Az n,n-DMT elsózása?

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Sziasztok!
Szóval én vagyok az utolsó lépés a szintézis iv már követi a triptamin n,n-DMT freebase - én csak vár egy vákuumkamra / desszikkátor, mint egy a munka fel a szintézis én követem DE

Ha sikeres vagyok, akkor sok DMT-re van lehetőségem, és ahhoz, hogy elég magabiztos legyek ahhoz, hogy egy nagy szintézist vagy akár több kisebb szintézist végezzek, akkor biztosnak kell lennem abban, hogy valami stabilabbra tudom sózni.

Most iv hallottam, hogy a fumerát só stabil, de nincs sok fumársavam, és nehéz lett beszerezni.
Van fumamársavam is, és azt is tudom, hogy a triptamin elég stabil, mint a benzoát só, és rengeteg benzoesavam van (még akkor is, ha szamárfasz szaga van).

Tud itt valaki segíteni? Tudom, hogy kísérletezni fogok, amint megvan a száraz freebase termék kis mennyiségekkel kémcsövekben, de ha valaki már csinálta mindezt és tudja, hogy mit kellene tennem, akkor kérem, szóljon bele?
Én nem árulok semmit, így az egészet saját és baráti fogyasztásra kell majd tárolni. Az emberek általában hajlamosak túlságosan megijedni tőle, de úgy érzem, hogy amíg becsukod a szemed, nem sok baj történhet....még ha intenzív is az első pár alkalommal.
id érdekelne egy "csepp" típusú üzlet előkészítése, az jó lenne, de úgy tűnik, hogy ez egy olyan dolog, amihez mindenképpen szükséged van valaki másra - még akkor is, ha csak kihúzod magad belőle!
 
Top