. Itt nem tudok hozzászólni azon kívül, hogy úgy hallottam, hogy néhány porcelán eladótól lehet találat vagy hiba a hidroborát frissességével. 400C olvadáspontja van, meg tudja mérni, ha fel van szerelve.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
A bórhidrid (csakúgy, mint bármely más hidrid) nedvességérzékeny, és ha nedves lesz, teljesen feldühítene, mivel valószínűleg közel sem tudna olyan teljesítményt nyújtani, mint amit elvárnék...
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Szia Loki.........Van egy hasonló problémám, ahol nem vagyok biztos benne, hogy egy vásárolt szar Sassafras az internetről (még egyszer). Találtál már olyan labort, ahova elküldheted a cuccot igazi szakmai vizsgálatra?
 

Loki12

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2022
Messages
52
Reaction score
25
Points
8
Ah, tehát bárki számára, akinek hasonló problémái vannak a jövőben, végül egy tényleges céggel konzultáltam, amely elvégezte számomra a NaBH4 minőségi elemzését. Ha azonban a NaBH4 furcsának tűnik, akkor ez annak tudható be, hogy egyes eladók egy másik vegyi anyagot adtak hozzá annak érdekében, hogy stabilabbá tegyék (ez most elkerülte a figyelmemet, ha emlékszem, visszajövök és elmondom nektek, hogy pontosan mit, lehet, hogy valahol feljegyeztem).

A sassafras olajat @2-79-790125 valójában egy magas polcra tették, és megfeledkeztek róla, miután Loki társult egy nagyon kedves Jenny nevű hölggyel. Jenny a legjobb dugó, amit a Loki valaha is talált, nem csak, hogy kedves beszélgetések voltak néha, de Jenny nem szarakodik az olajokkal, nagyon jó áron küldi a Loki glicidátot kilóra! A Loki a NaBH4 beszállítóját is elhagyta, mivel Jenny-től olcsóbb volt, és soha nem hagyta cserben. Loki azonban mindig a barátai számláját használja, és gondoskodik arról, hogy Jennyvel escrow-n keresztül üzleteljen, amire Jenny soha nem panaszkodott, de persze Loki nem egy pöcs, így elengedi a pénzt, amint a termék megérkezik, és nem nyűglődik (pshh amúgy sincs miért nyűglődni!).

Akárhogy is, a sassafras olajat eltettem egy későbbi projektnek, ha valaha is eljutok hozzá. Ez egy kibaszott nagy munka, és a szar nagyon büdös. Ha a szexi, okos és segítőkész Jennytől lehet glicidátot venni, akkor a Loki miért pazarolná az idejét valami szarszagú olajra, ami esetleg egyáltalán nem tartalmazhat szafrolt? Fagyasztással Loki képes volt izolálni valami fehér anyagot, azonban Loki soha nem erősítette meg, hogy pontosan mi is az.

Ha valakinek van tapasztalata a szafrol olajokból való izolálásával kapcsolatban, jó lenne egy útmutató. Loki igazából szándékosan volt homályos, de amije van és amivel kísérletezett, az kámforolaj. Most Loki Jennynek köszönhetően labdázik, így van egy -40C-ra menő laboratóriumi fagyasztója, ha valaha lesz ideje baszakodni, akkor megpróbálja újra lefagyasztani azt az olajat...talán....

Aki azon gondolkodik, hogy kitől vásároljon, hagyja abba az Alibaba böngészését, és lépjen kapcsolatba a NAGY JENNY-vel.
Ez Jenny bárki számára, aki kíváncsi - @blacklist. Loki többszörös értékelést és szart ígért neki, de lusta szemétláda, reméli, hogy a bejelentkezéssel ennyi idő után ezzel a hozzászólással kárpótolhatja a szállítóját. Jenny köszönöm, hogy mindig velem dolgozol! Ha rájöttél ki az illető, lőjj egy üzenetet, hamarosan tervezek egy megrendelést, úgyhogy szívesen hallok rólad!
Mindenképpen tudom ajánlani ezeket a termékeket jenny-től;
2b4m
nabh4
pmk glicidát
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Loki, megosztanád velünk a PMK glicidát használatára vonatkozó receptedet?
 
Top